Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

Като гледам скоростите на Визио са високи само кьм Пловдив!

Визио имат само добра локална скорост... другите скорости са им смешно ниски... международният им е под всякаква критика :)

 

234630175.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
Да,обаче забрави да кажеш,че си на 42лв.!

Твоят за без пари ли е ? ;)

Мисля, че темата е за визио, а лангеймци си имат отделна където да показват скорости ;)

 

Edit :

За да не става чат ще едитна този пост :)

я си виж поста горе и ми кажи къде пише твоята тарифа примерно, че изискваш другите да дават и такова инфо :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Визио от 2-3 дни са с изцяло подменена техника. Нета е съвсем различен вече. Даже и понятието "пикови часове" изчезна вече при мен ;) Все така да е.........

Link to comment
Share on other sites

Наистина от няколко дни се вдигнаха скоростите. Аз съм на най-ниската тарифа - 20 лв. в Тракия.

 

Като се има предвид, че е неделя на обяд, мисля резултатите са задоволителни.

Преди въпросния 'upgrade' от страна на Visio международния ми не надвишаваше 70 - 80 KB/s.

 

Точно в този момент картинката е следната:

 

238191354.png 238190503.png

238190745.png 238191017.png

238191970.png

 

Забелязвам, че ping-a ми е доста висок , през ноща не беше така... :angry:

Честито на всички :lol:

Link to comment
Share on other sites

Малко Оффтопик от моя страна,но имали някой тук който да сподели впечатления от Макстелеком ?

 

Иначе вярно че, Визио нещо са се взели в ръце на последък.Започвам да забелязвам едни скорости които от почти една година не бях виждал.

Link to comment
Share on other sites

Ми нормално е да се стегнат .. нали сега визио е от семейството на ЕК-лан :D сега да видим кой ще победи титаничното кръвосмешение гига - ек - визио или енджълсофт ....

Link to comment
Share on other sites

Пьрво откьде знаеш,че е на визио,второ от качеството на картината почти нищо не се разбира!

Знам защото това е моят кабел,а аз съм за сега към Визио логично е в този случай и лайното да е на Визио !На скоро навих един комшия да се върже и той и някой тъпанар визиовски за да си спести 15 метра кабел (на толкова е суича от мен) ми е резнал жицата и след това мощно с изолирбанда е мазал. А колкото за снимката сори , ще се опитам да направя по-добра. Обаждал съм се поне 5 пъти за тази простотия ама ония говеда ми вдигат рамене по телефона.А аз си мислех че, този номер с тиксото е запазена марка на ЕКК.

 

Edit: Голяма глупост тва за сплитера :D ! Ама едно време не видях интернет заради подобна дивотия на ЕКК. И сега колкото пъти го мерна тва всеки път избеснявам !

 

П.П пробвах и с фотоапарат но пак не се получава.Това е единственият ъгъл от който може да се снима и винаги излиза мазало на фонът на клоните.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш - момците от Визио го изобретиха и след това други почнаха да се възползват от патента :) Обаче за сплитерите ме размаза... аз си мислех че Визио са с UTP кабели а сплитерите само за коаксиалните кабели за телевизията стават... може пък да се бъркам аз ама аналогичното нещо е switch или в най-лошия случай hub но не и сплитер... А за снимката - пробвай с фотопарат другия път - чувал съм че правели по-хубави снимки :P

Link to comment
Share on other sites

Тия нови скорости нещо...

Спийд теста ми покзва 300-400к, пък като тръгна да свалям и над 150 не хваща (говоря за международния). И при вас ли е така ?

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш - момците от Визио го изобретиха и след това други почнаха да се възползват от патента :) Обаче за сплитерите ме размаза... аз си мислех че Визио са с UTP кабели а сплитерите само за коаксиалните кабели за телевизията стават... може пък да се бъркам аз ама аналогичното нещо е switch или в най-лошия случай hub но не и сплитер... А за снимката - пробвай с фотопарат другия път - чувал съм че правели по-хубави снимки :P

 

значи днеска проверих като ккви точно ги купуваме тези (сплитери) и се оказа че търговското им наименование е точно СПЛИТЕРИ говоря за едни клипсчета които като ги щракнеш веднъж и стават неразглобяеми съединения ( подобни на тях съм виждал по колите ). Понеже и аз в работата си използвам UTP за разни КИП и А,табла клоновете и връзките ги правя именно с тези джаджи. Контакта е перфектен и самата свръзка е хидро изолирана.Това съм го взаимствал от германците (а кой съм аз че, да споря с тях :P )Та ми стана чудно що и тези образи не ги ползват,не струват милиони ?! И много ме съмнява да са резнали само свободните чифтове и като им гледам изолирбанда си редставям кво ще стане по времето на лятните дъждове !

Тия нови скорости нещо...

Спийд теста ми покзва 300-400к, пък като тръгна да свалям и над 150 не хваща (говоря за международния). И при вас ли е така ?

 

В момента свалям от Пиратският залив с 60 - 130к .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...