Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

като подписвате договор с лангейм/нетгруп, пише ли параметрите на услугата, която ще получавате? премерно "за 20 лв - толкова, за 35 - еди колко си".

питам защото при dcc няма такова нещо :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момци,колко е инсталационната такса,тарифите за различните услуги,и съответните скорости,които получаваш срещу тях?

 

И най-важното-някакъв телефон на пичовете Гарови да има някой под ръка :)

Link to comment
Share on other sites

Само да имаше коментар където да са написани всички тези неща... най-добре щеше да е да е най-отгоре на темата, но уви.

Link to comment
Share on other sites

Момци,колко е инсталационната такса,тарифите за различните услуги,и съответните скорости,които получаваш срещу тях?

 

Хахахаха еее няма ли медали за възможно най-неадекватните въпроси зададени в тоя форум.

 

Дали пък това не е описано най-отгоре в темата. Няма начин да го пропуснеш освен ако изобщо не си прочел друго освен заглавието.

 

То и линкове има към техния сайт а там няма начин да не забележиш страницата за контакти да не говорим че и на главната страница която не е чак толкова голяма най-отдолу ги има също.

 

Отделно че да питаш във форум относно условия и цени не е най-достоверния източник на информация - по-добре да се обадиш в офиса на фирмата ... не че и аз не съм я правил тази грешка но при мен ставаше дума за търсене на вътрешна информация кога се очаква да се окабели района в който съм и тъй като имаше вътрешен човек от фирмата пишещ във форума аз конкретно към него се обърнах случайно ако знае какви са им плановете защото от техния офис секретарките както обикновено не бяха особено информирани...

Link to comment
Share on other sites

218614769.png218617622.png

218616762.png218617088.png

218617398.png218618712.png

 

Обичам го това време на денонощието...

ех да можеше и при мен да е така.. :rolleyes:

 

218734404.png

абе хора тва нормално ли е ? :rolleyes: :rolleyes:

 

и още 1 въпрос:имаме ли Dc++ hub?

Edited by krasetyyy
Link to comment
Share on other sites

ех да можеше и при мен да е така.. :rolleyes:

 

218734404.png

абе хора тва нормално ли е ? :rolleyes: :rolleyes:

 

и още 1 въпрос:имаме ли Dc++ hub?

 

Твоите тестове са правени по средата на деня, неговите по средата на ноща.

Edited by Flameseeker
Link to comment
Share on other sites

Уцелил си по натоварен момент сигурно. Твоите тестове са правени по средата на деня, неговите по средата на ноща.

е да ама то това е по цял ден...само през нощта става малко повече..иначе цял ден към чужбина е 1мб

Link to comment
Share on other sites

Пичове и аз мисля да мина на LanGame,защото нещо Визио ми прави проблеми.Някой може ли да ми каже дали има локални сайтове за филми и такива глупости?

Link to comment
Share on other sites

Омфггггггг! :) Лангейм! :) Току що дърпах с аверидж 3мбп/с. Ша има ли още? :) (На 35 леа съм)

И ъплоада ми е повече от 50! Сега ще успея да си оправя всички коефициенти! :)

Link to comment
Share on other sites

Омфггггггг! :) Лангейм! :) Току що дърпах с аверидж 3мбп/с. Ша има ли още? :) (На 35 леа съм)

И ъплоада ми е повече от 50! Сега ще успея да си оправя всички коефициенти! :)

Нещо не ти вярвам че ъплоуда да ти е 50 мегабита, че и се радваш на 3 мегабита, след като в момента е около 30 мегабита, нещо си противоречиш :) То и ЕК го имат 3 мегабита ако е за въпрос.

50 мегабита ъп няма как да направиш, поне последно знам че засега ъп-а е фиксиран на доста по-малко, и скоро ще го барат още. Освен някоя програма да е изчислила грешно за няколко секунди и да те е заблудила.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ти вярвам че ъплоуда да ти е 50 мегабита, че и се радваш на 3 мегабита, след като в момента е около 30 мегабита, нещо си противоречиш :) То и ЕК го имат 3 мегабита ако е за въпрос.

50 мегабита ъп няма как да направиш, поне последно знам че засега ъп-а е фиксиран на доста по-малко, и скоро ще го барат още. Освен някоя програма да е изчислила грешно за няколко секунди и да те е заблудила.

 

Не бе той сваля с 3МБ/сек (в байтове не битове) поне аз така разбрах.

 

За ъплоуда може да е имал предвид 50кб/сек :) което не е лоша скорост но при мен редовно е над 500кб (вариант 2 е да е изтървал едната нула).. абе психара нали го знаеш, не се заяждай за подробности сега :)

Link to comment
Share on other sites

219782155.png

По време на този тест съм забравил два торента в арена и замунда, които са използвали общо 600КБ/с.

и Лондон:

219782393.png

 

Напоследък това са ми средните скорости за външен. Току-що си го платих, че пустата ми глава хем забравя хем губя ориентация коя дата сме :). Добре, че хората проявяват разбиране...

Link to comment
Share on other sites

За Теди, който има навика да не ме разбира : :)

1. Свалям с 3 мегабайта!

2. Бях на Евроком, а там макс ъплоада ми беше 50 килобайта/с! А сега е повече от 50!!!

3. Дядо Мраз ми е свикнал. :)

Link to comment
Share on other sites

Психар, извинявай ама гледай какво се получи :) :

...Току що дърпах с аверидж 3мбп/с..... И ъплоада ми е повече от 50!....

:) Неточен пост => неточно тълкуване :

1. дърпаш с аверидж 3 мбайта, и ъпа ти е повече от 50 => нормалната логика и извод води до заключението че това 50 е че ъпваш с >50 Мбайта/с (което е невъзможно и теоретично, което май води до точка 2).

2. дърпаш с 3 мбита, и ъпваш с 50 => това 50 следва и то да е мегабита след каот не е уточнено. И 50 мегабита е невъзможно засега.

3. Как да се сетя, че с 50 си имал предвид ЕК и кБ/с ? :)

Тук цари хаос, всеки пише кбпс, кб/с, kb/s и всеки има предвид или байта или бита, иди разбирай кой какво, че и числа без единици хехе :bgrin: .

Той дядо ти мраз едва ли ти е свикнал, че и той се огелпи какво точно си имал предвид и защо точно КБ/с е предположил, и че може да си изтървал някоя нула, а не че е мислел че си имал предвид ЕК и че 50 е повече от ЕК, след като там ъпа беше 60К на практика, или поне се закръгля на толкова от 56-7 :)

Психар, не се засягай, на мен ми е смешно, явно си в еуфория, разбираемо е за минал от ЕК на ЛГ :D

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Не се засягам. Сега се зачетох и си абсолютно прав! Но определено съм в еуфория! Интернета е магически! Просто... Щастие.. :) С къв акъл съм бил до сега...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...