Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

wtf? Какво става свалям с 150к от арената..

какво да става - ЕК филтрират достъпа до тракерите и п2п конекциите

 

ето показал съм какаъв е проблема и как изчеезва ако ползвам ип на друга мрежа чрез VPN - т.е ЕК филтрират трафика !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

И при мен е същият проблем en3rgy.Мен вече не ме интересува за тея ЕК.Толкова пари изръсих,за да се е****т с мен.Тази седмица се местя на Ангелсофт.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо го правят-поне аз не знам ГДБОП пак да са почнали някакви масови проверки,свъразни с p2p :confused

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо го правят-поне аз не знам ГДБОП пак да са почнали някакви масови проверки,свъразни с p2p :confused

Ем това увеличение на скоростите май им дойде в повечко и им се претоварва мрежата. Знам ли.

Мое мнение, не съм разбирач, ама от какво друго да е.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, то проблема не е само в п2п мрежите. Отварям един сайт 100 часа..одеве не можах 2мин гугъл да зареда..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

честито увеличение на скоростите,днеска отивам да плащам нета и на касата огромна бележка-нови скорости от 01.07.2008 за абонатите на евроком лан,видях,че за 20 лева става интернет пакета 20mbit(2,5 mb/s),a за международните нямаше промяна,а си оставаха същите,no wse pak towa e 4 пъти увеличение на бг скоростите

Link to comment
Share on other sites

честито увеличение на скоростите,днеска отивам да плащам нета и на касата огромна бележка-нови скорости от 01.07.2008 за абонатите на евроком лан,видях,че за 20 лева става интернет пакета 20mbit(2,5 mb/s),a за международните нямаше промяна,а си оставаха същите,no wse pak towa e 4 пъти увеличение на бг скоростите

:punk

Браво, браво, явно все пак не са ни забравили.

Link to comment
Share on other sites

еми аз се надявах на увеличение на международния че и без друго се вижда че е много зле

 

щото ми е все тая дали един филм ще го свалям за 20мин или за 5мин

 

предполагам утре ще видим за кво става дума ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво увеличение става въпрос, но зареждам гугъл за 10-15 секунди, а в игрите лага е отвратителен. Ще се сменя май тъпия интернет...

Link to comment
Share on other sites

За 30 лв. тарифата да има някой инфо?Дали ще има увеличение,въпреки че аз предпочитам увеличението да е на международния,за бг си е достатъчна скоростта.

Link to comment
Share on other sites

Новата скорост ми харесва.

 

30 лева тарифата:

 

290640005.png

290642077.png

 

Teh Power

Link to comment
Share on other sites

не знам за ъплоуда и международния, но днес бг пиъринга ми закова на 2.1 мб , от арена с 13 конекции :)

Link to comment
Share on other sites

Не, че се оплаквам, но разликата между бг и интернационален стана доста фрапираща. Едното е 20000 kbps, а другото е 2000 kbps. Да се надяваме, че след време ще направят международния 1mb/s.

Link to comment
Share on other sites

Хахах по едно време като пуснах да се сваля 1 торент и за 2 сек. беше на 5% и като видях скоростта-2.5мб и направо се уплаших. :lol: Айде честито,ако вдигнат и международния ще сме екстра! :punk

Link to comment
Share on other sites

Бг нета си е пушка,свалям с към 3,7-3,9 мб/сек.Сега както казаха по-горе остана единствено международния.Проверявах на няколко пъти,нета си държи стабилно скоростта.

 

291021924.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...