Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

От 1 седмица съм на този доставчик. Ето малко резултати:

218033554.png218033850.png

218034228.png218032918.png

и още резултати взети в ненатоварено време:

216428564.png217033310.png

Засега връзката не е прекъсвала въпреки лошото време и токовите удари. Тарифа -35 лева

 

 

Tezi скорости са наполовина не тези които получавам от VISIO.

На 20 лв. тарифа съм 3Mb/s.Доволен съм ползвам го 5 месеца не ми е прекъсвал досега.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
Tezi скорости са наполовина не тези които получавам от VISIO.

На 20 лв. тарифа съм 3Mb/s.Доволен съм ползвам го 5 месеца не ми е прекъсвал досега.

Интересно, би ли постнал и ти тогава резултати, щото на голи приказки не вярваме.

Link to comment
Share on other sites

Tezi скорости са наполовина не тези които получавам от VISIO.

На 20 лв. тарифа съм 3Mb/s.Доволен съм ползвам го 5 месеца не ми е прекъсвал досега.

за мен Визио са някаква пародия... докато не видя снимки не вярвам... виж при мен как е, като се има предвит, че работим с Визио... :bgrin:

btw, това си е направо върховен нет, като си има предвит какво е през останалото време

221269374.png

221269688.png

221269904.png

Link to comment
Share on other sites

артилериста явно бърка (както повечето май) бит и байт, и е писал че има 3 мегабита (3Mb) връзка през визио, което очевидно е доста под скоростите, които е куотнал ;) , пък се радва, хаха.

Link to comment
Share on other sites

Tezi скорости са наполовина не тези които получавам от VISIO.

На 20 лв. тарифа съм 3Mb/s.Доволен съм ползвам го 5 месеца не ми е прекъсвал досега.

Приказки от хиляда и една нощ. Такива скорости с Визио само локално с комшията можеш да достигнеш. А за двойни да не говорим... При това го казвам като клиент на Визио, който е доволен от тях!

Link to comment
Share on other sites

Tezi скорости са наполовина не тези които получавам от VISIO.

На 20 лв. тарифа съм 3Mb/s.Доволен съм ползвам го 5 месеца не ми е прекъсвал досега.

Радвам се че имаш стабилна международна скорост 3Mbit/s , но все пак това е 1/2 от моята международна скорост в натоварено време. Ако погледнеш внимателно постнатите от мене резултати ще видиш че нямам международен download по малък от 6Mbit/s. Не съм обявил най големите международни скорости от тестовете ми за да не дразня излишно хората, но в темата на AngelSoft можеш да добиеш представа. За да разбереш какво означава 6 мегабита download ти предлагам да се опиташ да пуснеш online този трейлър. При мене върви без проблеми по всяко време на денонощието :)

Link to comment
Share on other sites

az sum na visio ot 2 god ve4e do sega neta mi e spiral to4no 2 -puti i sigorno e bilo kolegite da smenqt switch ako toi e nqmal dostatu4no portove za da pusnat drug klient ot nego...mnogo sum dovolen ot visio nikakvi oplakvaniq ee... segA vse pak rabotq tam.......i mislq 4e dokato rabotq tam nqma da imam problemis neta

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

Но мога да ви уверя,че средната ми скорост на сваляне не пада под 5 мега баита в секунда от кадето и да тегля.

Правя разлика м/у. бит и баит все пак и аз съм ходил на училище.

 

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

Но мога да ви уверя,че средната ми скорост на сваляне не пада под 5 мега баита в секунда от кадето и да тегля.

Правя разлика м/у. бит и баит все пак и аз съм ходил на училище.

 

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

има един бутон на клавиатурата ти - PrintScreen. с него се "снима". после пускаш paint-a и с Ctrl+V вече имаш snapshot :)

 

.... а аз това 5 MB/s отвсякъде съм твърде любопитен да видя

Link to comment
Share on other sites

И аз съм любопитен, при това на 20 лв тарифа :D !

Щом си ходил на училище, трябва да знаеш за PrintScreen бутона, с който да 'снимаш' екрана, освен ако не се страхуваш че ние се страхуваме че би могъл да обработиш картинката, за по-лесно защо не пуснеш един speedtest.net към Лондон/Париж, ЮАР, Токио, да видим това 'отвсякъде' и 5 МБ (= 40 мегабита) дали са съвместими за Визио+20 лв :)

 

А да, в училище не ви ли учат, че кинескоп не се снима с фотоапарат, дори и от 1000 лв бил той :)

Освен ако не му пуснеш голяма експозиция, което май и апааратите за 100 лв го могат..

Link to comment
Share on other sites

Знам ги тези 5 мегабайта в секунда...скоро един мармот, дето увиваше шоколадчета ми ги рекламираше...таман 20 лв. ми искаше...ама само за станиолчето... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

Но мога да ви уверя,че средната ми скорост на сваляне не пада под 5 мега баита в секунда от кадето и да тегля.

Правя разлика м/у. бит и баит все пак и аз съм ходил на училище.

 

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

 

Нали знаеш, че абсолютно никой няма да ти повярва и на една дума без да приложиш линк към валиден тест от www.speedtest.net ? Ето ти и един линк с обяснение как се мери скоростта, чрез този сайт. Направи тестове до Франкфурт, Германия и София, България, теста до Пловдив няма особена стойност..

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

Но мога да ви уверя,че средната ми скорост на сваляне не пада под 5 мега баита в секунда от кадето и да тегля.

Правя разлика м/у. бит и баит все пак и аз съм ходил на училище.

 

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

Ох, душица мамина, той не знае как да си измери скоростта а тръгнал да се хвали :)

Link to comment
Share on other sites

А да, в училище не ви ли учат, че кинескоп не се снима с фотоапарат, дори и от 1000 лв бил той :)

Освен ако не му пуснеш голяма експозиция, което май и апааратите за 100 лв го могат..

 

Тогава ще му трябва триножник щото ако го държи с ръка все ще трепне и ще размаже обраа...

 

Иначе за снимане TFT-тата нямат проблеми но явно някои хора още карат с антиките от миналия век :P

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

Но мога да ви уверя,че средната ми скорост на сваляне не пада под 5 мега баита в секунда от кадето и да тегля.

Правя разлика м/у. бит и баит все пак и аз съм ходил на училище.

 

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

Пич ставаш известен ...

Принципно не чета в тоя форум, ама се носи из нета славата на един потребител, че пише много глупости ... та явно ставаш известен.

Понеже по- големи глупости не бях чел, имам няколко предположения ...

1. Ти си детенце на 8 годинки и мама и тати не ти дават да си смениш нета ... и понеже те е яд, за да не останеш по-назад пишеш простотии от рода, че на визио за 20 лв получаваш 20 мегабита ...

Дам толкова си писал ... можеби пишеш на изуст без да гледаш резултатите ... решил си че кайто и каквото и да каже ти ще кажеш че е двойно твоето.

2. Имаш халюцинации ... или нещо от тоя род ... каквото и да е определено не те слуша главата. Как може да тръгнеш с апарат да си снимаш монитора ...

Хората са помислили за теб ... спестили са ти поне едно 1000лв за хубав фотоапарат като са сложили копченцето print screen ... ма ти от де да знаеш ...

Пък като гледам и тестове незнаеш как се прави. За твоя информация сайта е : speedtest.net , там ти зарежда една флаш анимациика и почваш да разцълваш по едни пирамидки ... така се тества скоростта. А след всеки тест сайта ти спестява натискането на print screen и труда да си отвориш paint и ти предоставя директно 3 различни линка : Първия е линк който води към резултата който си получил като същевременно показва картинката в умален вид, втория не показва картинката а само види към нея, а третия е директен линк за картинката ... копирай който си избереш от 3-те, ние ще се сетим как да ги отворим :)

3. Еми третата и последна причина която се сещам заради която може да пишеш такива глупости е ...

Ти си комик и преди са се запишеш на някой кастинг си решил да пуснеш по форуминте някоя друга шега за да видиш как ще се приеме от останалите ...

Повярвай ми ако си на сцена и кажеш същото хората много ще ти се смеят така че не се бой, записвай се смело на кастинга на който си решил да ходиш - идялен си за комик :)

Link to comment
Share on other sites

Така снимка в момента немога да предоставя понеже мониторът винаги излиза на ленти през фотото и образа се губи.

........

И ще кача снимки след няколко дни като намеря по добро фото.

 

OMFG !!!! Човече ! Ти искаш да ми кажеш , че искаш да ни пратиш снимка на десктопа си , правена с фотоапарат ! :woot :woot :woot OMFG !!!! И викаш , снимката винаги ти излиза на лентички , а ?! !!!!!! :woot :woot :woot И ся търсиш по-добро фото да си снимаш монитора !!!!!!!! :woot :woot О Боже мой ! Ти РУЛИРАШ пич !!! :woot :lol: :lol: Ша си сложа твоето изказване в подписа , направо ме изкърти ! :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Мен пък почти жал ми става за артилериста, под ожесточен огън от всички се оказа :) .

Човека сигурно просто се е объркал с тия мегабити/мегабайти, на всички е ясно че няма как визио за 20 лв да даде 5 мбайта навсякъде по всяко време. То май няма някой който да може засега.

Колкото до фотото, не всеки е длъжен да познава спецификата на тръбите, а човека сигурно просто се е заблудил нещо и е разсеян нещо та да не се сети за скрийншот, ама с printscreen :)

На всекиго се случва, понякога като съм разсеян и по-странни неща съм правил :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

/оффтопик :

 

@ tedy : ами той артилериста е за съжаление , вярно , но не заради бъркането битове и байтове :) И ти мисля си забелязал , че във форума честичко пишат бит/байт ........ без много да се замислят (или незнаят) ,че има разлика между тях :) Не за това е смехът, а заради трагичният опит да ни покаже човека снимка на десктопа си , правена с фотоапарат :) Близо е до акъла , че честотата на опресняване на тръбните монитори винаги ще излезе на снимка , ама човек който се занимава с компютри все пак се очаква да знае за какво са му бутоните на клавиатурата :) Дори и да не знае за Print Screen , има и други програми за "улавяне" на десктопа :) Ама много се смях снощи като го четох това за фотото :lol: Направо се хванах за корема :laughing: Кой знае колко опити е направил горкият съдейки по изказването му :woot Вярно нали , на всеки се случва да направи някоя глупост, няма безгрешни (както примерно аз напих веднъж кучето на един приятел , то и аз бех в много тежка алкохолна фаза и мислех че му сипвам вода в паничката щото беше празна, а съм му сипал коктейл от водка с вермут, и след тва се събуждам легнал пред вратата на вилата, кучето спи до мене - оповръщало навсякъде , включително и мен... стоя 2 дена горкото все едно е на системи докато се оправи) , но ..... това не но пречи да се посмеем :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Какво ли си мисли момчето като гледа толкова много снимки на десктопи из нета...

-Ей, тия кви яки фотоапарати имат

:D

 

А за скоростта се съмнявам да има доставчик в света който да предлага такава скорост за толкова пари. Ама знаеш ли, може визио да са се объркали

-Ааа.. Значи това била причината нета ми да е скапан, artilerist го точи целия :D

Link to comment
Share on other sites

на моя човек (с проблема "липса на интернет със седмици") вчера дошли някакви, които се явявали подизпълнители на визио за района ... и на въпроса "що така бе, майстори?" отговорили "в склада на Нетвизио има 13 метра кабел за целия град, плачевна работа." и като им споменал за ейнджълсофт, те - "по-добре минавай на тях" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...