Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Абе на мене си ми беше вс наред... онзи ден (четвъртък) прекъсна нета преди да завали и след това нямаше нет... Петък сутринта нямаше, следобед като се прибрах от университета беше дошъл, обаче беше със супер смотана бързина и вечерта беше тотална изгъзица... дано да се оправя по-скоро, че да не се налага да сменям и аз...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Интернета се стабилизира благодарение на поддържащия екип на "Еуроком" Изказвам моите благодарности, до следващия път ;)

Link to comment
Share on other sites

Само моят нет ли е у гъзо? 25% загуби на пакети вече втори ден...

Център съм аз.

Да и при мене е така, също съм в центъра.

 

Edit: Понеже вчера им се обадих и казаха, че ще проверят сега пак им се обадих и "уж" търсели къде е проблема за да г отстранят.

Link to comment
Share on other sites

И моят нет се скапа (50 кб/с от mirrors.evrocom.net) още в четвъртък и им се обадих а тия кретени взеха че смениха суича (ако беше скапания суитч нямаше да ми ограничава скороста ми направо нямаше да имам нет) и аз пак им се обаждам и оня ми се сопва че проблема бил разрешен кво повече съм искал (сигурно да си побъбрим че ми е скучно - да му е*а майката тъпа) и ейго днеска е събота (утре е неделя) и все същия кенеф. Евроком лан имат най ама най-скапания и безполезен съпорт, та и скапания телефон им е импулсен (обаждаш им се и задължително тряя да слушаш два часа някаква овца дет ти обяснява кат на малоумен кой телефон за кво е). Ей го сигурно вече само покрай тях сметката за БТК шитнята (аз само за тва го ползвам) е скокнала на 20 лв с ДДС-то да им е*а майката мръсна... :angry1

Link to comment
Share on other sites

абе тия няма ли да измислят някакви по високи скорости :unsure:

че вече май останахме на дъното на класацията - еи ся БТК 20лв за 12мб - Гигабит 20лв - 5мб

по принцип лан технологията няма ограничение в скоростите а то и БТК и модемите на ЕК свалят с по висока скорост

аз ли изпускам нещо или сме пред последни (след визио)

единственото което ме спира да се махна е че не ми е спирал нета отдавна :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

абе тия няма ли да измислят някакви по високи скорости :unsure:

че вече май останахме на дъното на класацията - еи ся БТК 20лв за 12мб - Гигабит 20лв - 5мб

по принцип лан технологията няма ограничение в скоростите а то и БТК и модемите на ЕК свалят с по висока скорост

аз ли изпускам нещо или сме пред последни (след визио)

единственото което ме спира да се махна е че не ми е спирал нета отдавна :ph34r:

Една поправка. 25 лева - 12мб и то ако има сийдър от твоя град иначе е 9мб. За 20 лева получаваш 6мб.

Link to comment
Share on other sites

Една поправка. 25 лева - 12мб и то ако има сийдърт твоя град иначе е 9мб. За 20 лева получаваш 6мб.

 

 

 

20lv e 12Mb/sec

 

P.S. sorry za latinicata,precaka se Phoneticata nqma da se powtori B)

Link to comment
Share on other sites

20lv e 12Mb/sec

 

P.S. sorry za latinicata,precaka se Phoneticata nqma da se powtori B)

Глупости, много си е прав. Тц тц

И от мен една поправка - най-бавния нет е на ДЦЦ май...и на Изи лан

Link to comment
Share on other sites

... 12мб и то ако има сийдър от твоя град иначе е 9мб ...

говориш наизуст. всъщнот при мен скоростите през повечето време са над обявените. мое мнение е че са писали 9мб за да се подсигурят при отдалечени от пощата абонати

... този едногодишен договор лъха на умрели чорапи ...

кат се замисля колко често си сменям исп-то тоя договор ми миририше по скоро на хартия. нуждите ми се покриват напълно от нисък пинг, приличен даунлоад (и с 4мб си ми беше ок) и стабилност. верно че тоя месец имах 1 прекъсване от 15мин и 2 рестарта на модема (не заради токови удари), но мога да го преживея при условие че единствения път когато ми е прекъсвал нета преди беше когато увеличаваха от 2 на 4 мб ;)

Link to comment
Share on other sites

кат се замисля колко често си сменям исп-то тоя договор ми миририше по скоро на хартия.

еми и аз като се замисля вече имам към 1г. на ЕК лан с хилядите им проблеми от тотални спирания на нета за цял плд и региона до проблемите с объркванията на касата им, а преди бях на ЕК модем над 2г.

 

наистина говорех за новата промоция на БТК 20лв-12мб vs ЕК лан - 5мб разликата вече става фрапираща - закопава ги 2м в земята

 

яд ме е не за друго ами че при лана се постигат много по лесно високите скорости - с много по малко инвестиции

а нашите хора се ослушват - какво чакат не знам до месец два БТК да налапа всички клиенти ли :unsure:

Link to comment
Share on other sites

говориш наизуст.

Не говоря наизуст, защото съм запознат с нещата. Едно приятелче, което живее на 500 метра от мен тегли средно с 9мб и по-рядко с 12. И не е от село, а се води Център Запад даже е близо и до пощата.

Link to comment
Share on other sites

хаха бтк хаха

важен е ъплоада, а бтк го нямат никакъв така че не мерси (същото важи и за кабелния интернет).

Ми като важи за сички, ти на къф нет си?

Link to comment
Share on other sites

Ми като важи за сички, ти на къф нет си?

е как на кой ? На СКАТ естествено, виж му подписа :D

иначе нета пак е в гъза, тея нещастници пак сигурно са скъсали презокеански кабел

Link to comment
Share on other sites

е как на кой ? На СКАТ естествено, виж му подписа :D

иначе нета пак е в гъза, тея нещастници пак сигурно са скъсали презокеански кабел

Ами като не са ги закопали под океана, а им висят из кораловите рифове...много ясно, че ще ги гризат акулите. :lol:

 

П.П. А между другото Mechka е на ЕК-лан и по повод подписа му...ще го помоля да го намали малко, защото излиза извън разрешените 100 пиксела по височина - само Волен влиза в стандарта...останалите са съответно 119 и 142 пиксела ;)

Подобно е положението и в подписа на Eleutherios - много е красив, но правилата изискват да е по-малък.

28. Ограничението за ползване на сигнатури е 100 пиксела по височина и достатъчно по ширина за да не разпъва страницата хоризонтално при разделителна способност от 800x600. Размерът 100 пиксела не включва допълнителен текст. Ако искате и текст и картинка тогава във всички случаи картинката трябва да е по-малка от 100 пиксела и текста да е с обем, който в комбинация с картинката да не надхвърля 100-те пиксела ако сигнатурата е съставена само от една картинка. На неизпълнилите това правило сигнатурите ще се изтриват без предупреждение. При връщане на сигнатурата ще се налагат по-сериозни наказания. Все пак форумите са за дискусии, не за показ на картинки и текст под всеки пост. За тази цел има други полета, в които можете да пишете за вашите интереси, които се показват в страниците за всеки отделен потребител.
Link to comment
Share on other sites

наче нета пак е в гъза, тея нещастници пак сигурно са скъсали презокеански кабел

то от месец може би вече нета на гигашит си е "в гъза"

а сега си имаме и нова екстра - забраниха ни тракерите :lol: на печелившите - честито

ЕК - връзка с "оня" свят

 

П.П. А между другото Mechka е на ЕК-лан и по повод подписа му...ще го помоля да го намали малко,

стига ве ся и ти той таман си ги направи картинките по гоелми ся ще го караш да ги смалява :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

На мен от ЕК ми обясника в мейл че няма ограничение на р2р трафика :tongue Но въпреки всичко от Уторента всичко (90%) е офлайн - връзката прекъсната от потребителя. Не изтърпях и смених клиента с БитЛорд, ем па всичко се оправи. Знам ли к'во да си мисля вече...

 

пп Мидекс, така аресва ли ти подписът ми :lol: ? ? ? Е па как да го измеря тоя текст колко пиксела заема от полето :wir :laughing:

 

Не става дума на мен дали ми харесва или не, ами да се изпълнява това, което е писано в правилата...а дали е по-голям от 100 пиксела - лесно се вижда с просто око като го сравниш с произволна картинка с тази височина. Лично на мен не ми пречат големите подписи, защото съм с голям монитор и висока резолюция, но нека не забравяме, че все още има хора, които 'гледат' форума на 17" (Midex)

Link to comment
Share on other sites

е големи мизерници са от екк, ама не се безпокойте след 2-3 месеца като им изчезнат 60-70% от абонатите ще го махнат филтрирането

междо другото, вечер след 1-2 го махат ограничението, до колкото аз съм забелязал

Link to comment
Share on other sites

На мен допреди няклко дена всичко си ми беше наред,но вече и аз нещо не мога да тегля торенти...още малко ще потърпя и ще бягам към BTK ADSL,понеже нямам друга алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...