Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

viiipeer_, много далече си от истината пич. Като гледам темата за Лангаме в този форум се отчайвам. На 100клиенти 10 са доволни, другите са крайно недоволни, така че не ми говори празни приказки.

В голяма грешка си, ако не знаеш ти плащаш 35лв за 8Мбит-а БГ и 4Мбит Межународна скорост. И всичко от горе което получиш ти е един вид на аванта. И тъй като българите в по- голямата си част сме авантаджий, ни се харесва много. Аз си плащам 35лв и си получавам 10мбит, а скоро ще плащам 50лв и ще получа 20-24мбит ( не съм сигурен колко е точно) И то не като при теб, САМО ДАУНЛОАД И НИКАКЪВ ЪПЛОУД, а 1:1. И тези скорости си ги получавам 24/7, а не да се надявам да мине 12ч, за да се оправи малко нета или да чакам съседа от другия блок да спре нета, за да ми се вдигне малко, което е доста жалко :D

Някой, който не разбира, може да ти се върже на приказките и да мине на Лангейм, но ще съжалява много. ;)

 

P.S. Извинявам се, че съм писал две мнения едно след друго, просто не съм видял изоообщо. А дори и да бях видях пак щях да пусна, за да живне темата. :)

:lol: :lol: :lol:

 

В голяма грешка си!аз плащам 20лв. за 10-18 Mbitp/sec,ти 30 за 10мбита!

 

И плюс това от един месец и половина сьм при тях,и мога да ти кажа,че под 10мбита никога не е падал нета!

Второ ИНТЕРНЕТА пак ще е повече от това,което е на 50-левовата тарифа на ЕКК!

 

Ъолоуда ми стига 5-7Мбита!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Преглеждайки най-различни теми, вкл. тези за различните доставчици, а и други (напр за "Локалните форуми"), винаги и навсякъде засичам очевадно негативни мнения на въпросния Сашко, що се отнася до интернета на Лангейм....и това съвсем явно е целенасочено, тъй като където и да е...ни в клин, ни в ръкав Сашко гледа да изплюе колко е лошо с Лангейм, а колко е хубаво там, където е той...и как всички, дето са на Лангейм са жестоко прекарани, а как той сега щял да минава на 50-левова тарифа, свързана с някакви оргазми (явно това е неговото разбиране за оргазма)....и в крайна сметка не виждам никакво реално покритие и доказателство в неговите постове, тъй като все още имам способността да филтрирам информацията и да си направя статистиката по броя на доволните и недоволните потребители в темите на всички доставчици... ;)

Link to comment
Share on other sites

Преглеждайки най-различни теми, вкл. тези за различните доставчици, а и други (напр за "Локалните форуми"), винаги и навсякъде засичам очевадно негативни мнения на въпросния Сашко, що се отнася до интернета на Лангейм....и това съвсем явно е целенасочено, тъй като където и да е...ни в клин, ни в ръкав Сашко гледа да изплюе колко е лошо с Лангейм, а колко е хубаво там, където е той...и как всички, дето са на Лангейм са жестоко прекарани,....

[оффтопиц]

Midex, Сашко не е първия (специално за него не знам със сигурност), и няма да е последния, изгонен от ЛГ по някаква причина и започнал да плюе след това по тях :bgrin:

На мен лично ми харесва политиката да се гонят недобросъвестни абонати, за да се поддържа доколкото е възможно мрежата в изправност и чиста.

[/оффтопиц]

Link to comment
Share on other sites

sasshko, затова тия теми не са мерило и не са критерии, които да гледаш и да даваш такива крайни мнения.

 

Защото за 35 лв ЛГ за повечето хора които познавам, имат средно 40-50 мбит през ПОВЕЧЕТО време, а през ненатоварени часове се постигат и двойно по-високи. Ъплоуда е 15 мбит НАВСЯКЪДЕ.

И така, ггбит за 50 лв какъв и къде трафик ти дава, че не разбрах?!

Колкото за сегашните проблеми на доста хора на Лангейм, това е временно, и както можете да се ДОСЕТИТЕ, работи се по въпроса, а може и добри изненади да има.

Нали не очаквате че доставчик като ЛГ ще остави нещата с толкова оплакващи се? За да са такива нещата с толкова хора, явно има защо. А защо, ще видим. А колко скоро, не знам.

 

Пич, много ми се иска да ти повярвам, ама МНОГО МИ СЕ ИСКА, обаче уви :D

Ако нещата са така както казваш, наистина е по- добре от ггбит. Но там е работата, че не са.

Така ето я следната ситуация: Отивам още утре и си пускам интернета пускам тарифата от 35лв и чакам да ми пуснат както ти казваш 40мбит "през повечето време" каквото и да значи това за теб. И чакам, чакам обаче не вдига повече от 8мбит и какво мога да направя да се обадя на съпорта и да кажа: "А бе пич нещо не достигам 40Мбит скоростите,а само 8Мбит-а и ония да ми се изсмее и да ми кажи. Ми г-дине Вие плащате за 8мбит толкова ви пише в договора." Какво мога да кажа аз? Ако не знаеш аз ще ти кажа НИЩО.

И тука е врътката, ако Ангел Гаров беше обявил на страница или като се обадя на телефона да ми кажат: "ДА 40мбит предлагаме за 35лв" Веднага ме бяха спечелили като клиент и още от утре щях да съм при тях. А това, че ти защото си познат с Гаров, примерно, или еди какво си там имаш 40Мбит не означава, че всички абонати получават такива скорости. Сега ми кажи, че не съм прав ?!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо винаги трябва някой с някой да се кара. На лангеимци някой като им наплюе нета, все едно в гъза им бърка. Тук спорът започна отново от пост на viper, за който съм изказвал мнение преди що за човек е (поне според мен) и след това отново се започна мътна и кървава... малко се получава "кой по-голям го вади". Всеки сам преценя за себе си на какъв нет да е. ГГбит не е лош, въпреки че от време на време има мизерии и все пак не е за изхвърляне:). Така че, моля ви, престанете с детското заяждане.

Link to comment
Share on other sites

[оффтопиц]

Midex, Сашко не е първия (специално за него не знам със сигурност), и няма да е последния, изгонен от ЛГ по някаква причина и започнал да плюе след това по тях :bgrin:

На мен лично ми харесва политиката да се гонят недобросъвестни абонати, за да се поддържа доколкото е възможно мрежата в изправност и чиста.

[/оффтопиц]

Дефинирай изгонен моля те, че ми стана интересно как един потребител може да бъде изгонен. Т.е. какви са методите да го изгонят и защо? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо винаги трябва някой с някой да се кара. На лангеимци някой като им наплюе нета, все едно в гъза им бърка. Тук спорът започна отново от пост на viper, за който съм изказвал мнение преди що за човек е (поне според мен) и след това отново се започна мътна и кървава... малко се получава "кой по-голям го вади". Всеки сам преценя за себе си на какъв нет да е. ГГбит не е лош, въпреки че от време на време има мизерии и все пак не е за изхвърляне:). Така че, моля ви, престанете с детското заяждане.

 

 

А я ми кажи,как прецени що за чоевк сьм и какви са ти мненията за мен,и как точно ги констарира?Така без изобщо да си ме виждал,или това че сьм бил обьркан и сьм писал разни глупости вьв форумите и от това веднага определяш даден човек какьве е?

 

Или пьк може би притежаваш една от дарбите на ясновидците?!?

 

Edit:А и как да не се почва спор,след като някой говори на изуст или е чул-недочул от някой за ЛАНГЕЙМ и веднага почва да говори нещо за тях без дори да е бил техен абонат!

 

Признавам си,че като бях на ЕКК ЛАН и аз плюех ЛАНГЕЙМ,защото не ми се вярваше наистина че постигат такива високи скорости!

Link to comment
Share on other sites

.....

А това, че ти защото си познат с Гаров, примерно, или еди какво си там имаш 40Мбит не означава, че всички абонати получават такива скорости. Сега ми кажи, че не съм прав ?!

Да бе, Гаров е мой брат, Еминем ми е братовчед (щото го слушам), а DJ Paul Wall ми е кум :bgrin: :punk

Link to comment
Share on other sites

Айде, айде моля безмерните, неверни хвалби по повод лангейм ги отправяйте в друга тема.

Говорите само празни приказки. Даже не знам дали четете какво пишат другите или направо пишете едно и също.

Link to comment
Share on other sites

винаги ми е е било чудно как хора, които не са били някъде коментират как било там и дори се опитват да "отварят очите" на хората, които в момента са там. Не става въпрос само за интернет, ами и за различни градове и държави

Link to comment
Share on other sites

сашко сашко говори си колкото искаш няма как да ти вярвам повече отколкото на собствените си очи.Ти продължай да си вярваш че хвалбите за лангейм не са верни.

Link to comment
Share on other sites

аз съм на ггбит от половин година май, не помня. имам общо 3-4 спирания за минута - две и едно за няколко часа. компютъра не е спиръл да работи през цялото време докато съм им клиент. в момента за 30лв на месец дърпам с 1.2МБ от бг и 450к от света, скоростите нямат падане и са повече от стабилни.

не смятам да се местя скоро при гаров.

сега ако разбирачите почнат да ми искат да пусна тест до северния полюс и до гуадалахара, еми не ме ебе, както казва един приятел, аз не дърпам от там и едва ли някой дърпа. каква е скоростта към дивия запад не е показателно и не за хвалба, че имаш добра връзка с градчета дето ги търсиш половин час в спийдтеста.

Link to comment
Share on other sites

Ей как ме ядосвате. :devil

Ще се обадя утре на Гаров и ще ми пуснат интернета до няколко седмици и ще видим, обаче ако не е така както казвате ще ви събера пари да ми платите инсталационната такса :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дефинирай изгонен моля те, че ми стана интересно как един потребител може да бъде изгонен. Т.е. какви са методите да го изгонят и защо? :bgrin:

 

И на мен ми е много интересно за какво иде реч? "изгонен"клиент :wtf:

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е много интересно за какво иде реч? "изгонен"клиент :wtf:

Като отидете в магазина и почнете да чупите витрини, да крадете, да заплашвате с пистолет, не е ли нормално да дойдат и да ви 'изгонят', иначе казано?

Може да са 1-2-ма, но ако един доставчик го е грижа за мрежата му и някой прави золуми в нея, повече от нормално е да се предприемат мерки, не мислите ли.

Link to comment
Share on other sites

То е същото като във форума....на някой му правиш забележка, после го предупреждаваш по-сериозно....ама тъй като някои наистина нямат оправия и не разбират от дума...накрая го банваш, за да не тормози останалите. :)

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми стана интересно как може един клиент да бъде изгонен

 

Като отидете в магазина и почнете да чупите витрини, да крадете, да заплашвате с пистолет, не е ли нормално да дойдат и да ви 'изгонят', иначе казано?

Може да са 1-2-ма, но ако един доставчик го е грижа за мрежата му и някой прави золуми в нея, повече от нормално е да се предприемат мерки, не мислите ли.

 

т'ва мнооо общо обяснение бре :lol: .... може ли малко по-конкретно :D

за к'ви зулуми става въпрос?

 

 

То е същото като във форума....на някой му правиш забележка, после го предупреждаваш по-сериозно....ама тъй като някои наистина нямат оправия и не разбират от дума...накрая го банваш, за да не тормози останалите. :)

според мен не е така. между доставчик и клиенти има "договорни отношение", докато в един форум има някакви правила, според които не знам си какво ... само дето в договорните отношние при ползване на интернет, доколкото съм чел в договорите, единствените прекъсвания по вина на клиента са неплащане на такса и повреждане на техника на доставчика ... тъй като сигурно става въпрос за второто, аз лично съм любопитен относно конкретиката (малко махленско стана, ама няма как :P )

Link to comment
Share on other sites

Нито Гаров ми е брат, нито Еминем братчед за да знам повече за да задоволя любопитство към конкретика.

Само знам слухове за това, че ако някой систематично се прави на хакер или нещо такова, е съвсем естествено след няколко предупреждения да му се направи 'по-сериозна забележка'.

Едно време гигабит имаха подобна политика (за тях поне със сигурност знам че са посещавали абонати опитващи се да се правят на хакери), може още да я имат.

Такива като нас и вас които просто си ползват услугата според договора няма за какво да се притесняваме, нали така. Или тук има "хакери" аахаха.

Link to comment
Share on other sites

А я ми кажи,как прецени що за чоевк сьм и какви са ти мненията за мен,и как точно ги констарира?Така без изобщо да си ме виждал,или това че сьм бил обьркан и сьм писал разни глупости вьв форумите и от това веднага определяш даден човек какьве е?

 

Или пьк може би притежаваш една от дарбите на ясновидците?!?

 

Edit:А и как да не се почва спор,след като някой говори на изуст или е чул-недочул от някой за ЛАНГЕЙМ и веднага почва да говори нещо за тях без дори да е бил техен абонат!

 

Признавам си,че като бях на ЕКК ЛАН и аз плюех ЛАНГЕЙМ,защото не ми се вярваше наистина че постигат такива високи скорости!

За ясновидец не знам, но май не съм :). Иначе ти почти си си казал това, което мисля. Преди, когато беше на ггбит много плюеше лангейм и възхваляваше своя интернет. След това си спомням, че имаше проблеми по прекарването на ангатасофт и в техния форум прехвърчаха искри от твое име по техен адрес.

"голям" support още не сьм се вкл'чил кьм вас а вие не можете с едно изречение да обясните като хората!!!!

Браво,добро впечатление ми направихте при обаждане на номер 0888239209 при вьпрос на ще имам ли проблеми сьс вашата услуга например частични прекьсвания и т.н получих отговор ми ако не ви отьрва да ви изтрия заявката! Егати и отношението! Браво само така!

NE MI TRQBVA VA6IQ NET BARZAITE DA ME OTPI6ETE 4E DA NE ZABRAVITE!!!

Ало,я по добре вземи да се успокоиш а?Вие пьрво стве една мижава фирма,която не може да стьпи и на малкият прьст на ЕКК,НЕТВИЗИО,БТК!
Така че много ми е притрябвала вашата селска услуга с вашите 60к уплоуд!ХАхах!

За 24лв. исталационна такаса да чакам като лулав цял месец,ще има да взимате! на визио за 36лв. на втория ден пи казаха че могат да ме вьржат!

Няма да обяснявам на такава измислена фирма като вас,защото това че Нямате изградена врежа в моя квартал кьдето всички други нормални доставчици имат(не броим малките фирми тепьрва налагащи се на пазара) говори достатьчно за вас!

А относно това че сьм несериозен абонат,тука сте много в грешка!Пьряво предо да ми казвате какьм абонат сьм без наистина да знаете,ви казах изрично да си оправите отношениято кьм новите,предстоящи абонати!Е няма такива като вас чесно ви казвам!Тва да попитам 2,3 неща относно услугата и да получа отговор:"АКО НЕ ТЕ УСТРОЙВА ОЩЕ СЕГА МО)ГА ДА ТЕ ИЗТРИЯ ОТ СПИСЬКА"

Просто не ми се занимава сьс такива като вас!ХАХАХХАХ 100 пьти ви повторих за какво става вьпрос и вия взехте да усуквате ами какво значи прекьсане,отова е много широко понятие,ми 99% от времетъо гарантирам "Перфектна услуга" ама нещо тука вьв форума май че си противоречите!

защо не вземете да напишете в сайта си че поддьржате спедно 3-4 мегабита над минималните и т.н ами по вашия ако мога така да го нарека форум!И такова изявление от ваша страна

Скоростите са обявените. Разликата е че голяма част от потребители са вече привикнали да бъдат лъгани от своите оператори със скоростите които им биват обявявани теоретично и евентуално достижими в някоя част на денонощието.

Публикуваните скорости са тези под които няма да падне скоростта. Това са минимални скорости. При скорости под този минимум може да се смята че има някакъв технически проблем.

Ако обявим скорости като другите оператори ще трябва да обявим

4 мегабита - 20 лева
22 мегабита 35 лева

Очевидно това са скорости които не могат да бъдат поддържани константно.
Лан доставката е шерната услуга по отношение на преносната си среда и като такава е невъзможно и скоростите да бъдат точно фиксирани.

Почти всички доставчици в България закупуват трафика си на опредлен канал, който дали го консумират или не си остава техен проблем. Ползваемостта на нашите канали се поддържа на максимално ниво и вместо да остава неизконсумиран трафик ние го отдаваме пропорциалнално във всяко време на денонощието към всеки един наш клиент.

е направо смешно то по тая логика на всички други доставчици като им падне скоростта  да речем под половината предлагана и значи че има някакьв проблем ми то е близко до акьла!!!! И това че пишете минималните си скорости които даже понякога се получават само те,ако си мислите че превличате по тоя начин клиенти жестоко се льжете!!!

Относно това че контактите трябва да бьдат занулени и ако не са няма да прекарате нет на който и да било сьс предтекст че се получавали токови удари не знам си какво е пьлна льжа ако искам ще си зануля не можете да ме накарате на сила,дори и да не са били,щото моите са!

Я малко се размьрдайте и вижте недоволните ви потребители,това не е ли основание да питам за качеството!

10 ПЬТИ СЬМ БЛАГОДАРЕН ЧЕ НЕ СЕ ВЬРЗАХ КЬМ ВАШАТА УСЛУГА!!!

Дано да продьлжавате вьв сьщият дух откьм дьржания с потребители(предстоящи)
и може би тогава ще се замислите малко

а това че ми говорите за някакви оптики,глупости и т.н може да си го запазите за себе си!

ТОВА ЧЕ ДОРИ НЯМАТЕ 24/7 Support означава много!

Я сда ви запитам защо не сложите това инфо което само вьв вашият форум го пишете,аз да не сьм дльжен да се ровя по вашите форуми и да ви чета договорните задьлжения,реални скорости и т.н

Не познавам друга фирма като вашата кьдето ми заявяват на абонати непрочели договора ни и не са сьгласни
няма да бьдат включвани,ми как да го прочетат като още не са ги включили!ХАХАХАХАХхх Нали пьрво след включване на место се попьлва договора!

Коментара си го оставете за вас!!!

Тези всичките коментари ти си ги писал. И след като най-накрая стана техен абонат, те са най-добрите, най-стабилните и хората губят толкова много като не са техни абонати и всички други доставчици са пълен боклук... Не те познавам, може и да си точен, но първото впечатление, което оставяш е, че си "фурнаджийска лопата". Ако искаш ми се сърди, ако искаш ме псувай, но аз ти казвам какво мисля.

Link to comment
Share on other sites

Ами да те питам,ти нямаше ли да реагираш толкова остро когато по телефона едва ли не още малко да те набият и ти даржьт тон,само от един единствен зададен вьпро?!?И как да не ти секнат желанието за включване,като без дори да сьм споменал нещо против тях,по телефонам и викат ми ако искаш да те махна от списька за всключване?

 

Няма да ти се обяснявам повече,каквото искаш си мисли за мен това си е твое мнение!!

Link to comment
Share on other sites

Ами на тъпи въпроси какви отговори искаш? Не че е бил човека в правото си да ти отговори, но и ти го питаш баси въпроса... Ше имам ли прекъсвания? Той да не е ясновеидец? Много ясно, че няма да имаш ако няма външни фактори, които да правят проблеми.

 

247015901.png

Link to comment
Share on other sites

А бе пичове Гаров да не ви дава безплатен интернет като го хвалите само тука :D

Усещам аз, че има нещо такова :lol:

 

Иначе аз си поддържам тези скорости през целият ден 24/7, а не в прайм тайм да ми падат скоростите и след 1ч да ми се вдигат.

 

247009451.png

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз си поддържам тези скорости през целият ден 24/7, а не в прайм тайм да ми падат скоростите и след 1ч да ми се вдигат.

 

247009451.png

нали беше симетрично 1:1, а нещо не го виждам на картинката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...