Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Ахаха... спря пак международния и гледам тука 3ма сме се събрали и четеме темата :D

 

tygah & en3rgy - cheers :D

:beerchug ;)

е то явно толкова сме останали на ггбита

като ходих да си плащам - немогат да ме намерят - програмата им объркана - хората разправят че другите офиси за плащане били затворени

ся и нета дето беше г/д стабилен :sick ъплоада външния :sick

вече и скоростите не са добри в сравнение с другите

сега и спирания ...

ако искат да си изгонят клиентите - що просто не кажат

 

поне ъплоада към бг си върви на торента

аз отивам на си пусна нещо по дълго ~40мин :lol: от вбокса да гледам дано докато свъши да имаме нет

Link to comment
Share on other sites

Бих искал най-любезно ( понеже ми писна вече ) да помоля някой да ми даде инфо ЗАЩО ЗА БОГА "Евроком" постоянно прави мизерии с външният интернет.

Link to comment
Share on other sites

Бих искал най-любезно ( понеже ми писна вече ) да помоля някой да ми даде инфо ЗАЩО ЗА БОГА "Евроком" постоянно прави мизерии с външният интернет.

споеред мен си много нахален щом задаваш този въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

много странно......някой външни ги отваря, някой не, а някой наполвина...да не е умрял DNS -а

и при модемаджиите от Ек е същото положение.....тц,тц и скайпа не работи

направо прецакаха любовния живот на полвината тинейджъри в града :lol:.... племенничката ми получи нервна криза :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

много странно......някой външни ги отваря, някой не, а някой наполвина...да не е умрял DNS -а

мдамм и аз от опитите си да влезна някъде успях да влезна в нашия си форум .....

ама нета е компот ..... тя майка ми ме вкара в параноя преди тва че съм забравил да плата и си помислих че ми го спират. ....

ама явно нещо са омазали

Link to comment
Share on other sites

Бих искал най-любезно ( понеже ми писна вече ) да помоля някой да ми даде инфо ЗАЩО ЗА БОГА "Евроком" постоянно прави мизерии с външният интернет.

bump :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ееее не ще полудея! Днеска чаках 1 час да си платя шибания интернет и като се прибрах беше по-зле отколкото преди да го платя...

Link to comment
Share on other sites

няма гугъл...това е подсъдно :sayjin

май ще се пуска заявка към поредния доставчик :angry:

пусната е вече B)

 

Честито! :punk :punk :punk

 

P.S. откакто им бих шута,се родих с новия ми доставчик!

Скорости,като скорости,ако стане авария и им звъннеш,веднага те информират!

А щях да забравя най-важното-не правят такива мизерии като ЕКК!

В това отношение ЕКК са ненадминати :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честито! :punk :punk :punk

 

P.S. откакто им бих шута,се родих с новия ми доставчик!

Скорости,като скорости,ако стане авария и им звъннеш,веднага те информират!

А щях да забравя най-важното-не правят такива мизерии като ЕКК!

В това отношение ЕКК са ненадминати :lol: :lol: :lol:

а новия е ?

Link to comment
Share on other sites

Аз не се оплаквам от евроком ЛАН-а за 20лв. Напоследък не съм имал проблеми, скоростите са доволни. Вярно, че поддръжката е малко умряла, но къде ли няма проблеми. Иначе в момента не ми се отварят половината сайтове, както и на вас. Аварии се случват, въпросът е колко бързо ще отстранят проблема.

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля ,че скоро няма да съм на ЕвроШит , сега направих заявка за друг нет.

Работата ми е свързана с нета, а това което става сега не се търпи , също и това като капне дъжд да ми изключват машините :angry1 и най-нагло да ме питат по телефона кой ми бил адреса, все едно незнам какво правят кухаревите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе само при мене ли нета е под всякаква критика... зареди ми форума за по 25+ сек... gmail за 85... не мога дори 1 песничка да си сваля... за скайп да не говорим... съобщенията въобще не се пращат... ужасТ!!!

Link to comment
Share on other sites

При мене е наред.

Link to comment
Share on other sites

Абе само при мене ли нета е под всякаква критика... зареди ми форума за по 25+ сек... gmail за 85... не мога дори 1 песничка да си сваля... за скайп да не говорим... съобщенията въобще не се пращат... ужасТ!!!

от петък до неделя винаги съм така...до края на месеца, след това друг доставчик, дано да е по добре :bgrin:

 

от около 3 минути се боря с футбол 24 :laughing: , като добавим и това, че някъв дришлю ми затвори телефона вчера направо с кеф ще зарежа тъпаните от ек...дано по скоро да фалират и да освободят пазарна ниша за някой който наистина има желание да доставя нет и кабелна :rolleyes:

еми няма да стане днеска тоя филм с браузването на малко по тежички сайтове :laughing:

айде успех на колегите :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...