Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

центъра-оптима .... не е много обаче пак е приятна гледка за окото след толкова чакане...

 

255499000.png

 

Не че искам да дразня някого, но имам приятел си взе PCMCIA карта от мтел и вади по-добра скорост :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...но имам приятел си взе PCMCIA карта от мтел...

Абе не знам аз за М-Тел....ама днес цял ден не бях в къщи....сега се прибирам и сънът ми ме посреща бесен (него съм го включил към резервния еврокомски нет разбира се - няма да глезим детето я...нека свиква с малкото :devil )...та днес нетът му спирал на няколко пъти за по 15 минути, а моят играе онлайн....развива герои, прави турнири...и това му бръкнало яко в здравето....Успокоих го, че сигурно е временно заради промените из кварталите с новите скорости, а нали и центърът уж щял да бъде последен....ама не съм сигурен дали ми повярва - дано, защото ако и утре продължат спиранията му, ще поиска да го свържа към моята връзка от другия ми доставчик, което хич не ми допада, защото е много лаком, ще ми я заема на 100% нон-стоп и задължително ще тегли стотици гигабайти...ей така...щото ще има възможност. ;)

Link to comment
Share on other sites

....че сигурно е временно заради промените из кварталите с новите скорости, а нали и центърът уж щял да бъде последен....а...

уж трябва да е последен както някой беше писал, ама аз вече имам обещаното увеличение на скоростите

Link to comment
Share on other sites

уж трябва да е последен както някой беше писал, ама аз вече имам обещаното увеличение на скоростите

Я дай картинки от спийдтеста и пиши тарифата, че ми стана интересно... :)

Link to comment
Share on other sites

Оптима 28 лв.

 

Тестовете тъкмо ги пуснах:

 

255848782.png

 

255848310.png

 

Оправя се само през ноща когато всички заспят и тогава може да се ползва нормално

тогава вдига до 9 мб както е на хартия, лошото е че е прекалено късно тогава и аз вече

съм заспал :D

 

Вечер задължително губи много пакети и става само за торрент и П2П, а събота и неделя

и през деня губи много пакети.

Link to comment
Share on other sites

Тва си е чиста гавра !? :wacko:

Имам поне двама познати със същата картинка. Около 200-300 кбита от месеци, пинг над 100-200 към Пловдив! и от съпорта вдигат ръце. Скоро не съм ги срещал, но и те на работа през деня, и нещо ги мързи да се махнат.. хора всякакви.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не може да се запази дълго това положение... ;) ...или трябва до 2-3 месеца да оправят нещата или ще има вълна от напускащи...аз обаче се питам дали това дълго отлагане на въвеждането на новите скорости не е било свързано не толкова с нежеланието на ЕК да го направи, а с липсата на техническа възможност за такова увеличение.... :confused ...и сега като под преса са го въвели малко по-рано, отколкото те самите са имали намерение...и заради това да се получават такива фалове... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Дам, и аз питам кога ше свърши тва намаление. Защото аз увеличение днес нямам, вчера вдигах гигантските 50% от обещаните 9МБит-а, но днес не мога да вдигна и 1МБит извън БГ.

Link to comment
Share on other sites

Дам и при мен е фушня днес и вчера даже...средно 3-5 Мбита...а външен няма да споменавам.

Ъплоуда е единствено сатбиляга с 1,1 Мбита...

От одеве се опитвам да сваля 1,8 ГБ, тая скорост така се променя, че незнам кога ще сваля. :lol:

Link to comment
Share on other sites

При мен е мега трагично, почти винаги нета е около 1мбит, и към 3-4 сутринта стига до 5-6мбита.

Май от това увеличение ще страдаме само :angry1 :angry1 :angry1

Оптима:

255965083.png

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

На минима+ съм, днес не мога да стигна о 1МБ Download от рекламираните 6... Uploud не повече от 20КБ/с... мъка... Ako do 2-3 дни не се стабилизира, сменям доставчика, това не е нормално. 2008 сме.

 

Минима+

My Webpage

Edited by i80386
Link to comment
Share on other sites

предлагам да си направим състезание за най бавен нет

могат да участват само клиенти на Evrocom.лан/Гигабит и Evrocom.net

за сега май Dominion печели за далнлоад , а аз за ъплоада ето тук

Link to comment
Share on other sites

256027485.png

И като се добави и уникално лошата картина през последната седмица на всички канали, май ще се замисля за един булсат.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва така или в последно време е тенденция след като евроком вдигнат скоростите след това да имат доста проблеми с поддържането им.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва така или в последно време е тенденция след като евроком вдигнат скоростите след това да имат доста проблеми с поддържането им.

Помня при предното увеличение как близо месец ъпвах с 10кб/с. А външния беше на половина може би 2 месеца, май не само ти се струва...

Link to comment
Share on other sites

Аз визирах и увеличението при евроком лан и те се кефеха в началото после пак се появиха такива издънки.Ето затова говорех,че да увеличават скоростите когато са технически готови за това а не така само да изнервят хората.

Link to comment
Share on other sites

Да го запишем за поколенията :lol: , нещо нечувано и невиждано. Нямах нет цели 30 мин. :woot :sick

Но сега като дойде и пуснах торентите ми се струва по-стабилен, но пак си вади 5мбита...а аз искам 9 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък почнах да си мисля, че са си направили просто по-голяма реклама с тия нови скорост, защото сега се вгледах в обявата

пише "ДО 9 mbit/s" а не 9 mbit/s демек тва е максимума който някога може да фанеш ...

 

всъщност пишеше до 3 пъти увеличние но в моя случай е 9 mbit/s

Edited by Lil`Nigga
Link to comment
Share on other sites

Аз пък почнах да си мисля, че са си направили просто по-голяма реклама с тия нови скорост, защото сега се вгледах в обявата

пише "ДО 9 mbit/s" а не 9 mbit/s демек тва е максимума който някога може да фанеш ...

http://ekk.bg/mod_newinfo_2_4_13.html

Aз пък никъде не виждам подобно нещо... ;)

http://ekk.bg/mod_news_view_54.html

Link to comment
Share on other sites

Вече се оляха тотално. Абонат съм им от пет години, но чашата вече преля! Не може да имаш такова отношение към клиентите си! Не може да искаш от клиентите си да плащат за услуга, която рекламираш, че извършваш, но се оказва че лъжеш. Днес и аз подадох заявка за присъединяване към Langame. Пожелавам на ЕК успешен фалит!

Link to comment
Share on other sites

http://ekk.bg/mod_newinfo_2_4_13.html

Aз пък никъде не виждам подобно нещо... ;)

http://ekk.bg/mod_news_view_54.html

Абонатите в гр. Пловдив, където през дек. 2007 г. скоростите не бяха актуализирани, ще имат на разположение до 3 пъти по-бърз интернет.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...