Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

противоречиш си много с предишния ти пост, за това и никой не ти вярва. Първо казваш, че си на 50 и имаш най-много впечатления от нея, а в следващото изречение казваш, че не можеш да коментираш тарифата от 50 лв

Тъп ли си ???

Не мога да коментирам 50лв тарифата този месец, защото вдигнаха скоростите!!!

Аз не искам никой да ми вярва, просто си изказвам мнението.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Добре г-да депутатите разбрахме се. Жив и здрави :)

 

P.S. Какво съм тръгнал и аз да убеждавам хората, кое е по- добре. Нека като мен да сменят 2-3 доставчика, за да разберат.

Link to comment
Share on other sites

Нещо интернета при мен се сговняса ... 25% загуби при бг и инт. Някой, ако може да ми каже телефоните за повреди, че съм ги забравил. Утре да си поговоря с тях, както за проблема, така и за обещаните, а не дадени 5 mbps.

Link to comment
Share on other sites

ieeeeeeee ja poludeq ei az za kaku vi plashetem 20 lela zati li dignaiti parite da nimuq da tagla li wa iskam vednaga na sabalem ako trebla u 6 chasat ureme za misa da duditi u doma i da mi smeniti tam aipito li kakuto se pravi da mui da tagla kakto predi che ja vi iba i ....... da ne pculam vikim che se nerla eiiiiiiii neznaq ot tam li ja i upralati ja dvadeti li do doma neznaq ama iskam da tagla na mine za kakai ui mii tuz internet kato nimuq da tagla ako ne duditi do 2 dena se mesta na drugiqt internet na skinarete ja vi ibal shapshavete na Ulica Мусала 23 jiveq iskam da mi upraviti shibaniqt internet eiiiii.. puvichi nima galcha ja vi ibal shmatkite :excl: :angry1 :excl:

От началото до края нищо не разбрах какво искаше да кажеш ама се 1 ... надявам се някой друг селянин да те е разбрал ;)

 

P.S: Наистина тази вечер нета е просто ужасен :angry1 ... една страница ми я отваря 5 минути, а пък да не говорим за тегленето :sick 40кб/с. какво стана ??? това ли са ви 5mbps ??

Link to comment
Share on other sites

Не го разбрахте go4eto`, защото вероятно е някакъв заблуден македонец.

Пича просто се опитва да се прави на интересен като е пейстнал същото съчинение (кой знае откъде го е изровил) и в другата тема. Явно плаче за бан, още повече ръси цинизми наляво и надясно.

Все още не го е постнал същото и в другите теми, но има време.

В началото ми стана смешно, но щом същото се появи и в други теми, правете си извод.

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер на няколко пъти на мене нета правеше проблеми(limited or no connectivity),изглежда правят нещо по мрежата.От друга страна обаче ъплоуда ми се върна към нормалното 6 , 7 мбит.

Link to comment
Share on other sites

Мммда и при мене е доста лошо положението и сутринта, в момента тегля с 9-11 KB а от снощи до сега нет-а ми е спирал поне 10 пъти...да се надяваме че скоро ще се отстрани проблема :)

Link to comment
Share on other sites

Да имаше и при мен малки проблеми вечерта. Ъплоуда падна много и почти спря. Това ставаще през 15мин за по 10мин :D От до към 24:00ч
При мен по това време вообще нямаше нет :angry1 Limited or not connectivity :excl:
Link to comment
Share on other sites

Урааа от първоначалните 500кб/с(при 5 мегабитовото увеличение)вече скороста е доволна 600-605кб/с макар и да не е 625кб/с както трябва да е но 600 са си 600пак 250кб/с отгоре никак не са зле!Браво на тези които отговарят за скоростта и всички други работи по нета че за 5 дена успяха да увеличат скоростта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...