Jump to content
BulForum.com
pavel66

zamunda.net

Recommended Posts

Ех, мама им де*ба... Не мога да се сдържа. това беше най-якия тракер, майна. Имаше доста работи, които в арената ги няма. Много ме яд на тея "официални български ведомства и служби". Дано да го върнат.

"2007-03-13 -

Във връзка с проведената акция на Столична Следствена Служба и ГДБОП, достъпът до някои раздели е преустановен.

Следете началната страница и форумите, за да сте наясно с мерките, които ще се предприемат."

:angry1

Ми какво да кажем, BULLSHIT!!!! Това е, P2P няма да умре, пък и няма закон срещу него.

Не мога да разбера ... в по-голямата част от Европа тракерите са си напълно законен service.... само ние тука се правим на интересни :)

Всички торенти на света да закрият пак няма да ме накарат да дам 20 лева за двд примерно дето само един клип да ме кефи в него. Ша им таковам и авторските права. :P :P . Да си ги слушат

Некъв Явор Колев от НСПОР са направили акция в офисите на Замундата!

Тоя човек е по-лош и от Ахмед Доган според мен!

А те имат ли офиси в България. Изобщо тва нещо има ли офис, не е ли просто един сайт в чужбина? Дето и аз бих могъл да го кача там.

moje samo ip to da e holandsko na zamundata

a tehnikata, pc-to da e v ofis nqkakav...

mene mi e mn 4udno kak taka samo arenata ostana i avatatbg deto e 1:1 kato arenata dori se hostva na sa6toto mqsto... :unsure:

omg http://bt.wrzru.com/ pak li go mestqt :pirate :cry

Edited by en3rgy

Снощи ни удариха.

Админът им написа това във форума на Арена :angry:

Не мога да разбера ... в по-голямата част от Европа тракерите са си напълно законен service.... само ние тука се правим на интересни :)

Не само Европа, но дори САЩ и Канада тракерите са напълно законни и никой не преследва дребни юзери като нас

Edited by Botev1912

нали уж го преметиха тоя сайт бе. бати преместването, дето са му направили :wacko:

нали уж го преметиха тоя сайт бе. бати преместването, дето са му направили :wacko:

може да са се опитали да ги финтират :D

тракери в нет-а бол...тва да ни е проблема :D

може да са се опитали да ги финтират :D

тракери в нет-а бол...тва да ни е проблема :D

Абе не е баш така. Като аренабг и нашият локален сигурно има само в Русия и Китай подобен сървър.

Мене много си ме кефеше замундата (както и нашия локал де). Имаше доста работи, които ги няма в арената, а и като че ли самия тракер беше по-добре подреден. Ето една статийка, която прочетох преди малко:

За пореден път торент тракерът Zamunda.NET преустанови работа.

В отговор на въпроса защо са спрели, Zamunda.NET публикува на сайта си: "Във връзка с проведената акция на Столична Следствена Служба и ГДБОП, достъпът до този раздел е преустановен."

По всичко личи, че са започнали проверки от службите, които карат торент тракера да преустанови дейността си.

Припомняме, че поради зачестилия натиск от страна на някои служби, повечето торент тракери преместиха сървърите си в чужбина.

От пресцентъра на МВР съобщиха специално за NEWS.BG, че нямат до момента информация относно започнали акции срещу торент тракерите.

Дано всичко да се размине...

ZamundaForLife.gif

Edited by SS24

Дано... много тъпо се получва... все едно тия от ГДБОП не теглят филми и музика...

Абе от далече се усеща, че Дата пак има пръст в тая работа. Винаги е било така... Какво съвпадение- безплатен достъп до търсачката им точно тогава, когато угасват тракерите, един по един.

То е ясно че е по сигнал... за съжаление ми се струва че от замунда не са успяли навреме да преместят тракера :(

в момента свалям торент от замунда е в момента няма сиид де но иначе не би трябвало да спира нали като саита не бачка