Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега даже и емулатора сменят и ще е още по-зле работата.

 

Изобщо не знам.

Ама в момента не цъкаш ли там?Играе ми се на някой як сървър ама като си представя че трябва да дигам ми се повръща.

Link to comment
Share on other sites

Не. Сървъра е в процес на обновяване. Не работи в момента, а като го пуснат ще е с новия емулатор, на който един бог знае какво му е дефектно.

Link to comment
Share on other sites

Не. Сървъра е в процес на обновяване. Не работи в момента, а като го пуснат ще е с новия емулатор, на който един бог знае какво му е дефектно.

Освен mangos и ascent има и нов?Сигурно ще е тотална боза :)

Link to comment
Share on other sites

Освен mangos и ascent има и нов?Сигурно ще е тотална боза :)

ela pri men v WowCrack... ;) rate e dostatucho visok za da vdignesh za 2-3 dni

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

ela pri men v WowCrack... ;) rate e dostatucho visok za da vdignesh za 2-3 dni

Е добре нали е пак реалм на scapegaming?Той да не е останал на стария експанжън?Защото като влизам на LK намира само 1 сървър.

Link to comment
Share on other sites

Е добре нали е пак реалм на scapegaming?Той да не е останал на стария експанжън?Защото като влизам на LK намира само 1 сървър.

v momenta se update-va na 3.10... tazi vecher shte e online... kaji ako si tam da ti wsp da pomagam..:)

Link to comment
Share on other sites

Освен mangos и ascent има и нов?Сигурно ще е тотална боза :)

 

Aspire ще ползват. Oще някъв публичен. И до колкото разбрах, не са само онези двата. Има доста още.

Link to comment
Share on other sites

Call of the Crusade е вече реалност и голямото реване от страна на паладините снощи наводни дори и Пловдив. Много хероик гриндене се очертава тези дни, хората направо са откачили за тези емблеми. Има много радостни, съответно и разочаровани играчи. Аз лично съм доволен от пача, няма вече паладините да ми изтриват прийста за стотни ;) Има нови куестчета да си правя, Накс и Улдуар 10 хероик все още не можем да видим, защото пача изненада Близард и както самите те вече писаха - до седмица нещата ще се оправят, дай Боже.

 

Харесва ми, че може да си преместя ъндед роуга в сървъра, където са ми Алианс героите - нещо, което Близз казваха, че никога няма да стане е вече реалност - да, в един и същ сървър можеш да имаш както алли, така и хорда и да - става въпрос за PvP сървъри.

 

Определено не ми харесва, че моята професия - тейлъринга е отново пренебрегната, много ми е трудно и в новия инстанс, но с малко по-добър гиър всичко ще си дойде на мястото.

 

Какви са Вашите мнения и наблюдения, доволни ли сте от този пач или отново Близз Ви разочарова и вече сериозно се замисляте за една почивка докато не излезне експанжъна?

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц.... всички сте луднали по тея аддони. Преди като нямаше толкова оддони - как я играехме тази игра ;)

Вухдо беше райд фреймс аддон, ако не се лъжа, нали? Аз от време на време си пускам X-Perl-а, та да облазня малко окото :rolleyes:

 

Naman - прийста е хубав клас. Дано го вдигнеш до лвл 80 с желание и бързо.

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц.... всички сте луднали по тея аддони. Преди като нямаше толкова оддони - как я играехме тази игра ;)

Вухдо беше райд фреймс аддон, ако не се лъжа, нали? Аз от време на време си пускам X-Perl-а, та да облазня малко окото :rolleyes:

 

Naman - прийста е хубав клас. Дано го вдигнеш до лвл 80 с желание и бързо.

е па само 2 ползвам вухдо и дбм. без едното не ми есно как да хилвам адекватно 25 човека, другото дава хинтове :)

вухдо-то на мен много ми аресва че може да си го настроиш както искаш (май има около 10к възможни настройки :) ), та в общи линии си каствам с плъха кат по мързелив :)

 

приеста е фън, ма най-са ми фън лока и фюри вариора

Link to comment
Share on other sites

Naman - прийста е хубав клас. Дано го вдигнеш до лвл 80 с желание и бързо.

Вдигнах го :laughing: . В момента съм на дисциплина и направо с кеф играя, доста интересен клас и приятен. Въпреки, че в бг и арени са таргет номер 1 ;Д.

Link to comment
Share on other sites

ех, а Heller помниш ли времената, когато паладините носеха Тиър 2 - библиите на раменете и пола - много красив сет беше ;) Тук намерих Judgement Armor developmen, ето и скрийн от wowhead - Judgement Armor

 

Дори и на Кийлеринчо му седеше добре ;)

 

Сега гледам, че Близз пак са почнали да го обличат с полички. А Трансендънс сета на прийстовете.... още си го пазя в банката - уникални цветове, стил и визия - Vestments of Transcendence

Link to comment
Share on other sites

ех, а Heller помниш ли времената, когато паладините носеха Тиър 2 - библиите на раменете и пола - много красив сет беше ;)...

ам аз съм н00бче :) като изключи 10 дневното демо което играх като излезна вов чак ся февруари я барнах за 2-ри път ;)

 

Не бе. Булчински рокли са.

 

Както и да е. Изчезна майтапа. Tия Блъд Елф са супер гейове.

верно са емота :) ... ама имам 3 броя >.< (рагу, лок и мейдж)

пак едит: ама както вика едни приятелче "путките им стаат дейба фльорците" :D

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой знае ли колко е общия брои играчи на УоУ в момента + привате серверите по целия свят :rolleyes:, и кога е бил най-много мисля, че беше на ТБЦ. Иначе наскоро се заговори за новия експанжън Cataclysm, расцепване на азерот на различни части, по точно наводнения за Ашара и Деатуинг / Нелтарион. Всичко е спекулация в mmo-champion, от Bouboille. <- А той много рядко греши. Който желае да чете спекулации и да разбере за какво става дума да чете. Тези които пък ужасно много ги мързи говорят, за две нови раси Гоблин - Орда, Уорген - Алианс.. и нови комбота от класи с пример ;> Хюмън хънтър, Дуарф шаман маге, а най-смешното и гадно за паладинчетата :laughing: (и за мене де, и аз имам един глупак пала) е Таурен паладин и приест :tongue :confused . Друго тъпо за мене е Орк маге..иначе останалите са НЕ Маге, Гноме поп :blink: Ъндед хънтер, Трол друид :wacko: :wacko: и блоод елф уар :laughing: :laughing: :laughing: Вече и пе*алите може да са Уариори..и моля ви не се обиждайте те са си такива женкари мъжете .

Link to comment
Share on other sites

е па ако направят таурен паладин от сега мога да кажа че 99.94% от новите прот/ретри пали ша са таурени

 

то таурен прот вар си е баси животното, па не знам пала кво ша е

Link to comment
Share on other sites

Над 10 милиона са в истинските сървари, в привайт не знам. Таурените доста ме съмнява да ги направят прийст или паладин, баси абсурда. Интересно ако пуснат гоблини какви класове могат да бъдат? Джуджета шамани също не ми се вярва :laughing: . Ама ще видим, дано вкарат някакъв нов клас.

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...