Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

интернета тая вечер е леш

 

ping abv.bg -t

Ping statistics for 194.153.145.104:

Packets: Sent = 158, Received = 152, Lost = 6 (3% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 13ms, Maximum = 2827ms, Average = 242ms

 

извинявам се, не леш а кенеф!!!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой с CI модул да има проблеми с разпадане на каналите? Бтв,нова тв, диема,кино нова от 2 седмици прекъсват и не могат да бъдат декодирани, след 1 мин. се оправят...

Link to comment
Share on other sites

Колеги имам едно питане ...

Ползвам Кабелна на ДЦЦ на едно ТВ , обаче искам да пусна и

на още едно ТВ .Пробвах с различни сплитери , без успешно .

Сега се замислям за усилвател на сигнала , но не знам дали ще

има полза от това .

Моля някой ако е имал същия проблем или има идея да сподели .

Ще съм много благодарен ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Колеги имам едно питане ...

Ползвам Кабелна на ДЦЦ на едно ТВ , обаче искам да пусна и

на още едно ТВ .Пробвах с различни сплитери , без успешно .

Сега се замислям за усилвател на сигнала , но не знам дали ще

има полза от това .

Моля някой ако е имал същия проблем или има идея да сподели .

Ще съм много благодарен ...!!!

 

Ако не можеш сам, обади се на хората от съпорта, те ще ти помогнат срещу 10лв :)

Иначе аз никога не съм имал проблем.Единствено ако имаш интернет трябва да внимаваш къде включваш модема.Иначе не би трябвало да има проблем.

Какво точно става когато сложиш сплитера?Няма никакъв сигнал?

Link to comment
Share on other sites

Ако не можеш сам, обади се на хората от съпорта, те ще ти помогнат срещу 10лв :)

Иначе аз никога не съм имал проблем.Единствено ако имаш интернет трябва да внимаваш къде включваш модема.Иначе не би трябвало да има проблем.

Какво точно става когато сложиш сплитера?Няма никакъв сигнал?

Това със съпорта го знам , но не ми се занимава да ги викам ... ( иначе няма да питам )

иначе при разделяне на сигнала почват снежинките.....

Link to comment
Share on other sites

Значи ти е кофти сплитера или буксите не са хванати както трябва.И на двата телевизора ли се влошава?

Пробвал съм сплитери 5-1000 мхц и 2-2400 мхц , не иска и не иска ....

 

Все едно съм оставил пердето в/у ТВ-то ....

Link to comment
Share on other sites

Все едно съм оставил пердето в/у ТВ-то ....

Има и друга вероятност.. Може до вас просто да пристига слаб сигнал /или зашумен/.

Като го разделиш да не остава достатъчно.. Бих си огледал мрежата вкъщи и евентуално за пиратски изпълнения във входа.

Късмет :)

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

Може да не е за сплитер, вероятно по-добрия вариант ще е TAP. Особено, ако слага от китайските жълти сплитери, които просто са окъсени вътре и за нищо не стават, освен да скапят положението. Най-добри си викни техници, те си знаят работата. Ти поне 5-6лв. си дал за експерименти и пак си в изходно положение. Те за 10лв. хем ще ти прекарат кабел, хем ще го наковат, а и ако има проблем със сигнала, ще си го оправят.

Link to comment
Share on other sites

някой има ли проблем с каналите? повечето, и то канали като бнт1, бтв, нова, ги дава като "услугата я няма или е кодирана", а в същото време има тв+ и филм+ :blink:

Link to comment
Share on other sites

някой има ли проблем с каналите? повечето, и то канали като бнт1, бтв, нова, ги дава като "услугата я няма или е кодирана", а в същото време има тв+ и филм+ :blink:

Да, дори и с Цифров приемник... Това е някакъв странен проблем или е в Приемниците... Нещо не е както трябва! :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Да, дори и с Цифров приемник... Това е някакъв странен проблем или е в Приемниците... Нещо не е както трябва! :unsure:

Ако не си платил абонамента, не е странен проблем. Просто приемника е спрян за неплащане. Ако си платил и не работят много канали, обади се на супорта.

Edited by do_ni
Link to comment
Share on other sites

Проблемът е в DCCorporation !!! Днес 13.01.2012 цифровите канали, които са заключени отново не могат да бъдат разкодирани. С САМ Модул на BestCas съм (закупен от DCCorporation), абонамента е платен и проблемът се появява за втори път в рамките на една седмица !!! Онлайн-формата в сайта им не работи коректно. От съпорта им в неделя 08.01.2012 ми казаха да пресканирам каналите, без ефект... на другия ден се оправи. Днес историята е същата. Като не могат да направят съответните настройки, да тестват с определен канал, а не с по-голята част от предоставяните канали !!!

Ако не си платил абонамента, не е странен проблем. Просто приемника е спрян за неплащане. Ако си платил и не работят много канали, обади се на супорта.

Link to comment
Share on other sites

Защо се ядосваш, а просто не смениш оператора? На Булсатком вече допълнителните приемници са по 2лв. на месец. Ако искаш пакет с ТВ+, Филм+ и т.н. Основния ти е 14.80, и всеки допълнителен по 2лв. на месец. Какво се занимаваш с тиквениците от DCC?

Link to comment
Share on other sites

Алтернатива за момента няма.Булсата е вариант но е без минусите.

Чакам с нетърпение да прекарат мрежата на Мегалан.Техния приемник има PVR функция,която доста ме заинтригува.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е в DCCorporation !!! Днес 13.01.2012 цифровите канали, които са заключени отново не могат да бъдат разкодирани. С САМ Модул на BestCas съм (закупен от DCCorporation), абонамента е платен и проблемът се появява за втори път в рамките на една седмица !!! Онлайн-формата в сайта им не работи коректно. От съпорта им в неделя 08.01.2012 ми казаха да пресканирам каналите, без ефект... на другия ден се оправи. Днес историята е същата. Като не могат да направят съответните настройки, да тестват с определен канал, а не с по-голята част от предоставяните канали !!!

 

 

и как ти се оправи? щото тва май си е от телевизора , аз като питах за тия модули и ми казаха че те само отключват и заключват програмите от там нататъка да се спасявам сам с телевизора , ако искам техник да ми обясни или да ми оправи 10лв, всичко си било от телевизора- настройки , кво може , кво не може ....

Link to comment
Share on other sites

Просто махнаха кодировката на повечето канали . А кодираните се разкодират,вкл. HBO пакета, докато пак им се появи проблем със софтуера !!! Не телевизора ти е виновен, а фирмата-доставчих !!!

и как ти се оправи? щото тва май си е от телевизора , аз като питах за тия модули и ми казаха че те само отключват и заключват програмите от там нататъка да се спасявам сам с телевизора , ако искам техник да ми обясни или да ми оправи 10лв, всичко си било от телевизора- настройки , кво може , кво не може ....

Link to comment
Share on other sites

Просто махнаха кодировката на повечето канали . А кодираните се разкодират,вкл. HBO пакета, докато пак им се появи проблем със софтуера !!! Не телевизора ти е виновен, а фирмата-доставчих !!!

на мен много малко канали са ми отключени , НВО също са ми заключени

и само странично да питам , що трябва постоянно да се плюе ? влизам да прочета нещо ново не са ли пуснали , да науча нещо ново , то докато види човек някой пост с наистина някаква информация , изчита 55 с плюене , кой къв бил , кво откраднал , кво дело ......... как ви се занимава ? и как имате толкова информация и сте сигурни , че е вярно ? чесно мен не ме интересува , плащам си - получавам - устройва ме , които не го устройва отива другаде и прекратява въпроса. бил съм и на други доставчици , не ми харесват - за тия пари много по малко програми и кофти качество , избрал съм тва и не ме интересува на кой кво колко , като нямаше ми нямаше, на визио например цяла седмица съм нямал нет и никой даже 2 ст не ми приспадна , коклото и да се разправях ....

Link to comment
Share on other sites

Защото си заслужават плюенето. Заради всички главоболия които причина на абонатите си, преди да им теглят по една майна. Заради пиратстването, заради лошото качество, разминаване на говор/картина и всички други простотии които произлизат от това им действие. Един ден, ей така, както не те интересува дали пиратстват или не, ще ти дойде един черен екран на всички канали и ще се оправи работата :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...