Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Как да мерджна?Не ми е ясно...имам си активен акаунт на УоУ-а..ама като влезна в battle.net и ми дава, че ми е грешен паса..не разбирам на ново ли трябва там да си правя акаунт със същото име и пас или не ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За име в Батъл.нет май искаха да ти е мейла, поне при мен беше така, като си го сливах ъкаунта. И после - след кото си аднеш WoW-а в Батъл.нет ъкаунта - ще се логваш и в играта с това твое ново име (мейл).

Link to comment
Share on other sites

само като се завърна в къщи да си направя дейлитата и ще съм готов да хийлвам. То май пак ще ходим на 3 места както предните пъти, нали? Ony 10 и 25, VoA 10 и 25 и ToC 25. Тази вечер като нищо мога да взема някое трофи, мейс и пръстенче, ако Elune е с мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Мерси за помоща,а това всеки месец ли трябва да го правя. Съмнява ме, но знам че близз са алчни :) . Няма нокиа 6303 класик :о . Тези хакерчета купуват кейлогър от 100 долара и стават "милионери" . Имаше преди месец два една тема един хакер обяснваше как хаква, по колко и.т.н. Близз, че връщат акаунтите - да, но дали с всички итеми и голд. Аз и като не си знам паролата на първия емайл.. и сега ми е на него и немога да си го смена на нов пише съксес ама трябва да кликна да потвърда.Като се държиш добре по телефона и им докажеш като те питат някой въпрос, че наистина е твой акаунта. Най-честия въпрос като не си знаеш емаила е оригиналния цд кей. Това поне го имам хаха. Ще видим сега като нямаt нокиа 6303 classic маи ще поръчам по пощата. А понеже не съм ползвал отдавна за нищо таз поща на близз с кредитна карта ли трябва да платя? :) Мерси много пак.

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Milan на близърд на страницата можеш да си видиш имейла или поне част от него.Да си припомниш кой ти е бил.

Знам кой е, не знам паролата му. Алтернативният ми емайл е от сорта dsadasdasd...

Link to comment
Share on other sites

само като се завърна в къщи да си направя дейлитата и ще съм готов да хийлвам. То май пак ще ходим на 3 места както предните пъти, нали? Ony 10 и 25, VoA 10 и 25 и ToC 25. Тази вечер като нищо мога да взема някое трофи, мейс и пръстенче, ако Elune е с мен ;)

 

Е днеска беше с двамата Елун :) Даже това кюфте Машината взе някви лилави работи :) VoA 10 за утре вечер остана. Аз от там само марките от тоя новия бос ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Жалко , че сте али и че сте в Бърнинг леджиън . Питайте как е хавата в емерис , дето няма пукнат човек за лоу левъл инстанс .. :(

Link to comment
Share on other sites

Жалко , че сте али и че сте в Бърнинг леджиън . Питайте как е хавата в емерис , дето няма пукнат човек за лоу левъл инстанс .. :(

Явно имаш познати там иначе щях да ти предложа да реролнеш един хюмън роуг на Бърнинг Лиджън - тук постоянно някой прави или иска да го бустнат в старите инстънси. Макар че на мен ми липсва много моята ъндедка ;) Аз като ти пратих билдовете, не съм ли ти писал какви глифове да ползваш??? Бива ли така без нито един да играеш?!

 

AC_Milan - Аз като си купувам неща от нета, само с кредитна карта плащам. Ако нещо не ти се намира - пиши ми, ще помогна все някакси ;)

Иначе Близз връщат всичко, итеми, голд, ако имаш сиви неща по чантите и тях ще ти ги върнат. Радвам се, че с нещо сме били от полза, а като дойде - пиши, за да се похвалиш.

 

Весо снощи Elune приливаше от любов по мен: нова роба, ново Halo of Transcendence :wub: - все 245-и лвл итеми ;) Ако имаше още едно трофи щях да си хвана 2 сет бонуса, ама това може да почака. Иначе той Машината, ако не вземе луута, кой да го вземе ;) :laughing: :P

Даже най-накрая на ТоС-а се назландисваше на един полиарм... охрани се това джудже, не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Много бавно се ролва ... изчислих че точно един месец ми трябваше за да вдигна 1-61 (289999/290000xp) :(

 

От къде се взимат тея глифове ?

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в АН-то, там в ляво имаш написано Glyphs - избираш за роуг и търсиш тези, които съм ти пратил.

Най-важният ти е Glyph of Mutilate, след това Glyph of Eviscerate и Glyph of Vigor - ти си реши кое ще ти е по от полза на този етап. Minor Glyph-овете са по твое усмотрение, опциите не са много ;)

Link to comment
Share on other sites

pazu мн бавно дигаш.Един фр с маг си дигна до 70 за 3 седмици.Използва един фрий гайд и играеше по 3-4 часа.Все пак ти си решаваш как да си играеш,но все пак за фрий гайд тоя беше много добър.Пък и сега е по-лес но дигането от преди 2-3 години.Сега ставаш 68 във Награнд.

Link to comment
Share on other sites

То ако имаш време ставаш 80-ка за по-малко от месец, ама ако той не знае куестовете и сега му е за първи път да вдига герой - нормално е да е по-бавен. Да не говорим, че той pazu може и да е PvE играч (малко се съмнявам, но не може да го отреча като възможност) и като един наш познат с Кийлъра в Емерис - да обича да съзерцава тревичките по полето и пиленцата в небето и като го убиеше гном и искаше да свърши света, ама буквално. Всичко си е до човек и до това как иска да си уплътни свободното време.

 

Аз исках да видя на хордата куестовете и за това си направих ъндедка, с Кийлъра доста весели моменти имаме, но тази игра е за група от 5 и 10 човека, не става да сме си само двама - трима. Но все пак видяхме какво е и от другата страна - ако може така да се опише разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

За полиарма от ану-барак не съм се назландисвал :laughing: :laughing: :laughing: за момента изкам 2-3 епик , нов гърбак, НОВА пушка ето тази http://www.wowhead.com/?item=47950 (и ако я взема нищо друго не ми трябва)+ баджета разбира се, за момента на мен друго не ми трябва. Дано довечера да се съберм ударна група и да идем и да ги изганкване тия в ТОК 10 хероика (разбирасе при условие че не ганкват нас де :ph34r: )

То MAshinata трябва да се наяжда, че кой иначе ще пради DMG :bgrin: :bgrin: :evil :P :P . То ако се разчита на някакви ЕЛФИ то до никаде няма да я докараме чесно да ви кажа , много са зле тия :pirate

Link to comment
Share on other sites

Той въпросният елф снощи стана Фюри и сега ще видиш ти ;) След райдовете си реди нещо талантите, ама ти си легна.

 

А тази пушка, ако я вида още веднъж постната от теб, май ще ми е за първи път.... пффффф

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя фюри нещоооо, де да знам. На дъмито малко дмг ми се видя. Ама бие по-бързо да го ева рагуто плейтско да го ева. Де да знам. На босче трябва да се тества. Тия дъмита са ташак работа. Д0рф, ако не е елфа да те хийлва отзад и ако не е елфа да те пази от боса, ти си заникъде, гюле с гюле :)

 

А тази пушка, ако я вида още веднъж постната от теб, май ще ми е за първи път.... пффффф

 

Той е спамър, ти какво очакваш :)

 

39K ънбъфед. ЖИВОТНО!! Снощи се сбихме с една крава танк. Половин час битка ебаси. Ама го пратих да си ляга :) За една келява мина стана мелето хаха :)

Link to comment
Share on other sites

За вас може и да съм Доорф (расисти :sayjin )ма нека да не забравяме че тоя дорф е ценен (незменим :laughing: )за райда и като ДПС и като хантар който буффа райда говоря за мелето с моите скромни 10 % АП и ако има други хантари с още 600 АП (иначе само мен :tongue ) нали се сещате че като загина геройски на бойното поле веднага се чуваства липсата ми и разбира се нещото което е по важно от мен изчезва моето буфче :rolleyes: :tongue

 

за бронираните рогита според мен това е билда за фури вар

http://www.wowhead.com/?talent#LA0b0fhZGx00Ebu0eRVkAo:Gsmz0

пробвал съм го на моя вар дето е 73 лвл е разбира се без някои точки и докарва до 1300 -1400 дпс в 5 ман инстансите със съндари от танка. Това все пак не е никак малко за моя лвл.

Но за мен армса е по добре за левалинг и сега съм на тоя билд:

http://www.wowhead.com/?talent#LVrodfIt0obRzGuio0xx:aqZMz0

Link to comment
Share on other sites

Ама нашето бъфче от 10 % се измества от дк/меле шаман. Така, че близз пак са е погрижил да ни прецака, дори и Glyph of Trueshot aura не работи щом е изместена. Вчера пак бях loot whore. Един приятел всяка сряда се събират хора от гилдии дето прават 10ки, нямат хора за 25, но са много силни.С никъв гиър свалиха Алгалон, направиха ачиевманта, ама на 10ка :). Та направих всички 10ки и 25ци ониксиа и тотц. 38 Баджа, 2 итема. 2 леатеруорк рецпети, крусейдър орб. Другата седмица 100 % Каска/Армор.Never raid again with guild :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ся аз ако имам 60 лвл герой , нали мога да си направя DK ? Ами ако имам 60 лвл герой в Емерис , мога ли да си направя Ally dk в Бърнинг Леджиън ? :P

Link to comment
Share on other sites

Можеш,аз имам дк във Бърнинга ама е 58 лвл :D

НА всеки един реалм можеш да си правиш дк-та без значение раса и фракция.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...