Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.нет и тука

Определено си личи, че хората работят.Дали за да замажат положението със скандалите или заради $$$, но резултатите си личат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не бива да се учудвате - зелка.орг е резервния домейн на замунда.се.

 

И аз помня, че имаше нещо такова, но взех да ги бъркам...

 

А какво ѝ има на zamunda.net ?

 

Това е грешната Замунда. Много работи й има, или по-скоро ги няма  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Контента е много различен. Ти какво, да не пропусна скандала?  :online2long:

 

Видях скандала, но не разбрах последствията. Не знам каква реално е разликата в момента. И не ме е срам да питам  :))

Link to comment
Share on other sites

Чак пък грешната. Аз гледам и на 2те места и общо взето еднакви работи се качват

 

Да бе, сигурно... 

 

Видях скандала, но не разбрах последствията. Не знам каква реално е разликата в момента. И не ме е срам да питам  :))

 

В .SE са повечето сериали и филми, както и всички преводачи. Това на пръв поглед. Принципно са и доста други неща... 

Link to comment
Share on other sites

В .SE са повечето сериали и филми, както и всички преводачи. Това на пръв поглед. Принципно са и доста други неща... 

Аз не съм видял до момента някой филм да липсва в .net или да се появи седмици по-късно. Ама щом казваш... Аз ровя и едните и другите пък където каквото си харесам, само дето последния месец само 3 пъти ми остана време да гледам нещо

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм видял до момента някой филм да липсва в .net или да се появи седмици по-късно. Ама щом казваш... Аз ровя и едните и другите пък където каквото си харесам, само дето последния месец само 3 пъти ми остана време да гледам нещо

Виден отново се е ошашавил нещо. При едни и същи торенти в zamunda.net сийдърите са на ПОРЯДЪЦИ повече от тези в zamunda.se (zelka.org). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма да споря. Сериалите, които гледам в .net ги няма - факт. Оттам нататък тоя адрес не ме интересува и не съм го поглеждал откак се разделиха. В .se нищо досега не е липсвало. Нямам наблюдения общото шкарто къде излиза по-бързо, а и не смятам, че е важно. 

 

Момчиле, това дето го каза какъв точно смисъл има? Защото според мен е никакъв. Какво ми пука за сийдърите, когато НЯМА това, което търся??? 

 

Ники, човек, който гледа "нещо" три пъти в месеца, някак си не е редно да коментира. Аз ровя всеки ден. 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Тея където направиха zamunda.se са пълни кретени...получих mail в който пишеше : 

 

Уважаеми  , потребител на торент-тракера Замунда,

Във връзка с предстоящото изтриване на неактивни акаунти, поради 
запълнен лимит на регистрирани потребители, ви напомняме, че считано от 
м. април 2013 година, сайтът и екипът, които познавате и чиито услуги 
ползвате от години, се намера на адрес http://zamunda.se/ , като 
регистрациите и съдържанието са напълно запазени. На стария адрес 
http://zamunda.net/ се намира копие на сайта до април 2013 година, което 
впоследствие се развива като самостоятелен сайт, за функционирането на 
който ние нямаме информация и не носим никаква отговорност. За повече 
подробности, моля посететете раздел "Въпроси и отговори" на Форума ни. 
При проблеми с достъпа от досегашния ви акаунт, обърнете се към Екип, за 
да получите персонална помощ.
Благодарим ви за интереса:

Екип на Замунда

 

Явно нямат достатъчно хора в измисленото им копие на zamunda,net и примамват първоначалните потребители на замундата /от едно време/ жалък опит за привличане нови регистрации...замунда е една, и тя е .net

Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа, в началото стоях само в .нет, но напоследък се хващам, че все по-често започвам да посещавам и .се, защото има доста неща, които в .нет ги няма, а като цяло е и по-лесно да се търси и съответно да се намери необходимото.

Link to comment
Share on other sites

dr3ad, ти да не си някакъв акционер там?!

Няма нужда от тоя патос!

 

Виден е прав, всички по-стари торенти са на зелката. Откакто ми направи впечатление това, аз zamunda.net не посещавам. Видно е къде е стария сайт.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой крив и кой прав. От потребителска гледна точка ползвам .se, защото тракерът работи много по-бързо, по-лесно се търси. В .net обаче сякаш се качват повече blu-ray неща, така че и него отварям, но в пъти по-рядко :)

Link to comment
Share on other sites

dr3ad, ти да не си някакъв акционер там?!

Няма нужда от тоя патос!

 

Виден е прав, всички по-стари торенти са на зелката. Откакто ми направи впечатление това, аз zamunda.net не посещавам. Видно е къде е стария сайт.

 

 

Абсолютно! С времето нещата се доказаха, а този индивид явно промотира боклука .нет...

 

LOL пич... по тая логика и вие промотирате .se 

 

За кво да ползвам нов тракер, като вече имах регистрация ,в стария тракер. Пък и разликата ква е ? Има ъплоудъри навякъде,качват каквото е ново.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...