Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Не мога да разбера какви са тези безсмислени спорове кой да бил скийлнат, кой не и кой какво ще направи. Всичко в крайна сметка опира до зарчетата на Близз! Мина времето когато си се знаеше че мейджа>уориъра и така нататък. Той Кийлъра за това изрично каза ПРОТ уориър, това е от голямо значение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е да последния път като играх прот уориър беше на 3.0.3 или нещо от тоя сорт.Но все пак е важен и геарът и спека така че нищо няма сигурно в wow :laughing:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Спека го написах няколко пъти какъв е. ПРОТ да го еба :) И в подписа го пише. Гиъра ми е ... добре да речем. Мейджа може да ми играе с какъвто иска спек. Колкото и да е скилнат мага, няма значение. Има класове които са ми лесни. Мейджа е един от тях. Селф-бъфнат имам 35К кръв. Прот уориъра може да съперничи с рагутата по стънове. Има два инстант стъна, 2 инстант сайлънса и един стън дето е на прок. Спел рефлекта е още нещо дето разгонва фамилията на скилл-натите магета. Да не говорим за чарджа в комбат, дето не се влияе от забавящи ефекти. И на всичкото отгоре дпс-а му бъфнаха с последния пач. С две думи, ако съм афк може и да ме убие мейдж :)

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, интересно ми е, защото вече от доста време не играя WoW, как би преценил муункин с/у войн в момента? Когато спрях (около 2.3) уориърите ми бяха най-лесният противник, сега нямам идея как е, питам от чисто любопитство :)

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, интересно ми е, защото вече от доста време не играя WoW, как би преценил муункин с/у войн в момента? Когато спрях (около 2.3) уориърите ми бяха най-лесният противник, сега нямам идея как е, питам от чисто любопитство :)

 

Честно казано нямам идея. Муункина прави дпс в райд, но мисля е най-лесния вариант от трите вида друиди. Мисля че е с най-малко кръв, което ще рече че ще мога да го държа в стън и да го бия. Танковете и ресто друидите нямат трепане. Същото е и с ретри паладините. Правят много дпс, но ги трепя лесно. Танк или холи паладин няма трепане. Но реално с друди не се е случвало да се бия много много. А и муункин малко хора играят сега. Поне извън райдовете де. То и аз доста често в райд съм дпс, но навън съм с прот спека задължително. Просто е по-спокойно. Хордата не ме закача често ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо малко от мен, сглобих няколко клипчета, които имах. Имайте предвид,че не е напълно завършено ( а и нямам мерак да го завършвам нещо.)

http://vbox7.com/play:8842248c Undead arcane mage ( с малко фрост)

Сложил съм повечко с ретардини,тъй като са ми любимия клас да бия.

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Писна ми от тия педерасчета близард и уарлоците. Като хънтер един ме държи 15 сек феар без дотс, да не може да му убия друида 2 мин докато му зареди инервате..просто неам тринкет и тоя пич решава да ме държи феар,феар,феар а неговия хеалер да бяха до другия край на мапа (в случая друид/лок) вс хънтер/лок..немам думи а тия педалчета уарлоците искат инстант хаунт и ънстабле афликшън..да им *** майката вече..btw bluedog. как се казва песента от клипа ти.

Едит: Намерих е казва се : Die motherfucker die

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Е, стига, бе. Уарлоците знаеш ли колко копчета трябва да помпат сега, за да убият нещо. Доста ги нърфнаха с последните пачове. Мен лично повече ме дразни циклона на друидите.

Link to comment
Share on other sites

Ммм друидите ако са ресто и циклонват в арена 3в3 или друго са просто мъртви или им свършва маната.Ако разбира се съумеят да ги бърстнат.

Link to comment
Share on other sites

Ммм друидите ако са ресто и циклонват в арена 3в3 или друго са просто мъртви или им свършва маната.Ако разбира се съумеят да ги бърстнат.

Това зависи много. Ако има 3 лифеблоома от друг друид режувенатион е.т.ц циклонваш и другия друид яде курец . Няма да му се върне маната. В прочем Намане на лока да убие нещо сега му трвабват 5 копчета . Immolate, Chaos bolt, Shadow fury, Incinerate, Conflagrate - и gg.

Link to comment
Share on other sites

М'да, нормално, обaче идва момента, в другия няма да седи и да чака да му ги вкараш. И аз съм мейдж и ми трябва само пиробласта, аркейн баража, файер бласт и аркейн бласт... ако върже крит, даже и с по-малко. Аз като цъках с лока на един приятел, шадоу прийст ме накомби, да не говорим за уориърите, които са имун на фиър... Пък и говоря за 1в1 де, в бг всеки оунва.

Link to comment
Share on other sites

М'да, нормално, обaче идва момента, в другия няма да седи и да чака да му ги вкараш. И аз съм мейдж и ми трябва само пиробласта, аркейн баража, файер бласт и аркейн бласт... ако върже крит, даже и с по-малко. Аз като цъках с лока на един приятел, шадоу прийст ме накомби, да не говорим за уориърите, които са имун на фиър... Пък и говоря за 1в1 де, в бг всеки оунва.

Говорим арени човек. Каквито и да са 2вс2 3вс3 5вс5. Случи ми се дестро лок рог и шаман да убием по няква случайност рога и еле шамана и лока ни изпариха рога. :х . Нямаше КоС и.. до там :) После и нас обраха. Сега уизард клеаве маже. Маге/Лок Рог + Шаман.

Link to comment
Share on other sites

Icecrown Citadel: The Frozen Halls

Quote from: Blizzard (Source)

Icecrown Citadel will feature a massive five-player dungeon sprawling across three wings of the citadel's foundation. While the Lich King's attention is focused on the Argent Crusade and the Knights of the Ebon Blade ripping through the front gates, players will be tested as they assist Jaina Proudmoore (Alliance) and Sylvanas Windrunner (Horde) in infiltrating the citadel through an alternate entrance.

 

An epic quest line will present adventurers with the task of weakening Icecrown Citadel's forces, requiring that players defeat the challenges in each dungeon wing before venturing into the next one. Normal and Heroic versions of the dungeon will be accessible to players, although each wing will be considered a separate instance; therefore, on Heroic difficulty, each wing will have its own separate lockout timer. All-new rewards -- including item level 219 (normal) and level 232 (Heroic) loot -- will be offered to those who destroy some of the Lich King's most formidable allies.

 

The Forge of Souls

Serving as the first wing in this expansive dungeon, the Forge of Souls will quickly put players to the test of carving through the Scourge stronghold into deeper, more treacherous locations. Jaina will command Alliance forces, and Sylvanas will direct Horde forces. The goal is to ruin the twisted engines known as soul grinders found in this portion of the citadel, and then players can advance -- that is, if the Horde and Alliance forces can overcome the foes who confront them.

 

Bosses

 

* Bronjahm, the Godfather of Souls: An instrument of reckoning, Bronjahm watches over the engines in the Forge of Souls. He must be killed if the soul grinders are to be destroyed.

* The Devourer of Souls: As the chief operator of the engines found in this wing, the Devourer stands guard over the souls stolen by the Lich King.

 

 

Pit of Saron

Accessible only to those who have laid waste to the Forge of Souls' unholy operations, the Pit of Saron will bring Horde and Alliance forces deeper into the Lich King's domain. Players who venture here will immediately be confronted by the lord of this lair, Scourgelord Tyrannus. But defeating him will not be as easy as it seems. Before they can present a threat to Tyrannus, the adventurers, instructed by their leaders, will need to free enslaved allies who have been trapped by the Scourge. Until that happens, Tyrannus will leave all adversaries to his minions, workers of the citadel's mines. Perhaps the challenges here will lend clues as to the whereabouts of the Lich King's private chambers outside of the Frozen Throne, deep within the Halls of Reflection.

 

Bosses

 

* Forgemaster Garfrost: A master of Scourge weaponry, the forgemaster hauls stocks of saronite ore and other precious materials to the cold forges where the mechanisms of death are born. With a host of rime weapons and exotic alloys at his disposal, it could get cold in here.

* Krick and Ick: Zombies serve as mindless muscle in the Pit of Saron's mines, stockpiling metals for Forgemaster Garfrost, and Krick -- a devious leper gnome -- supervises the operations from atop Ick, Krick's ghastly means of transportation.

* Scourgelord Tyrannus: Tyrannus is a terrible force who will no doubt demonstrate his powers to those brave enough to enter the Pit of Saron. The scourgelord must die if players hope to make their way into the third and final wing of this dungeon.

 

 

Halls of Reflection

With Jaina and Sylvanas leading the way, adventurers who make it as far as these frigid halls will quickly recognize the weapon that lies ahead: Frostmourne, the corruptive, legendary device of the Lich King himself. The Lich King's private chambers are within reach, although they may be the death of anyone who ventures there.

 

Bosses

 

* Falric and Marwyn: Captains for Arthas Menethil in life, Scourge commanders for the Lich King in death, Falric and Marwyn will be summoned to the Halls of Reflection for one purpose: destroying all intruders.

* The Lich King: Sylvanas, thirsty for vengeance against the corrupted prince who sentenced her to an existence as an undead monstrosity, and Jaina, eager to find a flicker of Arthas's soul locked somewhere within the Lich King, have brought their hand-picked allies to this final confrontation. Arthas's true power may only now be discovered. Is there any hope in this mission, or does only death await?

source : mmo-champion

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли разбирам, че ултимативната епична велика легендарна дългоочаквана битка срещу краля на личовете Артас е 5мен инстанс?

Link to comment
Share on other sites

All-new rewards -- including item level 219 (normal) and level 232 (Heroic) loot -- will be offered to those who destroy some of the Lich King's most formidable allies....

 

Поне ще сме овъргиърнати за този файт с нашите ТоК предмети ;)

 

 

Правилно ли разбирам, че ултимативната епична велика легендарна дългоочаквана битка срещу краля на личовете Артас е 5мен инстанс?

 

Малко отчайващо-прибързано от страна на Близз, но да видим. То явно експанжъна се бута през вратата, за да излезне къде - към Коледа.

 

 

EDIT:

Вече е официално и на Близз сайта - Icecrown Citadel: The Frozen Halls

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Леко тъпо от страна на близард да направят последния бос от тоя експанжан в инстанс за 5 човека.Тряаше в инстансе за 40 да стане яко фън...

Лока иска мега нърф като палата.Просто 2та класа са шрекалено имбави след 3.0.3

Link to comment
Share on other sites

Паладините са ми любимия клас за хънтване с моето маге. Лоците са трън в задника, но още съм на мнение, че са именно заради новите пачове, толкова слаби.

А иначе близард кога смятат да подобрят графиката на играта, прекалено дълго се задържа с тази детска вече визия?

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

Ако го сменят ще трябва да правят всичко наново.А виж че те само надграждат.От началото на wow до сега разликата не е много голяма.Само компютрите са по добри което компенсира.

Link to comment
Share on other sites

Да, но една по-вървежна графика, би ги изхвърлила с доста места напред. Инак, спор няма, че всичко живо краде от WoW и единственото, за което се грижат е графиката.

Link to comment
Share on other sites

Е да де ама виж Aeon и L2 смисъл графика хубава,ама мен нещо тоя тип външен вид на героя не ми харесва.Може би японците други видеове не могат да създадът,а само към аниметата се придържат,понеже те са си тяхни и се мислят за уникални.А някак си на лол графиката е по истинска,не розови коси и някакви нежни душици с 2 тона броня :D

Link to comment
Share on other sites

Нова графика ще има като излезне експанжъна - поне това казаха на Близкон-а. Колкото до 40-мен райдове, Близз отдавна изразиха мнение, че това било една от най-големите им грешки. Колко гилдии и колко хора виждаха контента преди. Колко хора заради това, че не могат да си намерят гилдия спряха да играят. Тук определено си е просто въпрос на цифри. По-малки райдове = по-голям шанс да се намерят дори и ПУГ-ове = повече енд контент за всички = доволни деца, че ще има лут и епик = месечни такси за Близз = доволни и богати Близзардджии - това е! Ама kotora ти явно като не играеш и не се и информираш, ами каквото прочетеш из темите. Още нещо да вметна - Aeon и L2 са корейски, не японски ;) просто искам да сме точни.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Артас няма дае на 5ман спокс..Може да го има и на 5ман до някъде без да може да го убиеш после и разбира се 25. Както каза Таз една от най-големите грешки на близз е 40 ман-а . Той дори се обоснова защо (Сякаш работи за близард хаха).Пример ти давам с Ануб'арак . Той е на нормал/хероик 5ман босс и на 25ман. Артас ще е последния бос почти сигурно в тоя експанжън и ще е на 25ман. Мисля, че близ са доста напред с Катаклизм експанжън и ще го пуснат до половин година..наи много 8-9 месеца още.

Link to comment
Share on other sites

Както каза Таз една от най-големите грешки на близз е 40 ман-а . Той дори се обоснова защо (Сякаш работи за близард хаха).

 

Това дори аз го признавам - човек, който обича и му е мъчно за 40 менките ;) А иначе аз го казвам дори по-добре и от служител на Близз, защото те щяха да кажат, че го правят заради играта и играчите, а не за пари :laughing: Но фактите са си факти. Днес ставаш 80-ка, до 3 седмици си облечен с итеми 219, 226 или 239. Ако усещаш играта можеш дори и да имаш някой и друг 245 лвл итем и така - ти си щастлив, че си даваш парите и героят ти е с шарени дрешки и като влезнеш в инстанс или райд виждаш цифри и играта си върви. Спираш за малко - 2 месеца макс и си последна дупка на кавала, но се записваш в някой ПУГ, показваш ЕРIC ъчивмънта и отново лутваш каквото падне.

 

Преди не беше така. Аз цял Молтън Кор и БВЛ си ги искарах с Truefaith Vestments и доста време чаках Нефариън да ми пусне Robes of Transcendence. Сега Близз не могат да си позволят това - ще им секне месечния приход, защото на хората ще им писне да се уайпват с месеци на бос и ще се махнат от играта. Нихилум изчистиха AQ40 за повече от 6 месеца, сега пускат пача и на 3-тия или 4-тия ден всичко е лутнато ;)

 

Повечето, които са играли преди ТВС ще се съгласят с мен, че сега такива играчи има, които преди не в райд ами в 5 мен група нямаше никой да ги вземе, но всичко опира до едно нещо, а именно - че Близз е фирма и служителите им трябва и те да хапват и да се глезят.

 

За това и нърфват постоянно босовете, за да може всички да сме доволни. Включително и аз разбира се, защото времето на хард кор игра по 16 часа за мен си е далеч в миналото. Сега ако се логнат хора - правим 10 или 25, ако не - PvP, ако и това доскучее - роуга, ако ми омръзне да мютилейтвам за по n-хиляди, защото имам хубави дагери ;) излизам от играта и гледам филмче. Аз съм доволен, че се събираме с приятели и си лафим в мъмбъл и виждам енд гейм контента от време на време, Близз също - защото си плащам и така докато просто всичко писне или хората от Близз не направят някой по-нова игра. Идилия ;)

Link to comment
Share on other sites

Ам че тя играта си е красива ... купи си читава видеокарта, читав монитор, опъни игрицата на макс и после кажи че е грозна .. Грозна беше преди 4 години когато на хюмънката задника беше огромен и квадратен .. сега си е направо супер.

Лубчо ние с ФоД АКю40 го опънахме за има няма 2 месеца и то 1 месец правихме опити на Цутун и не можехме да го бутнем заради лаг/кю и тнт .. И тогава игрицата беше супер изи .. а пък сега си е направо разходка в парка :)

 

Пак ще дам примера с китайците дето изчистиха целия БТ с тиер 3ките на миналия експанжън.

 

Свиквайте .. ще става все по-лесно съдейки по голямото гомно ТоК. Тва не е нормално да пуснат нова инстанция и с ПЪГ да направиш 1 шот на бос, който никога през живота си не си виждал.

 

Ама така е .. щото тъпите американци, които за странична дъска на кочина не стават само реват, че им е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...