Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Накой да знае каква е паролата на Topfield TF6100 към момента?

Не е 359889055555, след разделянето имаше друга парола, но каква беше? Някой беше питал тук и се коментираше, но нещо не намирам мненията?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте,някой знае ли как стои въпросът с PCMCIA карта от ДСС? Продават ли ги или ги предоставят срещу протокол и депозит? Необходима ли е такава карта за ДСС ТВ? Нали каналите не са кодирани?

Link to comment
Share on other sites

Накой да знае каква е паролата на Topfield TF6100 към момента?

Не е 359889055555, след разделянето имаше друга парола, но каква беше? Някой беше питал тук и се коментираше, но нещо не намирам мненията?!

 

Старата преди разделянето беше 359700110996, ама след разделянето не я знам.

Link to comment
Share on other sites

Първият преди разделяно беше този с петиците, после сложиха този, който ти даваш.

Сегашния не знам какъв е, а ми трябва.

Някой ако го знае, да пише. Предполагам е еднакъв за всичките приемници - Топфилд, DC107 и т.н., та в този смисъл, ако някой знае кода и за DC107, да не се стеснява.

Link to comment
Share on other sites

Първият преди разделяно беше този с петиците, после сложиха този, който ти даваш.

Сегашния не знам какъв е, а ми трябва.

Някой ако го знае, да пише. Предполагам е еднакъв за всичките приемници - Топфилд, DC107 и т.н., та в този смисъл, ако някой знае кода и за DC107, да не се стеснява.

 

100% съм убеден, че ще е еднакъв, а иначе трябва да стане пробойна от някъде и да изтече инфото :laughing1: Обаче мега тъпо е с тези кодове - разбирам ги, за какво ги слагат, ама не се прави така. Като искаш да защитиш един приемник от кражба, трябва да става като тези АДБ на "далеко". Там и картата трябва да е единствено и само на близу, а и самия приемник е заключен към картата - явно има MAC адрес. Преди ми беше попаднал такъв приемник, на N3 ми отвори само незаключените канали. Но пък менюто му е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

ADB-то става само за мрежи със свободни канали и то с определен фирмуеър.

Иначе в мрежата на Близу си работи перфектно. Има и добър ъпскейл. Проблем му е само, че забравя фаворитната листа и в един момент оставаш без нея...

За DCC - трябва от някой вътрешен човек, но уви в тази фирма не познавам никого.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

някои с модул на dccorporation да каже как са jsports+1 do +8 i jsporthd1 i hsportshd2 сте сам му благодарен.да пусне една снимка ако може да видим какво е ка4еството на картината.според мен това са алджазирите в4ера като пресканирах ги намерих но са кодирани.та така мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,някой знае ли как стои въпросът с PCMCIA карта от ДСС?
Продават ли ги или ги предоставят срещу протокол и депозит? Необходима
ли е такава карта за ДСС ТВ? Нали каналите не са кодирани? :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нямам сигнал на кабелната в Кичука,някой друг да има такъв проблем ? Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Съседа се оплака, че няма кабелна и интернет. От поддръжката му казали, че имали голяма авария. Съседа е към DCCorp (Гологанов) и сме в район Централен, ако има някакво значение.

Link to comment
Share on other sites

Нямам сигнал на кабелната в Кичука,някой друг да има такъв проблем ? Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

и тук няма. доколкото разбрах, другите май са спечелили делото ...

Link to comment
Share on other sites

Беше ясно, че ще се стигне пак дотук. Обаче тук изниква един въпрос - мрежата в центъра е на Кирев, по кварталите и на двамата - к'о прайм? Кирев ще си пусне на една част, Гологана има централа, но няма мрежа. Баси цирка.

Ориентирайте се към друг доставчик, докато е време - това няма да е последно рязане, а техниците на другите оператори, няма да смогват. Сега е и моментът, ако някой има срочен договор с DCC, който иска да развали, да действа.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ами до утре ако няма развитие с проблемната мрежа пускам жалби... То няма смисъл да се занимава човек да чака нещо, което може да дойде след месец, може и да не дойде.. Принципно съм доволен потребител на DCC, обаче за тоя трап където ни щракнаха е много кофти! Телевизия/Интернет ..... Ако пуснат днес/утре телевизията и интернета и ми е безплатно до края на договора, може да се замисля дали да остана техен клиент за след това... :wtf:  Да видим кога ще пристигне услугата или въобще няма да дойде.. :unhappy: С това спиране DCC на Гологанов изключително много разклаща доверието на потребителите си! От вчера и днес, много абонати смятат да бягат.... :shy:

Link to comment
Share on other sites

Тези дни няма да се реши проблема. Единия ще пуска, другия ще реже. Заредете се с търпение. Днес едни гледам ги пази полиция, другите сотаджиите. Гледам голямо щъкане на Близу има около нас, където доста народ беше на DCC.

 

EDIT: На места е възстановен нета. Тракия и Смирненски.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...