Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как бе дуарф шаман фтл :laughing: ! С 2та чука уилдхамер са към ..как да кажа един вид шамани са си към природа а и фор кхаз'модан моунтаин кингс инц :Д а тотемите ще са некви барели пълни с бира :laughing:

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам в официалния са към 14 млн а иначе в нелегалните още толкова ако не и повече.Да де ама BE warrior леко гейска история както и таурен паладина :lol: Интересно ще е ако направят дракони но те не... А иначе не си спомням в някоя книга да се споменават гоблините.Само за цепелините и за техниката.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

NE Mage е съвсем директно против lore-то на играта, така че изключително силно ме съмнява..

 

Що бре, Илидан беше маг едно време. Заедно с първите елфи преди да изгубят първия кладенец. Илидан даже се учи от Ронин.

Link to comment
Share on other sites

Доста добре изглежда трейлъра :) Тез хора-вълци трябваше да ги вкарат при хордата :angry1 а не смотаните зелени гноми (ака гоблини) много ме е яд

 

Едит: Колкото повече го гледам, толкова повече яд ме хваща. Най-накрая алианса ще има една готина раса за игра, ако ги направят и шамани, мани бегай.. много ме е яд :)

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

http://www.wow-europe.com/cataclysm/media/...play=true#video

 

 

Нямам търпение... ГОБЛИНИТЕ СА ФАКТ!! xD

 

Таурени паладини, гноми прийстове, троли друиди, хюман хънтър... И върколаци нова раса от алианса.

 

Нова професия - археология, хахаха.

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

Слагат им focus като на пета->Aspect of the Viper gone->Viper sting gone.

Един шот щял да иска от 30 до 60 фокус :О за сметка на това махат цд-дата на повечето.

Фокус реген - 6 per second, 12 per second while casting Steady shot.

Haste вече ще увеличава регена на фокус,енърджи и рейдж.

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с ъндед хънтър само ако петовете му са скелети :) Скелетал вълк / мечка ... ммммммм красота :)

 

Иначе комбинаците са готини. Таурен в паладинска броня - красота. Само дано им сложат на таурените паладинско кодо, защото ще е голям смях да видиш таурен на сегашните кончета на паладините.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно уърген войн,да кажем, с обичайните доста обемисти плейт брони как ще изглежда в битка.Казаха,че когато се биеш ще се превръщаш в уърген => нещо като с друидите ще е предполагам,защото ми се вижда леко абсурдно вълк с някакви огромни плейт shoulders О.о

Link to comment
Share on other sites

От скрийновете се вижда, че бронята ще си е върху вълците направо, което според мен е много яко. Ако го направят като друида ще е адската скука да гледаш едно и също от 1 до 85 левел. Ако сравняваш вълците с големи шоудъри какво ще кажеш за таурените при които са ГИГАНТСКИ! Тез вълчета ми мясат да са по дребни от кравите така че всичко звучи като да е ОК

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...