Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Вече се оляха тотално. Абонат съм им от пет години, но чашата вече преля! Не може да имаш такова отношение към клиентите си! Не може да искаш от клиентите си да плащат за услуга, която рекламираш, че извършваш, но се оказва че лъжеш. Днес и аз подадох заявка за присъединяване към Langame. Пожелавам на ЕК успешен фалит!

@stanley, напълно те разбирам....аз им бях абонат (по-скоро все още съм им до края на месеца) повече години и от тебе. Винаги си плащах за цяла година в пакет, но в последната година направо се проклинах как може да съм толкова глупав, че да се обвързвам за цяла година след като вече ми беше ясно накъде отиват нещата...

Затова от 2 седмици вече си имам и друг доставчик, който за 20 лв. ми дава нещо напълно несравнимо с всички скорости, които изобщо може да ми предложи ЕК, дори и след всички увеличения.

Няма да помествам скрийншотове, за да не се дразнят останалите, както аз самият се дразнех, когато някой друг поместваше преди време и скоростите му ми се струваха като нещо нереално за 20-левова тарифа (ако имаш интерес цъкни тук за друг мой пост в друга тема, там съм показал скорости). Само ще спомена, че сега за нула време си оправих рейтинга в торентите, филм тегля за 5 минути, а при добро стечение на обстоятелствата съм стигал и до 6 мегабайта в секунда за дълго време.

Съветът ми е...не се мъчи повече ами минавай на друг доставчик...сега и БТК дават добри оферти....и не само те. В скоро време ЕК няма да бъдат конкурентно способни....каквото е и положението в момента...много зле, нямат капацитет на канала, а за ъплоуда изобщо...ама изобщо не ща да кажа и думичка, защото там положението е трагикомично.... :sick ...моят ъплоуд в момента е по-висок, отколкото е даунлоуда на повечето от тарифите в ЕК. Просто не се мъчи и ще видиш как от раз ще ти падне камъка от шията. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Midex, първата крачка към "пълната промяна" е направена - заявката е приета и само чакам от Langame да ми се обадят за включването. Втората крачка, която мисля да направя, ще е прехвърлянето ми към друг кабелен ТВ оператор - DCC. Ще стане така, че ще получавам по-качествени услуги за по-малко пари: 20 лв. интернет + 15 лв. кабелна, вместо 45 лв., които сега плащам на ЕК.

Не ми е до парите, но след като някой има претенции да му се плаща за това, което доставя, този някой е длъжен да осигури на хората, които му плащат, конкурентна услуга. А нещата при ЕК стигнаха до там, че дори БТК вече предлага по-изгодни оферти. Хубавото за мен в цялата история е, че скоро ЕК ще бъдат само един лош спомен.

Link to comment
Share on other sites

Абонатите в гр. Пловдив, където през дек. 2007 г. скоростите не бяха актуализирани, ще имат на разположение до 3 пъти по-бърз интернет.

Има се предвид всички планове, едни ще се повишат 2х, други 3х...

А ти говореше конкретно за оптима. Там увеличението е 3 пъти, не до 3.

Но както и да е. Да не спорим за глупости, защото аз сега едвам пиша. От одеве стоя до модема и се чудя тия моммци к'во правят. 3-4 спирания, 1 път limited or no connectivity... едвам браузвам, и свалям с 20к, ъплоудвам с 1к :lol: . Нищо ще изгледам някое филмче...

Link to comment
Share on other sites

Midex, първата крачка към "пълната промяна" е направена - заявката е приета и само чакам от Langame да ми се обадят за включването. Втората крачка, която мисля да направя, ще е прехвърлянето ми към друг кабелен ТВ оператор - DCC. Ще стане така, че ще получавам по-качествени услуги за по-малко пари: 20 лв. интернет + 15 лв. кабелна, вместо 45 лв., които сега плащам на ЕК.

Не ми е до парите, но след като някой има претенции да му се плаща за това, което доставя, този някой е длъжен да осигури на хората, които му плащат, конкурентна услуга. А нещата при ЕК стигнаха до там, че дори БТК вече предлага по-изгодни оферти. Хубавото за мен в цялата история е, че скоро ЕК ще бъдат само един лош спомен.

Мога да те уверя, че качеството на телевизията при DCC е много по-добра и стабилна от на ЕК.

Зашото когато ги напуснах, беше и нет и ТВ. Оттогава съм на ДЦЦ, и картината е супер. Поне доколкото зависи от тях, ся ако някой филм от 80-те е кофти, не е от тях.

Link to comment
Share on other sites

Midex нищо лично, ама не повтаряй едно и също нещо във всеки 2ри пост тука. Дразниш нас ЕК потребителите :P

Да...извинявай...явно в момента без да се усещам правя същото, което tedy правеше преди 2 месеца и му бях бесен....но сега всъщност осъзнавам, че му дължа благодарност, защото и той подпомогна с постовете си една част от решението ми да се махна от ЕК - нещо което вече правех по инерция с плащането на абонамента всяка година след толкова много години към ЕК....а тъй като все още съм абонат и на ЕК, ако това ще те успокои...мога да постна един спийд тест от "минима'-та.:)

Link to comment
Share on other sites

....а тъй като все още съм абонат и на ЕК, ако това ще те успокои...мога да постна един спийд тест от "минима'-та.:)

По-добре недей, защото чак и аз ще се почувствам неудобно!

 

(EDIT: Неудобно за това, че пак ще трябва да кажа нещо, което ми е вече неудобно да повтарям :bgrin: - за неразбралите).

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Да...извинявай...явно в момента без да се усещам правя същото, което tedy правеше преди 2 месеца и му бях бесен....но сега всъщност осъзнавам, че му дължа благодарност, защото и той подпомогна с постовете си една част от решението ми да се махна от ЕК - нещо което вече правех по инерция с плащането на абонамента всяка година след толкова много години към ЕК....а тъй като все още съм абонат и на ЕК, ако това ще те успокои...мога да постна един спийд тест от "минима'-та.:)

Бе аз ще взема да остана последен абонат на ЕК белким ми пуснат 100mbit-а като няма на кой друг да ги дават :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: 100мбита :lol: Технологията позволява до 6-8 Мбит-а... 10мбит мисля че беше теоритичния максимум.

В Софето пускат вече оптика до компа ти! Да! Факт! за 40 лв/месец имате оптика (оптично влъкно до самото пц)

Edited by zizirixo
Link to comment
Share on other sites

ох как искам оптика до компа ми ... някой знае ли за пловдив кой го предлага и колко струва :)

 

Та колко-стотин лева каза че си готов да даваш всеки месец за въпросното удоволствие? :)

 

 

Вариант 2 е да се преместиш да живееш в София но не къде да е а в квартал Обеля 1 или 2 - там спектър пускат оптика. По последни данни само там от цяла София можеше, другите квартали а какво остава градове ще почакат...

Link to comment
Share on other sites

Та колко-стотин лева каза че си готов да даваш всеки месец за въпросното удоволствие? :)

стотина лв може ида го оправят ако има късмет

вече на 2 места в квартала съм видял как виси оптика по дърветата жалко че не мога да я снимам в момента :lol:

only in BG

Link to comment
Share on other sites

стотина лв може ида го оправят ако има късмет

вече на 2 места в квартала съм видял как виси оптика по дърветата жалко че не мога да я снимам в момента :lol:

only in BG

Току що "опънаха" тази оптика от ITD net :lol: Цък! Добре се вее и закача в клоните на дърветата... :D

Link to comment
Share on other sites

И как да различим дали е оптика или обикновен лан кабел?

А на мен ми прилича на Photoshop :bgrin:

А и датата на снимката е отпреди година.

Link to comment
Share on other sites

Апаратът няма повече приближение, за да го видите по-отблизо, за датата - просто беше много време без батерии и не съм го настроил, а за фотошоп - мисля, че не сме тук да се лъжем, пък и в момента го нямам инсталиран, защото преди седмица преинсталирах уиндоуса! Ако имате малко свободно време може да се разходите в района м-у евмолпия и СОУ "П. Хилендарски", за да се насладите на иновационни методи за прекарване на кабели по всевъзможни места! Нека да не спамим темата за Евроком! :)

Edit: Току що качих снимка, която ми я отбелязва с дата от 2006 г., а е направена преди 3 минути ... нещо им е развалено с датата.

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

Току що "опънаха" тази оптика от ITD net :lol: Цък! Добре се вее и закача в клоните на дърветата... :D

 

Ти в съседния вход ли си бе момче хахахахах :punk

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли интернета през последните 4-5 дена е отвратителен...говоря за прекъсвания през 2-3 минути и огромна загуба на пакети..Одеве дори ми изписа 100 % лос.Звънях им няколко пъти, идваха и до нас, но ми казаха, че за сега нямало проблеми и не могли да намерят от къде идва загубата.

 

ПС.В Централния район съм.

Link to comment
Share on other sites

Aз пък имам ОГРОМЕН пинг, не че съм някой кой знае какъв играч, отвчера се зарибих да цъкам малко онлайн, но доста се затруднявам. Иначе скоростта е горе-долу стабилна. Има какво още да се желае...и за пореден път - Искам си 9-те Мбита :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aз пък имам ОГРОМЕН пинг, не че съм някой кой знае какъв играч, отвчера се зарибих да цъкам малко онлайн, но доста се затруднявам. Иначе скоростта е горе-долу стабилна. Има какво още да се желае...и за пореден път - Искам си 9-те Мбита :woot :lol:

 

Явно в обявата им "до" е ключовата дума ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже за тази тарифа 3в1 ли е 4в1 ли е кадето интернета е 6 Мбита . Аз съм на нормален интернет с кабелна и евентуално искам да се прехвърля на тази тарифа с 6 мбита която е ама има и телефон . Някой ще може ли да ми разясни

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже за тази тарифа 3в1 ли е 4в1 ли е кадето интернета е 6 Мбита . Аз съм на нормален интернет с кабелна и евентуално искам да се прехвърля на тази тарифа с 6 мбита която е ама има и телефон . Някой ще може ли да ми разясни

Можеш да минеш на която си тарифа искаш, без да ползваш тяхната услуга за телефон. 2 в 1 - кабелна и нет. И по-добре по-бурзочко минавай на по-висока тарифа, че това си е прецаквация - 17лв-1Мбит; 22лв-6 :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...