Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Хахахаха пич ти изби рибата с най-адекватния въпрос от последните 10 страници :) Но все пак празници, едно друго... предполагам още изтрезняваш или си пред следващия рунд на масата та простено ти е ;)

Ти недей ся :bgrin: ,

кома не се знае какви изненади ще изкара, а и ако гледаме парите, имат междинна тарифа между тез на Лангейм (говоря за 28 левовата), която е далеч от 35 лв на лангейм, но е по-добра от 20 левовата (след като стане 6 мегабита). Стига разбира се да оправят и стабилността.

Така че ако лангеймската за 20 лв му е малко (7 мбит локална, но външния е 3-4-5 и 5-600 кбит ъп), а 35 лв са му много, 6/1 мбит за 28 лв може да се окаже добра средна работа :D

Но предвид стабилността, не е за препоръчване, а и 20лв ЛГ не е много далеч от тая за 28 лв, така че зависи и дали има покритие там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Възможно е... що да не е възможно. Целта на тея заявки е да съберат хора от даден район и да ги оправят всичките, а не да се размотават из града за 1 човек... в този ред на мисли - може да чакаш от 2-3 дена до 20 дена... или максималният брой дни, посочен спрямо твоята заявка.

Link to comment
Share on other sites

ее стига е тва е мн гадно..вече чакам цели 2 дена хаха ама сигурно ще дойдат след нова година..ще чакам кво да се прави.. :)

 

Еми аз чаках само 2 седмици и от вчера съм тяхен абонат вече :P

Link to comment
Share on other sites

Еми аз чаках само 2 седмици и от вчера съм тяхен абонат вече :P

на 20-левовата ли си ? как са ти впечатленията? с колко теглиш от дата.бг примерно и с колко торентите ? мерси предварително :punk :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изглежда твоята хиперинтелигентност ти попречи да усетиш моята ирония. Извинявам се.

Нещо да не се засегна моето момче? :)

Явно и други хора не са доловили "иронията", бликаща от всеки твой ред и по-скоро са те помислили за заблуден глупак (и май не са сгрешили :))

Link to comment
Share on other sites

Сега разбирам. Явно глупостта ти е пряко свързана с наклонностите ти. "Моето момче". Умен си. Забавляваш ме. И щом под "други" визираш Дядо, който видимо се шегува, си и хитър, освен умен. :)

 

Ся остаа да дойдат.. :)

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Еми аз чаках само 2 седмици и от вчера съм тяхен абонат вече :P

Малко си чакал :)

 

 

Красетууу. В кой точно ти е адреса. Ако ти беше около Мега Марината в Смирненски - да след Нова Година ще да е. Даже може и към февруари да отиде ако не си близо до някои суич. Кажи си адреса да ти кажа долу горе :) Бих ти препоръчал да си платиш нета за 1 месец на текущия доставчик. Иначе това което каза Бастен е напълно вярно. Работи се на райони. Обикновенно като се съберат по 6-7 заявки на едно място тогава.

 

20 работни дни = 1 месец. Ако си на някоя гадно място - и повече :)

Edited by Flameseeker
Link to comment
Share on other sites

на 20-левовата ли си ? как са ти впечатленията? с колко теглиш от дата.бг примерно и с колко торентите ? мерси предварително :punk :lol: :lol:

 

Интернета е супер. Вярно е, че за няколко дена не мога да изкажа кой знае какви впечатления, но ето примерно един спийд тест от днес:

216419728.png

Това е на 20 лв.

Link to comment
Share on other sites

Не знам често ли ви се случва по 12 часа (досега, не се знае колко още) да нямате интернет (network cable is unplugged), но мен това много ме притеснява ако ще се случва често (дори веднъж месечно да е).

Съпорта каза че ще предаде за проблема, за което благодаря, съпорта на ЛГ е супер. Обаче ако до довечера не дойде, за мен лично решавам да се върна на ЕК, там ми се е случвало 2 пъти за 4г. мисля, но с рестарт на модема се оправяше винаги поне. Особено ако работя вечер/нощем и спре ли, спира работата и до другия ден следобед едва ли ще го оправят.

Често се случва спешно да ми трябва да не прекъсва нета за определен период за да не оставя някои неща недовършени, и сега това голямо прекъсване ме хвърли в тъча.

Иначе 2 мнения няма, ако го има нета, е супер. Но явно е истина това което съм чувал за лан мрежите и прекъсванията. Дано се оправи скоро, че нета наистина е по-добър от на ЕК, стига да го има.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Сега разбирам. Явно глупостта ти е пряко свързана с наклонностите ти. "Моето момче". Умен си. Забавляваш ме. И щом под "други" визираш Дядо, който видимо се шегува, си и хитър, освен умен. :)

 

Ся остаа да дойдат.. :)

 

Браво, психарьо, браво, моето момче. Това пак ли е част от твоята прословута ирония? Интересно ми е какво още може да роди твоята главица, зарадвай ни с още мозъчни пръдни.:) Чакам ;)

Link to comment
Share on other sites

Малко си чакал :)

Красетууу. В кой точно ти е адреса. Ако ти беше около Мега Марината в Смирненски - да след Нова Година ще да е. Даже може и към февруари да отиде ако не си близо до някои суич. Кажи си адреса да ти кажа долу горе :) Бих ти препоръчал да си платиш нета за 1 месец на текущия доставчик. Иначе това което каза Бастен е напълно вярно. Работи се на райони. Обикновенно като се съберат по 6-7 заявки на едно място тогава.

 

20 работни дни = 1 месец. Ако си на някоя гадно място - и повече :)

солунска 29..ама то сега са почивни дни така че надявам се след нова година да дойдат ... :)

Link to comment
Share on other sites

Нормалния период за чакане при 24 левова заявка е към месец. Там около тебе мисля че има суичове. Ама не се надявай да дойдем преди 15-20 януари.

еми то тогава изтичат 20-те работни дни...ама защо трябва да ги чакам всичките тези 20 работни дни ... някой казват че са им се обадили на 4-5-тия ден.... :(

Link to comment
Share on other sites

еми то тогава изтичат 20-те работни дни...ама защо трябва да ги чакам всичките тези 20 работни дни ... някой казват че са им се обадили на 4-5-тия ден.... :(

 

един приятел подаде заявка към 2-3 часа следобед и на сутринта на другия ден го вързаха... :D

 

друг го вързаха за месец и нещо и то само защото отиде и се оплака, вероятно щяха да го забравят... :excl:

 

при Лангейм по този параграф всичко опира до късмет...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

един приятел подаде заявка към 2-3 часа следобед и на сутринта на другия ден го вързаха... :D

 

друг го вързаха за месец и нещо и то само защото отиде и се оплака, вероятно щяха да го забравят... :excl:

 

при Лангейм по този параграф всичко опира до късмет...

ем и аз на 20-тия ден ша хода да се оплаквам тогаз :lol:

Link to comment
Share on other sites

при Лангейм по този параграф всичко опира до късмет...

 

А ако е карък като Теди ще го търсят 2-3 пъти точно когато е в другия край на града или просто на телефона му е свършила батерията (говоря наизуст - не се сещам какво беше при него но и него го търсиха на няколко пъти за да му прекарат нет-а)...

 

Аз не съм бързал и те ме търсиха на 3-4 пъти но ме хващаха все в момент когато за по-малко от 40-50 минути не мога да се прибера и се разминавахме... е накрая успяха да ме включат и съм много доволен вече няколко месеца :)

Link to comment
Share on other sites

Еми... Аз съм в Кършияка. Живея срещу Еscape... Колко шъ чакам?

Еми казаха ти, като се посъберат хора, мен ме потърсиха на 2 или 3-тия ден макар че съм доста далече от офисите и т.н., след това като не стана тоя ден, чаках 10-тина дена.

Имай търпение.

Link to comment
Share on other sites

Съпорта каза че ще предаде за проблема, за което благодаря, съпорта на ЛГ е супер. Обаче ако до довечера не дойде, за мен лично решавам да се върна на ЕК, там ми се е случвало 2 пъти за 4г. мисля, но с рестарт на модема се оправяше винаги поне. Особено ако работя вечер/нощем и спре ли, спира работата и до другия ден следобед едва ли ще го оправят.

Често се случва спешно да ми трябва да не прекъсва нета за определен период за да не оставя някои неща недовършени, и сега това голямо прекъсване ме хвърли в тъча.

Иначе 2 мнения няма, ако го има нета, е супер. Но явно е истина това което съм чувал за лан мрежите и прекъсванията. Дано се оправи скоро, че нета наистина е по-добър от на ЕК, стига да го има.

 

Теди как си уцелил тоя "бонус" нямам понятие.... Такова нещо поне на мен не се е случвало вече почти 8 месеца откак съм се вързал!

 

За сметка на това Хоумлан ми съсипват нервите сега в Банкя с такива уникални дропове, че не знам в рамка ли да си слагам резултатите... а.к.а ... в онлайн игрите (платени) като се мре заради тия глупости е болезнено...

Link to comment
Share on other sites

Има промяна в скоростите, едитнал съм първия пост.

 

Към този момент:

217586706.png 217586922.png

 

 

 

Гаро пак изтрепа рибата.Айде честито на печелившите от ЕКК.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...