Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Паладините са глупав клас -.-, като си правиш един в началото първо те пита дали си ретард и искаш да играеш с 3 копчета, тогава те пуска в играта. Аз с моя мейдж ще е чудо ако бутна паладин. Налива ми се оставям го на малко хп => балон => убива ме. После го оставям пак на малко => loh => убива ме...еми, какво да кажа, и като си пусне hand of freedom и слол не му действа...

Братко щом с маге те е убил паладин направо си го трии..То ако има противодеиствие на какъвто и да е паладин то тва е маге.. Нема такива екстри като на маге вс паладин -> Полиморф спелстеал всички бъфс (После ако пусне крила,фреедом да ги вземеш и тях). Той като пусне bubble блинк и бякаш..ако си го изхабил за стън което повечето добри маге не правят имаш Ice block. Неможе да те слов 24/7 е фростнова ако тръгне да я клеансе най-много без мана да остане :rolleyes: а ти през това време да го наливаш :) Имам приятел дето с маге ме зима на 100 % а аз имам много добър геар, просто това е колкото и да се фасерол и на един пвп сезон да има класа която да маже, почти винаги има противодеиствие..колкото до ДК-то май тои нямаше..толкова защити и дмг в един герой + силенце и два пета, че нямам думи

Crazy Hamster xайде като незнаеш не говори моля ти се. Близард наскоро там спряха Team9 или там както работеше. Китайците въобще не са им такъв голям проблем, така или иначе играта при тях е доста по различна от реалната. Не съм сигурен, че там има още Wotlk или поне в по-голямата част. Също така ще те увера, че близард могат да правят каквото си искат ако ще за нова раса могат да ти сложат и червй дет се гърче. Съвсем различно седят нещата с Китай това е брат ми

Link to comment
Share on other sites

Нищо не им правят от Близз на паладините от новия пач - махат им сийл, който не знам дали изобщо някой толкова го използва и както бе описано по-горе "уж" намалят дмж, но пък свалят кулдауните - не врат ами шия!

 

Аз вчера за пръв път в WoW живота си след TBC се зарадвах, че след доста продължително бягане, един блъд елфски паладин ме остави и бягайки от мен - умря ;) Прийстовете са гадна работа - а не искам да мисля какво ще стане като се пооблеча малко с PvP, че то при мен само дрешки за райд и то хийлинг.

 

А да се карате за този смешен клас, който до 30 левъл има на бара само 2 бутона - няма слисъл. Само нерви хабите. Както децата на светлината - така и противоположността им - децата на смърта а.к.а ДК, Близз ги направиха, за да могат 12 годишните да не умират толкова често и да реват на майките и бащите си. Аз само се моля никога Близз да не правят прийстовете толкова небалансирани, че всеки втори да е с прийст.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не им правят от Близз на паладините от новия пач - махат им сийл, който не знам дали изобщо някой толкова го използва и както бе описано по-горе "уж" намалят дмж, но пък свалят кулдауните - не врат ами шия!

 

Skila go polzvat 99% ot palamudite v momenta, naistina pravi mnogo dmg, no imat i drugi skillove deto pravqt mnogo dmg, taka che nurf-a e po-skoro prividen. Pak shte pravqt mnogo dmg sled patch-a, no moje bi shte sa maaalko po-balansirani sprqmo drugite klasove. Aide da idva toq patch da resha dali shte prodylja da se zanimavam s taq igra ili prosto shte spra da igraq do drugiq expansion :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно възможно е всичките 99% да го ползват. От тези, които познавам аз - вярно е, че не са 1% от цялата пала общност - нито един не реве колко му е важен тоя сийл, било то Seal of Blood или Seal of the Martyr. Вярно е, че деца като Айссийкър плачат... ама той не е миродавен за мен, защото и без това си няма нужните познания да натиска и тези 3 копчена, които са му на бара и пита само как е на дмж метрите, което е досадно и тъпо - поне за мен.

 

Весо на другия експанжън пак, то това е много разводнено вече :(

Link to comment
Share on other sites

Махат Seal of martyr (alliance) / Seal of martyr (Horde), ама правят Seal of command да прави дмг нещо като Martyr/Blood, без да те точи теб но дмг-а наистина е слаб. Затова има Seal of Vengenace :rolleyes: , има време до пача ще се види, може би ще промeнят Command наистина никои не го ползва. Също така Правят Crusader strike 75 % Weapon dmg 4 sec cd / Старото е 110 Weapon dmg 6 sec cd (ако не се лъжа) . Т.е за 12 сек само му е бъфнат дмг-а, прсото няма бърст. Няма да е зле да му сложат интерупт :tongue

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Продавам си акаунта btw, 3те части с 80 лвл вътре и други висок лвл герои. Ако някой се инт. бих му го бутнал за 99лв, като за форумни дружки ;Д.

Link to comment
Share on other sites

We’re pleased to announce that Sam Raimi, famed director of the blockbuster Spider-Man series, has signed on to bring the forces of the Horde and the Alliance to life on the big screen in the upcoming live-action film based on the Warcraft universe.

 

Ето го и анонса от страна на Близз - клик.

 

Чудно ми е на какво ще заложат - парти с отделни герои, които си следват някаква тяхна цел или ще са намесени Трал, Силванас, оня палячо краля и т.н.

Link to comment
Share on other sites

:angry: ми то алианса са тъпаци и да - парадокс е, че го казвам аз - човек, на който мейна му е НЕлф прийст. Това обаче е така, защото моите приятели ме подтикнаха да играя такъв. От друга страна пък - това бе съдбоносно решение (в личен план), за което не съжалявам изобщо.

 

Не може да е само от алли страна - феновете на Хордата за какво да ходят там тогава, то алианса винаги ще побеждава - като на филм.

Link to comment
Share on other sites

В сървъра в който играя, Хордите са предимно low-life аматьори, които играят Хорди само и единствено защото са повече като бройка и спокойно могат да си вдигат левели, докато Алиансите освен с куестовете, трябва да се борят и с хордите за оцеляване.

Link to comment
Share on other sites

Идеята на играта е в голяма степен - PvP-то и битката между двете фракции.

 

Не знам как е на пиратките, но вече играта се напълни с всякаква сган както при Хордата (заради тези барбита БЕлфите), така и при Алианса, които са си били предпочитана фракция за повечето дечица още в далечните 2005 и нагоре години - преди ТВС, заради по -"красивите" и лигави геройчета и градовете. Няма да намесвам паладините този път ;)

 

Но в крайна сметка всичко опира до това какво играят приятелите ти, защото играта е, за да я играем с хора, които са ни приятни.

 

Дори и в този фен сайт за филма - тук, няма такава скверна информация, че главните герои ще са алианси.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, че идеята е PvP-то между двете фракции, но те злоупотребяват. Отиват по 5 човека за един куест, трепят те 5vs1 и после те наричат "nub". ?!

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, че идеята е PvP-то между двете фракции, но те злоупотребяват. Отиват по 5 човека за един куест, трепят те 5vs1 и после те наричат "nub". ?!

Така е дори и в офи сървърите, но това не е до фракцията, а до хората зад компютрите и начинът, по който разбират играта и MMORPG-то като цяло. Да ти кажа честно и алианса са така, защото съм имал такива случки и да се е налагало да се ванишвам когато "велики" али играчи ме нападнат докато куестя с моя ъндед роуг поради простата причина, че са числено повече.

 

Гледайки тези филмчета - тук, все си мисля, че най-добре ще е да направят филма анимация, това го могат много добре Близз.

Link to comment
Share on other sites

Samo che Blizz nqma da se angajirat s animaciqta. Koito i da go zahvane toq film shte e proval v ochite na fenovete. Normalnite hora shte go gledat s kef. Tiq deto sme naqsno i s polovinata ot istoriqta shte sme razocharovani. Nqma nikakyv nachin, istoriqta na Warcraft vselenata da se pobere daje v trilogiq. 10-tina pylnometrajni filma shte sa ok. Ama nqma da stane. Retardite deto igraem tiq igri shte idem zaradi imeto, na koeto vsyshtnost razchitat producentite. Kolko filma po igri ste videli uspeshni dosega. Az ne se seshtam i za edin daje. Taka che filma shte smuche. Dano da ne e mnogo, che da ne ni e qd za parite i vremeto deto shte zagubim :) Kakto beshe vyv vica: A dano, ama nadali :)

Link to comment
Share on other sites

... Kolko filma po igri ste videli uspeshni dosega. Az ne se seshtam i za edin daje...

resident evil :)

има още 1-2 които са барнати, ма в момента не съм дошъл достатъчно в съзнание за да се сетя за имената :blink:

Link to comment
Share on other sites

чудя се на http://www.wowhead.com/?item=45423 +18спирит или +30сп да му лепна. кво ще кажете вие? :confused

Аз винаги ще те посъветвам за спирит или интелект, преди спел, тъй като това ми е приоритета на мен като холи прийст - спирит/интелект и чак тогава спел.

 

Като цяло това ти дават интелекта и спирита:

 

1% crit = 166.67 intellect

1 intellect = 0.1875 Mp5 (Replenishment)

1 intellect = 0.208 Mp5 (6 minute fight, mana pool size)

1 intellect = 0.104 Mp5 (6 minute fight, shadowfiend)

1 intellect = 0.145 Mp5 (Meditation, 1200 spirit assumed)

1 spirit = 0.313 Mp5 (Meditation, 1400 intellect assumed)

1 spirit = 0.25 spellpower (Holy, Spiritual Guidance)

 

Съветът ми е да си ги държиш ( спирита и интелекта) горе-долу в една граница.

 

Регенерацията от спирита е нърфната от Близз много, 3 пъти поправяха формулата, за да достигне желания от тях резултат - mathtex.cgi.gif, но дори и в сегашната си формула - спирита за холи прийста си е приоритет.

 

От това, което имам като наблюдение в Улдуар битките са дълги, съответно ти трябва мана, че тя свършва ;) Да не говорим пък, че като сложиш спирит получаваш и малък бонус от Spiritual Guidance

 

И най-накрая - честито и със здраве да си ги ползваш и с тяхна помощ да имаш по-малко изгубени души в битките, които ти предстоят. ;)

 

А я ми кажи на теб The Egg of Mortal Essence не ти ли е бъгнат, аз никога не съм го харесвал този тринкет, а и в началото никога не искаше да проква, добре че имам приятели, с които правих хероици - та ми падна Je\'Tze\'s Bell. Сега да видим кога ще ме огрее за Spark of Hope , всеки я има, дори и алтове - без мен обаче ;) Пусти късмет, ама пак и с това, което имам се оправям.

 

 

warrior - няма да се обаждаш за прийстове, че ще ти се чарджна!

Link to comment
Share on other sites

...

А я ми кажи на теб The Egg of Mortal Essence не ти ли е бъгнат, аз никога не съм го харесвал този тринкет, а и в началото никога не искаше да проква, добре че имам приятели, с които правих хероици - та ми падна Je\'Tze\'s Bell. Сега да видим кога ще ме огрее за Spark of Hope , всеки я има, дори и алтове - без мен обаче ;) Пусти късмет, ама пак и с това, което имам се оправям.

...

ми предвид че се взима от вендор и е евтин си е супер. ако ползваш хот-а редовно проква един път на минута

 

едит: вчера тествах

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

В сървъра в който играя, Хордите са предимно low-life аматьори, които играят Хорди само и единствено защото са повече като бройка и спокойно могат да си вдигат левели, докато Алиансите освен с куестовете, трябва да се борят и с хордите за оцеляване.

Тъй като ме мързи да чета 155 страници :) сподели ако обичаш в кой сървър играеш?

Link to comment
Share on other sites

WoWLegion

 

www.scapegaming.com

И аз играех там до преди да го пачнат.Имам 2 зарязани 70 ки.Много бъгав не е ли сървъра?На шамана бая работи не му работеха rockbitter agility totem.Затова спрях да играя.Един приятел цъка там и последно викаше че тотално се омазвал сървъра сега не знам как е.За какво им трябваше да минават на LK не ми е ясно.Таман почвах да събирам t6 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...