Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Към момента някой да каже къде са основния пакет с BNT, BTV, Nova и т.н. и дали са свободни. Мерси.

 

674 MHz

BNT -free

BTV - кодиран

Nova -кодиран

 

-------------

имам проблем с достъпа до форума от N3 и Мегалан - не се отваря

засега успявам само през интернет от Мтел

други отзиви?

Edited by milenh
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Само така ми се струва или интернета е под всякаква критика?

Посмъртно не може да стигне 20Мб, камо ли 25?

От подръжката казаха, че до модема всичко било ок, евентуално след това се губи някъде.

Някой има ли същия проблем?

Link to comment
Share on other sites

Само така ми се струва или интернета е под всякаква критика?

Посмъртно не може да стигне 20Мб, камо ли 25?

От подръжката казаха, че до модема всичко било ок, евентуално след това се губи някъде.

Някой има ли същия проблем?

 

Квартал?Сигнала как е?Провери го през 192.168.100.1

Link to comment
Share on other sites

Смирненски.

Как става номерът?

 

Downstream Value

Frequency 426000000 Hz

Signal To Noise Ratio 38.1 dB

Power Level 1.7 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

 

Upstream Value

Channel ID 5

Frequency 38600000 Hz

Power 46.9 dBmV

Link to comment
Share on other sites

Ами когато аз имах същия проблем, нивото:

 

Signal To Noise Ratio 38.1 dB

 

беше при мен около 36 dB След като техниците си оправиха аварията, се покачи до 41 dB, но за няколко дена/седмица.Сега мисля е пак около 38.

Ако работата е зле и то от дни, вади кабела от модема и звъни на съпорта, че: имам проблем с интернета.Или го има или го няма и като дойде е много бавен.

Те ще кажат кога ще пратят екип, просто преди това си върни кабела в модема и кажи на техниците, че връзката е мн зле.Нека те сами да заредят страница или да пуснат торент и ще оправят нещата, ако проблема е в сигнала.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Старите клиенти определено могат за ПОРЕДЕН път да се чувстват "наведени" от ДСС,защото новите плащат 12лв за нет и ТВ,а старите 28лв!!! :confused :angry: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Грешката си е във вас. Да не ви накараха с пистолет да станете абонати? Тази "корпорацийка" отдавна се е доказала като възможно най-некоректния доставчик в града, който остави абонатите си повече от седмица без каквато и да е било услуга. Но нали крадат едни канали с "+", та затова сте й абонати повечето. Каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пичове искам да си пусна цифрова ТВ от DCC, гледам имат промоция за 8кинта над 150 канала...я дайте инфо за качествовото на картината и има ли основните канали: БТВ, Нова ? Вярно ли,е, че HBO и Cinemax се гледат също?

Link to comment
Share on other sites

Пичове искам да си пусна цифрова ТВ от DCC, гледам имат промоция за 8кинта над 150 канала...я дайте инфо за качествовото на картината и има ли основните канали: БТВ, Нова ? Вярно ли,е, че HBO и Cinemax се гледат също?

HBO и Cinemax ту ги има ту ги няма, ама за без пари толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Интересна новина. Удариха Баничката, сега остава да наминат и през Пловдив и да преслушат нашите :D

 

Едва ли.

Гологанов знае къде се плащат сметките в края на месеца ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Чудя се дали да премина от Н3 към DCC, изтече ми договора и искам да питам вас абонатите , как са каналите в цифровата , кои са документалните ..има ли Viasat-ите, dicovery, zone reality ,CI , кои са музикалните, има ли MAD ,BOX ?,...че никъде нямам списък , и как е нета де , малко искам да се разнообразя от Н3-то ????

Link to comment
Share on other sites

Точно MAD ,BOX,zone reality ,CI ги няма , но има много други документални и музикални телевизии.За нета дауна е добре ок. 2МБ/с ,ъпа е зле ок. 100КБ/с.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...