Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Доста лоша игра :D ...

Като цяло графиката е на много виско ниво спрямо предхдните, да не говорим че асфалта е доста по детайлен и реален, а не на квадратчета както беше до сега...

Но все още се чудя къде е проблема да не мога да подкарам Car Damage, като включа тази опцийка, дали на high или на low, все ме изхвърля от играта. А сложих най-новите видео драйвери, с Asus 6600 256MB съм, та даже е и клокната... :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
чоВЕК ? Процесорът ти е слаб ???? че на 1.6 я подкарвам , процесорът няма голямо значение , ако не е под 1.2 Гхз

Не го слушайте и той не знае какво говори! ЗАнегго е важно да върви, а това, че я играе на "slideshow" дет са вика не е важно... Ако не покривате минималните изискванията на 100% няма никакъв шанс да я играете. Дори и да ги покривате пак няма да и се насладите както трябва. Мой приятел със 2.8 процесор 1GB RAM Nvidia FX5700 256 Mb не му тръгна си правете сметките... Паметта е повече от достатъчно видео паметта също, но само това, че не 5700, а не 5950 има лаг та се нетрае.

 

Има ли разлика м/у версията за PC и тази за PS2? И ако има, коя е по-добра?

Определено тази на PC-то ще е по-добра. Щом на PS3 е малко грозна история си представам на PS2...

 

Що се отнася до играта от пръв поглед не мми хареса много много. Като я пробвм както трябва ще си каже мнение въпреки, че дотогава повечето от вас сигурно ще са я превъртяли. Аз смятам да я въртя на кознола пък ще видим...

Link to comment
Share on other sites

Незнам тази част не ми харесва хич, мноо дървена, повече и от карбона, Underground 1 rlz, за мен тя си остава най-яката от всичките с тунинг ;)

Най-готината игра от цялата поердица ;) Превъртал съм я 7-8 пъти! :woot

Link to comment
Share on other sites

На тази тръпката е , че трябва да поправиш колата ако си е разбил , а когато колата ти стане доста бързичка това ще ти излиза скъпо , но все пак трябва да посрещнеш мантинелата твоя приятел , иначе игра няма да стане .

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ .Колкото и да се пъна да кажа,че играта ми хареса не мога :( .Дървено управление,а тоя damage е бати измислената раота.Изпрасках са в един стълб със 100 и кусур мили в час и ми написа heavy damage и колата почна да пуши.Не видях разхвърчани парчета пластмаса и стъкло :angry:

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че EA няма какво ново да предложи в NFS серията и игрите им се купуват само заради името. Чудя се кога и американците ще се усетят, че купуват боклуци и EA ще си мръднат малко гъзовете. Не е правилно да ги критикувам след като не съм платил нищо за нея, но извинете тва не се трае :)

Link to comment
Share on other sites

Това с чупенето на колите е интересно само заради поправката .

Ако първата нфсу1 имаше такава опция щеше да кърти .

Аз не искам супер реализъм ама поне да не ги правят като от преди няколко години , че тогава колин макрае рали 4 е по-добре в това отношение .

Link to comment
Share on other sites

Според мене им се изчерпаха идеите. Това на миналата серия със блокърите и другите шитни беше изключително тъпо, единствено канионите бяха хубави. Няма какво да измислят, то... като се замисля и аз не се сещам за нещо ново, което може да се направи. Идвало ми е идеята да можеш да излизаш от колата, ама тогава ще стане чисто GTA, изчерпани идеи това е всичко и не мисля, че могат да измислят нещо по оригинално, на Underground 1 беше ново Стрийт Рейсинга, ама сега не виждам какво повече може да се направи.

 

Офтопик: Тоя 20% warn ми стои от повече от една година и се чуда кога някой ще ми го махне... ? ( ако изобщо се махат, той даже не беше заслужен, но админите знаят най-добре.. )

Link to comment
Share on other sites

С 7300GT половината на medium , другата половина на high на 1024x768 върви без грам лаг

вероятно с 7600GT на тази резолюция ще върви на mаx

 

Лол.. Мене ми засича на всичко на ЛОЛ от кошиницата от подписа..Ужас..Уж пише 40-30 кадара , а пък сече едно гадно..Хелп сменях драйвари и всичко има и един приятел където и той има този проблем :(..Просто....

Link to comment
Share on other sites

Лол.. Мене ми засича на всичко на ЛОЛ от кошиницата от подписа..Ужас..Уж пише 40-30 кадара , а пък сече едно гадно..Хелп сменях драйвари и всичко има и един приятел където и той има този проблем :(..Просто....

тва е невъзможно :blink:

на мене ми върви перфектно на лол на семпрон 2600+ 1гб рам и 6100 вградено видео :D

не вярвах, че изобщо ще зацепи щото демото сечеше ужасно, но цялата игра си върви

бтв-драйверите са ми от месец някъде, по нови не зная дали има и не съм и търсил :)

Link to comment
Share on other sites

Лол.. Мене ми засича на всичко на ЛОЛ от кошиницата от подписа..Ужас..Уж пише 40-30 кадара , а пък сече едно гадно..Хелп сменях драйвари и всичко има и един приятел където и той има този проблем :(..Просто....

 

Наистина лол... моя компютър е Семпрон 3000+ (1.8) дъно: К8Н; Радеон 9550 218 мб; 1 ГБ рам и върви прилично на лол настройки. Има леки насичания де но не е да не може да се играе ;)

Link to comment
Share on other sites

Лол.. Мене ми засича на всичко на ЛОЛ от кошиницата от подписа..Ужас..Уж пише 40-30 кадара , а пък сече едно гадно..Хелп сменях драйвари и всичко има и един приятел където и той има този проблем :(..Просто....

моито цпу също е атлон64 2.2 ама двуядрен, който в играта не оказва влияние щото си ползва само 1то ядро и съм също с 1гб и с 7300ГТ, грам лаг няма, ти казвам проблема не е в кошницата, а в бозата явно

 

ама то играта е пълна боза, не изпускаш нищо :)

Link to comment
Share on other sites

не брат, няма предател. просто хората който са си я поръчали преди известно време (pre-order) са я получили 1 ден по рано. Официално излиза на 14 (днес) а на тях им е дадена на 13 ти

Аха, това не го знаех.

Някой с GF7600GT/GS може ли да ми каже как му върви Играта?

Както вече съм ти казвал конфигурацията ми е почти същата като твоята, но вече замених Sempron-а с Athlon64 X2 4000+ 2.1 GHz, оверклокнат на 2.8, а видеото ми е оверклокнато на 600/1650 и ми върви на 1024 всичко без сянки на макс с 30-тина кадъра и върви гладко. А твоя процесор двуядрен ли е щото такъв 3500+ не съм виждал? И ако си го оверклокнеш ще има подобрение. Аз моя като го раздух се усети.

моито цпу също е атлон64 2.2 ама двуядрен, който в играта не оказва влияние щото си ползва само 1то ядро и съм също с 1гб и с 7300ГТ, грам лаг няма, ти казвам проблема не е в кошницата, а в бозата явно

 

ама то играта е пълна боза, не изпускаш нищо :)

Как се разбира дали ползва само едното ядро?

 

 

На мене демото ми върви доста по-кофти от пълната версия. Не знам при вас как е.

 

 

Много не съм съгласен с вас. Играта като цяло е нещо ново. Повечето състезания не са нови, но са доста променени. Има много новости.

Уж много искахме реализъм, а сега пак има недоволни. Тази вече се доближава до симулатор. Няма вече суркане по стените.

 

А тоя демидж засега не ме плаши. Повече от Light не съм правил, а за пари за поправка не се притеснявам, защото ти дава някви талони. Аз използвам по един чак като се махам от race day-а или квото беше там. Само за Speed Ch.-а се притеснявам. Там е по опасно да се размажеш, ама още не съм стигнал до там. А демиджа дали е нещо повече от визуален не знам.

Link to comment
Share on other sites

моито цпу също е атлон64 2.2 ама двуядрен, който в играта не оказва влияние щото си ползва само 1то ядро и съм също с 1гб и с 7300ГТ, грам лаг няма, ти казвам проблема не е в кошницата, а в бозата явно

 

ама то играта е пълна боза, не изпускаш нищо :)

Със същата конфигурация:Athlon 4200+ x2,7300GT и 1gb ram ми върви без никъв лаг на почти всичко High и на 1024х768 85Хз ;)

Link to comment
Share on other sites

Със същата конфигурация:Athlon 4200+ x2,7300GT и 1gb ram ми върви без никъв лаг на почти всичко High и на 1024х768 85Хз ;)

Да, но съм пуснал AA 8X щото на 19TFT 1024x768 идва леко ръбато :)

Link to comment
Share on other sites

Мен след повечко игра,НФС-то започва да ми харесва.Не е като миналите дето можеше да земеш обратен завой с 300 и просто да се плъзнеш по мантинелата :lol: .Или пък да не можеш да се обърнеш с колата кфото и да правиш.Друг бонус е,че има дооооста възможности за тунинг в новата част.Харесва ми Drag-a.Определено е добре направен според мен.Ако не друго то поне новия NFS е в пъти по-добър от Carbon-a или Most-a :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...