Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Освен тянков,планета,myzen и ftv има ли др HD канали?

И някой хваща ли минусите директно с телевизора?Понеже на сони-то ми се заменят.Всмисъл на фул скан ги лови всички канали без минусите.И като дам ръчно честотите на минусите те се заместват с нотмалното бнт,бтв.....

Да,това са всички HD канали.При мен в момента излизат всички канали- и минуси и нормални /тв Панасоник/.До преди месец-два се заместваха взаимно.Явно се работи по въпроса.Имам и един 22 инча Самсунг-при него е точно обратно-преди време всичко беше ОК,а сега каналите се припокриват...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Имате ли нет и ТВ, че при мен в Кичука май са резнали кабела,пък от "Подръжката" нещо телефона не им отговаря :)..та да не е по-глобален проблема?

Link to comment
Share on other sites

Интересна е публикацията в Plovdiv24 - "DCC: Нарочно ни отрязаха трасетата" - все едно може без да искат да го направят :D

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ако Гологана се е скарал с Македонски, познай от 3 пъти.

Интересна е публикацията в Plovdiv24 - "DCC: Нарочно ни отрязаха трасетата" - все едно може без да искат да го направят :D

 

Че той какво общо има Гологанов с Жоро?

Link to comment
Share on other sites

Между другото не знам дали сигналът е възстановен, но имам двама комшии, които работят за DCC и преди 30мин. се прибраха. Или бързо са оправили всичко или изобщо не бързат.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Предишните зулуми, когато мрежата се държеше от Кирев ги правиха Гологана и Македонски, който беше наясно точно какво и къде трябва да се резне, за да има сериозно проблеми. Доколкото знам Македонски работи при Гологанов или поне допреди няколко месеца.

 

Между другото не знам дали сигналът е възстановен, но имам двама комшии, които работят за DCC и преди 30мин. се прибраха. Или бързо са оправили всичко или изобщо не бързат.

 

Според мен си омешал информацията :) Посмъртно Жоро не би минал на страната на гологана.

Ето инфото от медиите:

 

За всичко това е виновно лицето Жоро Македонски, каза Иван Гологанов, съдружник в разпадналата се фирма Цифрова кабелна компания, която допреди 2 месеца единно управляваше DCC. Македонски беше администратор при мен, но премина към лагера на Красимир Кирев - бившия ми съдружник, уточни Гологанов. И тъй като е абсолютно наясно със системите, хакна интернета на абонатите. Работя по въпроса за възстановяване на мрежата. До часове ще елиминирам проблема, обеща Гологанов.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ако това, което си цитирал е вярно, значи наистина нещо съм омешал работата... Интересно защо съм останал с такова впечатление :confused Четох нещо по темата и явно нещо съм блял или не знам и аз какво...

Извинявам се за подвеждащата информация :beerchug

 

Значи все пак е възможно Македонски да има общо с днешния проблем :)

 

Edit: Грешката наистина е при мен! Бях чел, че Македонски е прерязал оптиките на Близу на финала на световното миналата година и наистина съм смесил инфото :bgrin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Добро утро за тези,на които е добро

 

Гледам на всякъде се режат жици и се правят номерца,ама от това накрая страдат потребителите. Днес Визио тотално ми скъсаха нервите. В 5:30 сутринта интерната се влачеше като стара баба през калчище. При tracert на фейсбук 50% бяха request timed out другите бяха с пинг над 400ms. Повече няма да съм им абонат. Но заради тъпото ми разположение(Петър Стоев 112) ми остава като опция само DCC. И сега гледам тук че им режили кабелите редовно, та се чудя какво да правя с този нет вече...

 

Ето това е Визио. Надявам се тук има някой който работи там, да вземе малко да се засрами.

1521160430.png

Edited by andyk
Link to comment
Share on other sites

Е как по картата на Кулбокс на твоя адрес има мрежа, звънкай им и ако ти кажат ,че няма да си оправят картата на покритието.

 

и M-network скоро ще се появи из Кичука

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...