Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Ето, че май пак Гологана излиза виновен за всичко.

 

"... Две полицейски патрулки, униформени служители, включително и зам.-шефът на РУ-Асеновград Георги Тумбев, бяха с часове на мястото на инцидента, но неясно защо полицията така и не се намеси да осуети прерязването на кабелите."

 

дали ще се казва кирил рашков или не, чудя се - тая полиция, дето си я имаме, за къв чеп ни е? да води сводки за кокошкари и да се "бори с футболното хулиганство" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами за Пловдив какво ще кажат? Само Асеновград...

 

Тия глупаци не могат да възстановят сигнала вече 3-ти ден. Егати "аварията". Хората мрежи изграждат за няколко месеца, те 3 дни не могат да оправят срязани кабели.

 

Ако и интернета ми беше от тях, щях да съм ги скопил до сега. Да ми го правят това за 2-ри път в рамките на година.

Link to comment
Share on other sites

Всеки на DCC, няма да е лошо да се ориентира към друг доставчик. Това, че утре ще възстановят сигнала, не значи, че примерно по Коледа, няма пак да играят резците и пак да се чудиш какво става и кога ще имаш услуга.

 

@woox - пускай ТВ-то на Кулбокс и не се занимавай с DCC. Нали Кулбокс имаха някаква промоция, ако вземеш от техен агент ТВ, пакетно става 31.90 или нещо подобно.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

@woox - пускай ТВ-то на Кулбокс и не се занимавай с DCC. Нали Кулбокс имаха някаква промоция, ако вземеш от техен агент ТВ, пакетно става 31.90 или нещо подобно.

 

към 40 лв. излиза за 3 телевизора, ако вземеш от техен агент.

 

само където в момента dcc са "отключили" цифровия сигнал и ако тв-то има цифров тунер, гледаш всички канали, за които ти трябва външен приемник, в това число тв+/филм+, а понякога и hbo/cinemax ... и това за 15 лв. аз така или иначе почти не гледам телевизия, предимно мачове, но предпочитам да го правя на телевизора, вместо да търся разни стриймове в нета.

Link to comment
Share on other sites

Да, в момента е отключено, но не знаеш докога, а и не знаеш точно в кой момент можеш да останеш без услуга, заради нечии разправии и малоумни действия. Като плюс при DCC има и едни 5 канала, които са постоянно отключени и стават за гледане, но пак остава незнанието докога.

Иначе да, пускат TV+ и FILM+, но да забелязваш, че качеството им е отврат? Пиратят го директно от булсатска Делта и качеството е отврат. А и тези двата канала ги има и при Кулбокс. Иначе като смятам, цената излиза същата, но остава неудобството от второто дистанционно, ако не си свикнал.

Принципно ми знаеш мнението за Кулбокс и отдавна не съм им абонат, но като им плащате за нет, по-сигурно ще е да им ползвате и ТВ-то, поне не се оскъпява в сравнение с DCC и можеш да си по-сигурен, че няма да изведнъж да изчезне за незнайно колко време.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

@woox - пускай ТВ-то на Кулбокс и не се занимавай с DCC. Нали Кулбокс имаха някаква промоция, ако вземеш от техен агент ТВ, пакетно става 31.90 или нещо подобно.

 

Нали се тръбеше, че не им е хубава телевизията на Куулбокс? Още ли е така? И тая телевизия няма ли да ми вземе от капацитета на Интернета? И също така, като пусна торент на пълна скорост, да ми насичат каналите. Това е неприятно..

Link to comment
Share on other sites

значи пробвах в един приятел телевизията на cooolbox. наистина качеството е много по-добро от това на дцц. дистанционното/самия приемник(май беше моторола) ми се сториха обаче доста неудобни. особено как преминаваш през каналите. имаше разни pay-per-view опцийки, ама не съм ги разглеждал подробно и не знам дали функционират. като цяло е ОК. преди са имали забивания, ама май са подменили устройствата или са донастроили софтуера(не знам точно кое е), и сега уж нямало такива обструкции.

колкото до дцц ... аз така или иначе им плащам с 2-3 месеца закъснение. на тях пари предварително - никога. чак като ми изключат цифровия сигнал ходя да плащам(най-вече заради тв+/филм+; ако не бяха те, едва ли щях да им плащам изобщо), иначе кабелния си върви постоянно. дори и да дойдат да ме откачат, пак ще се закача. преценил съм, че с тея трябва да се действа както те с клиентите си - безцеремонно и без каквито и да е скрупули.

Link to comment
Share on other sites

Нали се тръбеше, че не им е хубава телевизията на Куулбокс? Още ли е така? И тая телевизия няма ли да ми вземе от капацитета на Интернета? И също така, като пусна торент на пълна скорост, да ми насичат каналите. Това е неприятно..

 

ТВ-то не взима от капацитета на интернета :)

 

Иначе за Гологанов, че прави номера, това се знае от самото начало.Въпроса е в парата, която явно играе стабилно, след като не го закачат.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Добре, вече се обърках кой наистина реже кабелите? Да вярно че им бях клиент до преди година, на във форума упорито се твърдеше, че това е Гологана. Е няма логика, сега той да си заварява шахтите. Ако той ги „реже” защо ще го прави? Не че ме е грижа но нещо не хващам логиката.

Link to comment
Share on other sites

Гологанов реже в Асеновград, където мрежата в момента я държи Кирев.

В Пловдив кабелите ги рязали бивши служители на Гологанов, които сега били наети от Кирев.

Мила, родна картинка... или да кажа жалка...

Link to comment
Share on other sites

Ами за Пловдив какво ще кажат? Само Асеновград...

 

Тия глупаци не могат да възстановят сигнала вече 3-ти ден. Егати "аварията". Хората мрежи изграждат за няколко месеца, те 3 дни не могат да оправят срязани кабели.

 

Ако и интернета ми беше от тях, щях да съм ги скопил до сега. Да ми го правят това за 2-ри път в рамките на година.

 

"Тия глупаци" ще викаш на баща ти и компания. Май си нямаш никаква представа как се свързва оптичен кабел. Стой си в кочинката и не се опитвай да разсъждаваш. Не ти се отдава.

Link to comment
Share on other sites

"Тия глупаци" ще викаш на баща ти и компания. Май си нямаш никаква представа как се свързва оптичен кабел. Стой си в кочинката и не се опитвай да разсъждаваш. Не ти се отдава.

 

Искам да се успокоиш като за начало. После искам да спреш да ми говориш все едно ме познаваш. След това искам да спреш да ми казваш как и към кой да се обръщам. И накрая освен да те посъветвам да се научиш как да се отнасяш към малкото останали клиенти на жалката си корпорацийка. Вместо да ми се извинява за неудобството, тя/той ще ми казва да съм си седял в кочинката. Няма нищо за разсъждаване, затова не съм се и напънал. Ситуацията е ясна. Банда некомпентентни персонажи се опитват да се цакат един друг. Друга банда некомпетентни персонажи пък от своя страна защитават "работодателят" си.

 

Селянин/Селянка.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Искам да се успокоиш като за начало. После искам да спреш да ми говориш все едно ме познаваш. След това искам да спреш да ми казваш как и към кой да се обръщам. И накрая освен да те посъветвам да се научиш как да се отнасяш към малкото останали клиенти на жалката си корпорацийка. Вместо да ми се извинява за неудобството, тя/той ще ми казва да съм си седял в кочинката. Няма нищо за разсъждаване, затова не съм се и напънал. Ситуацията е ясна. Банда некомпентентни персонажи се опитват да се цакат един друг. Друга банда некомпетентни персонажи пък от своя страна защитават "работодателят" си.

 

Селянин/Селянка.

 

 

Като за начало аз съм супер спокоен. Прав си, не те познавам. Но и ти не ме познаваш. Нито мен нито мои колеги за да ни викаш глупаци, селяни, или, че сме били некомпетентни. Ситуацията въобще не ти е ясна. Съветите си ги запази за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Мегалан ще ги излекуват, не се кахъри :)

 

+1

 

M-Network ще :hump: наред :) След събитията от миналата година, фирмата си изпя песента поне в Пловдив.Не знам колко алчен трябва да си, за да си прецакаш 40к абонатите, които ти снасят по МИНИМУМ 15лв на месец.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Като за начало аз съм супер спокоен. Прав си, не те познавам. Но и ти не ме познаваш. Нито мен нито мои колеги за да ни викаш глупаци, селяни, или, че сме били некомпетентни. Ситуацията въобще не ти е ясна. Съветите си ги запази за себе си.

 

Честно да ти кажа, г-н Техник, изобщо не ме и интересува ситуацията. Аз искам да имам продукт тогава, когато ми е нужен и когато ми е обещан. А не 1 месец да няма нормално подаване на сигнал и да не получа едно извинение на края, а да ми се обадите и да ми искате пари, щото не съм бил плащал. ХА ХА ХА!

 

Направо е жалка историята...

 

Съветите бяха безплатни. Като фалира фирмата, може да ги прочетеш пак и да се зачудиш дали не са били на място. Може да споделиш и на шефчето си какво съм те посъветвал и да се замисли той, ако преди 1 година беше получил подобен съвет и се беше вслушал в него, дали нямаше да му е по-добре положението в момента.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че все още има балъци (и за да не се обиди някой ще дам определение за балък: 1. риба 2. лапни шаран, наивен човек...), които стоят на тоя доставчикblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз ако им бях клиент точно на 2рия месец щях да съм ги сменил ако ще с евроком или сателит, но има хора може да нямат избор на друг доставчик в района.

Link to comment
Share on other sites

И да няма алтернативен кабелен доставчик на ТВ, има Булсатком. Забиваш антената, кеф ти ТВ+, кеф ти друго. Парите са им същите. 14.80лв. за премиум пакет, ако искат втори ТВ 4лв. на месец и си в джаза.

Тея не заслужават нито лиценз, нито 1ст. от който и да е.

Тук разни защитници на селската пръчка Гологанов, който типично по български иска да си покаже простотията, заставайки на шахтата и казвайки:"Тя е моя, ще си режа кабелите", могат просто да се скрият.

Заради простотията си, да остави цял град без услуга? Ало, 21 век сме, има и други начини, ако ще делото в съда да ви се точи 3 години, с нищо не са ви виновни абонатите, че да го отнасят те.

И разбирам Гологанов да си плаща за права на канали и да има претенции, а той най-нагло краде и е много ербап.

Добре, че са крадените канали, че да имате още абонати, но и на това ще му дойде краят.

Тогава ще питам Гологанов и компания, както и Кирев - как ще имате абонати и кой луд ще дойде пари да ви дава.

 

@djadomraz - не два месеца, две седмици няма да ги изтърпя.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Тези са ми любимци - ако забавиш плащане - 6 лв такса ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ИНТЕРНЕТ ДОСТЪП.

А когато си го платил и го няма колко ще ми плащат :laughing: :laughing:

Другите доставчици имат гратисен период ала бала ама пари никой не ти взима отгоре,а тези само смучат всяка стотинка :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами то е от миналата есен - виж датата на статията, от която си копирал ;)

 

.....Значи правилно съм запомнил,защото просто цитирах преден пост...... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо изкопахте от гроба тая мърша и я разнасяте по улиците бре ;) Че даже се и палят... ама че смешно! Тая фирма беше някога нещо, раздели се и вече не става за нищо...ще ме правят на заложник за собствените си кирливи ризи ...как не! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе тия още ли имат абонати... аз с еразкрах моментално след Разрива :) даже техниката не съм върнал, че никой нее спечелил делото още, само ми се пречка из вкъщи... може да им искам наем за съхранение :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...