Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

феновете на лангейм да си възхваляват доставчика в тяхните си теми - имате си 2 ;)

който иска да чака да му пуснат бонуса, за да почне да тегли, да минава на лангейм - по големи скорости, когато най - малко ги очаквате, а когато ви трябват - тези които си пише в сайта ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми информация дали около района на Братската могила Гигабит имат покритие и дали интернета е стабилен.

Link to comment
Share on other sites

Някои да знае дали Gigabit разрешават позлаване на wireless рутери

Разрешават. Аз самия вкъщи съм с рутер.

Link to comment
Share on other sites

На 2 пъти светна много здраво, поне в Кичука де, и се пристинисха нещо и чак спряха нета за около 15мин. :ghost

В тракия много мощно духаше и валя като изведро. Нета спря и си помислих, че няма да го оправят поне няколко часа. Не знам дали съпорта или просто от само себеси се оправи, но нямах нет точно 5мин. Което много ме зарадва :D

Link to comment
Share on other sites

Пф... нещо ми се сгомняся нета... отварям само няколко страници... vbox, abv,тука форума, gbg, sportal.bg, data.bg, пък други въобще не ги отваря: hattrick.org, google, wrzru, zamunda, arena, wiki... смахната работа...

Link to comment
Share on other sites

Как е възможно: не мога да разбера, сега аз имам ли нет или не. Не ми отваря нищо освен abv.bg и форума, където има лаг неописуем, а в skype имам 5-6 абоната от 120, просто не ми го побира главата.

Link to comment
Share on other sites

спокойно :)

просто няма външен

много спокойно да

някои хора имат работа

и кога ще спрат да се базикат с тоя външен ? load balancing разбирам ама всее пак така да захранваш хиляди хора - не го разбирам от няколко дена външния е шит - а днес и нацяло спря

 

ако някой знае да кажв бг proxy сега пиша от proxy.animes-bg.com (rofl)

Link to comment
Share on other sites

При мен цяла сутрин имаше - Limited or no connectivity и преди малко има даде грешка windows - конфликт с друг ип адрес - пълна боза.В момента интернета я идва я изчезва и имам невероятен лаг.Вънщния го няма никакъв.Сега както почват пролетните бури ще има проблеми - ще гледаме тук има тук няма.

Интересно на другия компютър в нас с модем на ек как всичко си работи.

Edit: Оправи се засега.

Link to comment
Share on other sites

Това да не би защото ще вдигат на нас, модемните, скоростта :D :P

Не знам нещо имат проблем. И добре че ги напускам :D

Сега се стабилизираха малко но пак са на 75% от тези, за които плащам

Link to comment
Share on other sites

По мои наблюдения - когато вдигнаха скоростите на гигабит скоростите на модемите и изобщо като цяло нет-ът се скапа ( аз съм на модем и усетих ), а сега е ред на лан-каджиите да го оберат, което според мен е абсолютно неправилно, но това е политика на фирмата - да прави нещо без да има техническа подготовка и когато се появят проблемите да ги отстранява за сметка и неудобство на клиентите си. Това е мое лично мнение! Затова и направих постъпки да променя положението! Останете си със здраве и нека нямате проблеми като мен! ;)

Link to comment
Share on other sites

втори ден международния прекъсва :angry:

точно днес ще ходя да плащам таксата и май май ще си дърпаме ушите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...