Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
получавате ли през... ~20sec спадове в нета до... 20-120к...

Аз не съм към ГБ, а с модем към ЕК, но винаги съм имал подобна графика с леки прекъсвания... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ее най-накрая и аз тегля с 600 и нещо вече.Дано се задържат скоростите и да няма някви спадове...Последните дни съм доволен как върви нета.

Link to comment
Share on other sites

сина на шефа на шефа :D

бтв- има ли такава тарифа изобщо :rolleyes:

Няма разбира се. От бъгавия BitComet е. Той затова е банат преди години още от големите тракери ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе Sasshko, ама ти си бил разбирач от всичко! Ако имам нещо неясно само към теб ще се обръщам. Няма да си губя времето с други "разбирачи", ти си вещ по всички въпроси! :lol:

Link to comment
Share on other sites

232528489.png

 

Изглежда има още увеличение - това е на 30 лв тарифата на еклан.Доста доволно.

Link to comment
Share on other sites

232528489.png

 

Изглежда има още увеличение - това е на 30 лв тарифата на еклан.Доста доволно.

Не знам до колко го има това увеличение. Иначе първите дни скоростите варираха 950кб/сек -1мб/сек

Сега варират 1мб/сек- 1.1мб/сек максимум 1.2мб/ сек

Това е.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм към ГБ, а с модем към ЕК, но винаги съм имал подобна графика с леки прекъсвания... ;)

 

При мене се получава следното. Тегля с 600+, след това спада примерно до 500 и след малко се вдига до 700, след това пак спада на 600... :huh:

Link to comment
Share on other sites

трафика към потребителите на лангейм също е ограничен :sick

доста тъпа политика на евроком. дърпаш и качваш добре само към потребители от твоята мрежа, а конкурентите да почиват

Link to comment
Share on other sites

трафика към потребителите на лангейм също е ограничен :sick

доста тъпа политика на евроком. дърпаш и качваш добре само към потребители от твоята мрежа, а конкурентите да почиват

 

Тази политика е в следствие на техническите им възможности. Скоростта за свързване м-у потребителите в една мрежа винаги може да бъде по-висока, отколкото скоростта за връзка м-у потребителите от отделни мрежи. Това го знае почти всеки 2-ри интернет потребител.

Link to comment
Share on other sites

Тази политика е в следствие на техническите им възможности. Скоростта за свързване м-у потребителите в една мрежа винаги може да бъде по-висока, отколкото скоростта за връзка м-у потребителите от отделни мрежи. Това го знае почти всеки 2-ри интернет потребител.

Хм, ами аз вчера пращах файлове до София с 600кБ/с, така че не съм съвсем съгласен с мнението ти.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ами аз вчера пращах файлове до София с 600кБ/с, така че не съм съвсем съгласен с мнението ти.

 

И аз съм пращал към мрежа различна от Еврокомската с над 500К

Link to comment
Share on other sites

Тази политика е в следствие на техническите им възможности. Скоростта за свързване м-у потребителите в една мрежа винаги може да бъде по-висока, отколкото скоростта за връзка м-у потребителите от отделни мрежи. Това го знае почти всеки 2-ри интернет потребител.

 

 

тук си в абсолютна грешка. не може към арена, замунда, тл и т.н. да си ъпвам винаги с доволна скорост, а като ъплоудвам към конкурентите на ек в пловдив скоростта да е зле. не се вързва някак :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тази политика е в следствие на техническите им възможности. Скоростта за свързване м-у потребителите в една мрежа винаги може да бъде по-висока, отколкото скоростта за връзка м-у потребителите от отделни мрежи. Това го знае почти всеки 2-ри интернет потребител.

тук си в абсолютна грешка. не може към арена, замунда, тл и т.н. да си ъпвам винаги с доволна скорост, а като ъплоудвам към конкурентите на ек в пловдив скоростта да е зле. не се вързва някак :tongue

евроком са софияйска фирма която държи доста нет в цялата страна не само в плд кфо има се чудиш :blink: на всеки торент в арената има поне 1-2 потребителя на ек ...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък 2 дена нямах нет защото "оптиката е от стъкло и всеки един момент може да се счупи" така ми казаха от съпорта по телефона след 10-тото обаждане.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...