Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мене пък ме баннаха от там... И без това са много надути админите, не е болка за умиране. Пък и съм забелязал, че нащо си пловдивското wrzru винаги първи качват новите неща. Браво.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

от време на време не ми я отваря трябва по няколко пъти да натискам рефреш претоварена ли е или само при мен е този проблем

проблема явно е при тях тъй като преди малко и аз имах същия проблем

Link to comment
Share on other sites

А пък на мен един тъпанар ми изтри акаунта, защото отдолу под Ледена Епоха трилогията в ХД, където са коментарите написах молба да пуснат отново трилогията но в двд версията. И тъпанара го счел за заяждане и ми уорна акаунта, после му писах на лична да ми махни уорна, и ми сложи още един и на-накрай ми сложи и бан. А акаунта ми беше много як имах качени близо 2 ТБ и свалени по-малко с коефициент 1.30. Още ме е яд как някакъв идиот ми сложи бан за глупост. Повече от замунда няма да сийдвам като луд.

Link to comment
Share on other sites

А пък на мен един тъпанар ми изтри акаунта, защото отдолу под Ледена Епоха трилогията в ХД, където са коментарите написах молба да пуснат отново трилогията но в двд версията. И тъпанара го счел за заяждане и ми уорна акаунта, после му писах на лична да ми махни уорна, и ми сложи още един и на-накрай ми сложи и бан. А акаунта ми беше много як имах качени близо 2 ТБ и свалени по-малко с коефициент 1.30. Още ме е яд как някакъв идиот ми сложи бан за глупост. Повече от замунда няма да сийдвам като луд.

:angry: Много познато. Бях го казал в някоя друга тема - в замунда модератортите са супер неадекватни, неориентирани, несъобразителни и т.н. Бива ли да затварят акаунти, които са качили ТБ-и,само заради така "важните" коментари за един тракер, за тях това си е по-скоро форум, защото за 2-3 уорна от коментари те банват, като не се взимат предвид показатели, които трябва да имат тежест, като коеф., трафик, старост на акаунта и т.н.

Бива ли някакъв маймун ъплоадер да ни спре торента на 99%, седи така няколко часа и когато му пиша да не се бъзика с хората-уорн

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съм съгласен с теб, аз даже писах и ми се направиха на интересни. От сега нататъка в замунда ще правя само хит енд рън. Това е положението! Да съм поточен, имам сийдвани 3.2 Терабайта и свалени 2 терабайта. И някакък си педал ме банна. И като писах на баш модераторите ми се направи на интересен и ме отсвири. Много са прости модераторите.

Edited by Deathzone
Link to comment
Share on other sites

А защо пишете по коментарите на филмите? Колко по-лесно е да свалиш каквото искаш (стига да стане , като не - del и следващия) пък каквото е - това е. Може да се извиниш културно ако не са те разбрали и дотам... не сме ученички да се обясняваме...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

В пиратския залив го има доста отдавна. Това са го направили, за да им олекне трафика, че поне от година им е супер зле анонса вечерно време. От друга страна е кофти, защото досега се сийдваха неща от преди 4-5 години и то стабилно, а така легитимират хит и ръна...

 

100 пъти по-добре е, да бяха увеличили времето за опресняване на анонса, отколкото това... В другите големи тракери стига до 1 час, а тук си е през 30 минути, което им създава натоварването.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

уууууу

за пореден път се опитват да спрат нещо толкова голямо.

Арена поне работи.

 

Само харчат държавни пари за безмислени акции. Нали тая операция е струвала поне едно 50-60 000лв с предварителната подготовка, хонорари и т.н. а ефекта естествено е никакъв, просто защото торентите няма как да бъдат спряни за повече от час и това те го знаят, ама що ГДБОП да не си купят малко реклама с държавните пари!!!
Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Ето какво е публикувано в Арена: "Поради технически проблеми на Zamunda.net нашият сайт работи при необичайно високо натоварване и е възможно временнo ограничаване на достъпа за потребители с ранг по-малък от Супер Потребител, както и други смущения в работата му."

 

И точно така си беше.... Замунда не се отваряше, а арената се зареждаше супер бавно.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой все още се чуди какво става със Замунда и Арената:

 

"Малко след полунощ ГДБОП "скова" безплатните сървъри "Замунда" и "Арена".

 

Причината за удара - сървърите и на двата сайта са разположени извън България. Според оперативна информация машините с противозаконно съдържание на филми, музика и игри са локализирани в три държави. Две от тях се намират в централните части на Европа, а една - в северната част на континента.

 

Според съобщение, публикувано на arenabg.com, "за пореден път виртуалното общество за свободно споделяне на информация е заплашено с репресии. Инициатор на това е тайна работна група наречена "Съвет за защита на интелектуалната собственост".

 

Във форума на сайта се посочва, че формално тази организация изглежда като междуведомствен орган, но на неговите заседания са канени и присъстват предимно представители на т.нар. "правоносители". Целите на Съвета съвпадат напълно с интересите на тези организации.

 

"В Съвета не участва нито един представител на гражданското общество. Съставена е на принципа "роднина, полицай, роднина полицай". Още в първата точка на програмата лъсват наглите им намерения за "преодоляване на правните последици от промените на чл. 251, ЗЕС от месец февруари 2009 г."

 

В изявлението припомнят, че по сега действащия Закон за авторските права и сродните му права всеки гражданин има право свободно да копира мултимедийно съдържание върху носител и като компенсация за авторите се отчислява сума от цената на празния носител, върху който тази информация е записана. Получават и процент от сумата на записващото устройство.

 

От "Замунда" все още запазват мълчание, а сайтът е абсолютно парализиран.

 

Потребителят, който се опита да влезе в сайтовете "Замунда" и "Арена", се пренасочваха към швейцарски страници, които от своя страна го връщат на българските адреси, които всъщност са неработещите затворени линкове.

 

Към момента торентите отново са достъпни."

 

Май не са още достъпни, понеже не мога да отворя нито един тракер.

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

Още снощи във форумите на Замунда пишеше - ГДБОП са тук, спете спокойно laughing.gif

 

Да видим сега какви глупости ще измислят тия неграмотни, некадърни, бездарни боклуци.

 

RARBG разбира се работи безгрижно ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Не разбрахте ли че трябва да имитират дейност, защото иначе парите за "борба с организираната престъпност в интернет" ще секнат! И някои като Явор Колев ще спрат да гушат наши пари, същите пари, които иначе биха отишли не в техните джобове.. нали така.

Поредната схема за гушене на лесни пари, в нашата мила скапана държавица.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Тоя Явката Колев голям интернет "Батман" бе, еиии не са стпя това момче, няма друг като него в света, един своеобразен защитник на "онеправданите" корпоративни интереси...

Неприятно, като гледам и п2пбг е спрян.

Edited by trent
Link to comment
Share on other sites

Рано или късно всичко ще се оправи :tongue

И дано най накрая да ги секнат тия ботове ,начело с тоя Явор Колев.Пределно ясно е че парите по тoя "проект" отиват на вятъра (а те не са малко).

Все пак торентите са си Undead :ghost

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Добре де, как трябва да ви се каже по-ясно, че замундата е сдала багажа и от там всичкия трафик се е пренасочил към алтернативи и започват лавинообразно да падат по-големите тракери?!? :confused

 

Няма нищо общо с акции и тем подобни глупости!

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Това все още НЕ СЕ ЗНАЕ. Така че само можем да спекулираме. Дали е проблем или акция - значение няма - факт е, че не работи. Показно е обаче, че Замунда спре ли, всичко друго окапва, понеже не може да поеме трафика laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...