Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

На мен финансовия проблем ми идва от там че от састезанията ми дават някви нищожни суми дет след тва дори и да не харча накрая на един рейс дей субирам кам $20 000

П.П. ААм да имах пред вид първия шоудаун а не кинг :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

И аз го имах тоя проблем...ама трифо както каза мн. ми помогна :P 0мини 1-вия рейс дей няколко пъти и се събирта около 40-50 000 ако минеш целия ден перфектно...после само зимаш добра кола , продаваш старата и я ъпгрейдваш после е лесно да биеш 1-вия Шоудаун от там нататък смао на пари ще ти върви :punk

Link to comment
Share on other sites

най добро си е :D ако знаеш как да дрифтираш... :devil

 

 

П.С vulk_larsen в Замунда.нет си има даунлоуд и там има Сд-кей :)

Link to comment
Share on other sites

Аами Herbye можеш ли да препоръчаш някоя хубава кола шот аз в моемнта имам Mazda RX8 Nissan 350Z Chevrolet Cobalt SS и няква Toyota дет ми я дадоха още в началото ии Кобалта който го използвам на драгове ми е доста слаб и въпреки че праа сичко перфектно ме издухват аа пък тойотата и нисана тъй като са коли които съм спечелили не мога да ги тунинговам допълнително и за тва и те на моменти издъхват

Link to comment
Share on other sites

За играта има два крака ... единият на флт и другият на виталити , но незнам кой е по-добър .

Като ти дава такава грешка ще пробваш и с двата крака .

Кажи с какъв компютър си и дали си сложил нови драйвери за да ти се помогне малко .

Link to comment
Share on other sites

Аами Herbye можеш ли да препоръчаш някоя хубава кола шот аз в моемнта имам Mazda RX8 Nissan 350Z Chevrolet Cobalt SS и няква Toyota дет ми я дадоха още в началото ии Кобалта който го използвам на драгове ми е доста слаб и въпреки че праа сичко перфектно ме издухват аа пък тойотата и нисана тъй като са коли които съм спечелили не мога да ги тунинговам допълнително и за тва и те на моменти издъхват

Пълна глупост... правиш си нов профил за колата и си я тунинговаш. Можеш даже да и смениш насоките и от дрифт да я направиш драг...

А GTO-то наистина е много добра кола за дрифт... и то дори без да е наблъскано с всичките ъпгрейди... Супрата също не и отстъпва.

Ами вие двамта с тоя проблем.... да не би видеокртите ви да са олд скуул... нещо от сорта на geforce4? Щото на това ми прилича.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Иначе за дрифт аз си карам с нисан 350Z още от началото и нямам никъв проблем.Вече съм си свикнал с нея и ми е добре.Даже минах там за дрифт кинг-а всички неща и ще трябва да го победя и него.

Speed Challenge-a ми стана едно от нааааааааай-омразните състезания...В началото докато беше лесно е забава ама после като почнеш да хабиш по 5-10 маркера за Totaled и вече ти става досадно...Особено пък на Невада-тва е най-коварната и изнервяща писта.Някво пътче 2м и отстрани наблъскани навсякъде стълбове,табели и др шитни...Изхабих около 15 маркера там и ме хвана супер много нервата!!

Link to comment
Share on other sites

А да ви попитам за една моя мисъл да си кажете мнението:тъй като спечелих маркер за безплатна кола ии мисля да си зема там онази Пагани Зонда и си мисля вмето да я продавам да я си я остава за драг ии таъй като тя е спортна кола и е направена да е достатъчно добра и барза и без да я тунинговам ще мога всички да ги издухвам на драг -как мислите?

Link to comment
Share on other sites

Не,2 пъти си взимах пагани и ако не я надуеш до дупка ония те минават както си искат.

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в Car Lot,избираш си кола,цъкаш да я купиш и то те пита дали ще платиш или ще я вземеш с маркер и готово

Link to comment
Share on other sites

Аами Herbye можеш ли да препоръчаш някоя хубава кола шот аз в моемнта имам Mazda RX8 Nissan 350Z Chevrolet Cobalt SS и няква Toyota дет ми я дадоха още в началото ии Кобалта който го използвам на драгове ми е доста слаб и въпреки че праа сичко перфектно ме издухват аа пък тойотата и нисана тъй като са коли които съм спечелили не мога да ги тунинговам допълнително и за тва и те на моменти издъхват
:angry1 :angry1 :angry1 ко ша кажеш ми дадеш малко от тВОЯ пуст Късмет :angry1 :angry1 бахти ПИСНА МИИИИ ! , се нацелвам парична награда или ъпгрейд от тва с наградите накрая на всеки рейс дей !!!
Link to comment
Share on other sites

Най-добрия NEED FOR SPEED до сега.В зависимост колко помощници ще позлвате играта може да се играе като пълна аркада и като симулатор( не много сложен ).Прекрасна ,всичко е лесно ,винаги те насърчава да натискаш все по-късно спирачката ,да натискаш по-често газта и да позлваш ръчната.ЕА доказаха, че са наистина големи в бранша.

Link to comment
Share on other sites

За играта има два крака ... единият на флт и другият на виталити , но незнам кой е по-добър .

Като ти дава такава грешка ще пробваш и с двата крака .

Кажи с какъв компютър си и дали си сложил нови драйвери за да ти се помогне малко .

 

Не е от крака пробвах ги и двата. Колкото до драйверите не съм ги пипал въобще.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия NEED FOR SPEED до сега.В зависимост колко помощници ще позлвате играта може да се играе като пълна аркада и като симулатор( не много сложен ).Прекрасна ,всичко е лесно ,винаги те насърчава да натискаш все по-късно спирачката ,да натискаш по-често газта и да позлваш ръчната.ЕА доказаха, че са наистина големи в бранша.

Ти недей така с газта,че вчера два пъти обърнах Субарото на една и съща писта,в последната обиколка на едно и също място :lol: .Счупих са от нерви.Добре че имам 8(вече 6) Full Repair Marker-и,че иначе не ми са мисли как щях да давам по 20 000 на обръщане :D

Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: :wacko: абе как ги преобръщате тия Коли :blink: :P :blink: най голямата ми катастрофа която съм имал е джаскане в стълб,и не се преобърнах :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Ами като понапреднеш в играта и като на Speed Challenge колата ти се движи с около 400 ще видиш как се обръща...1 сек. невнимание да кривнеш настрани и айдее...Особено ако е писта като шибаната Невада. :angry:

Link to comment
Share on other sites

400 ??????????? почвам да мраза играта :wacko: ХАХАХА ! Симулатор от Еа , как ли пък се надявах,е коя кола дига 400 ..... :bgrin:

 

П.С. то за какво са ти спирачките , и сцеплението :blink: да кажеш аз да се преобърна дет ми лагва като на слайдшоу...

 

П.С.С. Аз я закъсах на една Дриф писта с 2 завоя , повече от 1200 не мога да направа а онея прават 1500..... :blink: някои да има идеи ? (Пистата е Ebisu Drift Track C или нещо подобно :pirate

Link to comment
Share on other sites

не е задължително да караш с 400 за да се обурнеш аз на някои писти дет имат остри завои мн кат сам се засилил и вече накрая кат натисна завой и ръчна и да гледаш кви каскади стаат с колата аа бтв някой ще ми каже ли как да си използвам маркера за безплатна кола щот нешо не мога да разбера как да го опулзотворя

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...