Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Здр! Сега питам аз като ГГбита ги купиха Еврокома тайтовете с музика,филми,игри и прочие ще стоят ли или плановете са даги махнат в близкото бадеще?Някой можели да ме успокои или да потварди слуховете??????

Link to comment
Share on other sites

днес е добре, и с тия торенти се сваля мноого по бързо 500-600к/сек а пък съм на най ниската тарифа, но не мога да преценя точно, щото вече не играя игри, ама за даунлоуд е супер

Link to comment
Share on other sites

Тук няма кой да ти даде отговор на тоя въпрос обади се на телефона им не вярвам да ти обърнат особенно внимание..писна ми от тях..

 

А някой знае ли им телефоните. Тези на web сайта им са толкова верни колкото и написаните тарифи (с една дума, не работят).

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли им телефоните. Тези на web сайта им са толкова верни колкото и написаните тарифи (с една дума, не работят).

 

Ako smiata6 da se razpravia6 s tqh ti preporu4vam da otide6 napravo v ofisa im.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offtopica ama are nqkoi da dade li link za vaprosnata zamunda ,pls. :)

ти google не ползваш ли? by google

.. и само к'ви сте "първосигнални" :lol: един написал, казал "от еди къде си дърпам с толкова, страшно е!" и след него 10 маймуни "къде, къде, къде ...". смях

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на най-ниската тарифа на GGbit и съм доволен,но не колкото преди.Сега е станало невъзможно да се гледа филм онлайн.Насичаааааа,ама така да насича,че не е истина.Иначе от торентите дърпам различно ако има повече сиидъри скороста ми през деня е ~300kb/sec,но вечер (към 2-3) ми се е качвала и до 1MB/sec :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е изчезнало, но има такъв лаг от 1 час, че ми писна на ***. Може ли такова нещо :angry: 4-5 дни нямах забележка и точно си казах, че всичко се е оправило и пак старите хави :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...