Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Да.

 

опитай отново... ;) недей да бъркаш човека...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Аз съм на DC++ - кабелна

някаква нова кабелна ли има вече? До сега знаех само за Евроком и DCC. Много конкуренти станаха в Пловдив :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

някаква нова кабелна ли има вече? До сега знаех само за Евроком и DCC. Много конкуренти станаха в Пловдив :bgrin:

 

 

Само две са... то големи обърквации станаха в тая тема :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая по-големите скорости стигнаха и до мен :) само дето нета нещо днес е много нестабилен-спира поне 3-4 пъти

Link to comment
Share on other sites

Абе само аз ли губя пакети ? И външния аплоад вечер спада драстично ...

 

Ами при мене вечерно време си е оки... малко играе, ама не пада по-малко от 150к

Link to comment
Share on other sites

Ами при мене вечерно време си е оки... малко играе, ама не пада по-малко от 150к

На 30лв си предполагам.Доколкото знам не би трябвало да пада под 200КБ,а до румъния понякога пада под 100 вечер.Изобщо вечер се скапва аплоуда,докато дауна е стабилен винаги.

Link to comment
Share on other sites

На 30лв си предполагам.Доколкото знам не би трябвало да пада под 200КБ,а до румъния понякога пада под 100 вечер.Изобщо вечер се скапва аплоуда,докато дауна е стабилен винаги.

Няма логика да се скапва ъплоуда късно вечер. При мен БГ скоростите през цялото денонощие са на мах. За международните скорости мога да твърдя почти същото.

Link to comment
Share on other sites

И в край на сметка как е нета ? Заслужава ли си 20 левовата тарифа ? Международен не ме интересува - рядко ползвам.По 1-2 пъти в месеца макс.Повече ме интересува БГ трафика.От арена и замунда средно с колко дърпа през деня? Страниците в интернет как ги отваря(тук ще ми е нужен международния,а не при download) ? При игри онлайн как е (CS 1.6 :D ) ? И скоростите ме интересуват през деня... През нощта компютъра е изключен.

Link to comment
Share on other sites

На 30лв си предполагам.Доколкото знам не би трябвало да пада под 200КБ,а до румъния понякога пада под 100 вечер.Изобщо вечер се скапва аплоуда,докато дауна е стабилен винаги.

мани мани

снощи се опитах да кача 15мб върви с 10к викам ок ...

сутринта пак го пуснах - средно 40-50к

 

на 20лв колко трябва да е ъплоада на вънка :unsure:

Link to comment
Share on other sites

мани мани

снощи се опитах да кача 15мб върви с 10к викам ок ...

сутринта пак го пуснах - средно 40-50к

 

на 20лв колко трябва да е ъплоада на вънка :unsure:

от петък следобед до неделя браузването и почти всичко е бом бок, само теглене и качване с много конекции е наред. това съм го забелязъл от известно време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

мани мани

снощи се опитах да кача 15мб върви с 10к викам ок ...

сутринта пак го пуснах - средно 40-50к

 

на 20лв колко трябва да е ъплоада на вънка :unsure:

 

 

Aз съм на 20 лв ве!!! Нямам никакви проблеми с ъплоуда. ПОстигам си максималния! Много зависи от сървърите, към които ъплоудвате!!!

Link to comment
Share on other sites

Aз съм на 20 лв ве!!! Нямам никакви проблеми с ъплоуда. ПОстигам си максималния! Много зависи от сървърите, към които ъплоудвате!!!

да добре той спиидтеста лъже

245441574.png

пак прецакаха нещо

Link to comment
Share on other sites

да добре той спиидтеста лъже

245441574.png

пак прецакаха нещо

 

Ми виж ся... нали ти викам, че си зависи от сървъра към който качваш... лично на мен ми се налага да качвам в ей тоя сайт http://shareonall.com/ Постигам си максимума без проблеми...

Link to comment
Share on other sites

При мен ъплоуда е бомбаро, никакви проблеми няма, винаги е на макс, като се има предвид, че качвам, що годе активно, торенти, до сега никога не ми се е случвало да имам проблеми със скороста.

Link to comment
Share on other sites

Нямам тъпрение да дойде началото на април, за да си пусна по- високата тарифа от 50лв, ще получаха душевен оргазъм :D

 

ModEdit:

 

Избягвай да пускаш 2 поста един след друг - използвай 'едит' бутона.

Link to comment
Share on other sites

viiipeer_, много далече си от истината пич. Като гледам темата за Лангаме в този форум се отчайвам. На 100клиенти 10 са доволни, другите са крайно недоволни, така че не ми говори празни приказки.

В голяма грешка си, ако не знаеш ти плащаш 35лв за 8Мбит-а БГ и 4Мбит Межународна скорост. И всичко от горе което получиш ти е един вид на аванта. И тъй като българите в по- голямата си част сме авантаджий, ни се харесва много. Аз си плащам 35лв и си получавам 10мбит, а скоро ще плащам 50лв и ще получа 20-24мбит ( не съм сигурен колко е точно) И то не като при теб, САМО ДАУНЛОАД И НИКАКЪВ ЪПЛОУД, а 1:1. И тези скорости си ги получавам 24/7, а не да се надявам да мине 12ч, за да се оправи малко нета или да чакам съседа от другия блок да спре нета, за да ми се вдигне малко, което е доста жалко :D

Някой, който не разбира, може да ти се върже на приказките и да мине на Лангейм, но ще съжалява много. ;)

 

P.S. Извинявам се, че съм писал две мнения едно след друго, просто не съм видял изоообщо. А дори и да бях видях пак щях да пусна, за да живне темата. :)

Link to comment
Share on other sites

sasshko, затова тия теми не са мерило и не са критерии, които да гледаш и да даваш такива крайни мнения.

И говориш явно доста неподготвен. Гледал си темата за Лангейм и си си съставил някакво мнение на негова база. Ми още по-добре, един по-малко на нашия клон :P .

"Никакъв ъплоуд"?! Ревизирай си изказването.

Както един познат някъде казваше, в един форум пишат предимно мрънкалниците и недоволните, ако човек е доволен, той си върши работата и не се занимава да хвали нонстоп доставчика си. Макар че някои го правим. И определено в темата за ЛГ има доста доволни, а аз пък съм останал с впечатлението, че в тази тема има повече недоволни, заедно с темата за ЕК.

И защо ще минаваш на 50 лв, ако не е тайна? Да не би да ти предложат ГАРАНТИРАНИ 24 мбит? Ако си мислиш това, явно не си с всичкия си, извинявай за думите. Или очакваш 300-400 мбит сървиз?

Защото за 35 лв ЛГ за повечето хора които познавам, имат средно 40-50 мбит през ПОВЕЧЕТО време, а през ненатоварени часове се постигат и двойно по-високи. Ъплоуда е 15 мбит НАВСЯКЪДЕ.

И така, ггбит за 50 лв какъв и къде трафик ти дава, че не разбрах?!

Колкото за сегашните проблеми на доста хора на Лангейм, това е временно, и както можете да се ДОСЕТИТЕ, работи се по въпроса, а може и добри изненади да има.

Нали не очаквате че доставчик като ЛГ ще остави нещата с толкова оплакващи се? За да са такива нещата с толкова хора, явно има защо. А защо, ще видим. А колко скоро, не знам.

 

EDIT: Опа грешка, недовидях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...