Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

:wacko: :wacko: :wacko: абе как ги преобръщате тия Коли :blink: :P :blink: най голямата ми катастрофа която съм имал е джаскане в стълб,и не се преобърнах :bgrin:

На завоя имаше един стълб...странично джаскане в стълба и после по някфи възвишения до пистата и айдеее....20 търкала :bgrin: :lol:

 

Dunc като отидеш в гаража да купуваш коли даваш,че искаш да използваш маркер,за да купиш дадена кола.Тфа е :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

аз намерих един бъг в играта

:P НЕЩО ПОДОБНО на чийт за Пари....ся ми липсват само хубави части за колите :D

Link to comment
Share on other sites

аз намерих един бъг в играта

:P НЕЩО ПОДОБНО на чийт за Пари....ся ми липсват само хубави части за колите :D

А не мислиш ли да споделиш :)...

Аз си направих БМВ-то .. малиий... малий... 600+ коня и изпреварвам с по 15-20 сек Чарджъри с по 900... Ево-то на драг правя по 15 сек от полувин миля...

Link to comment
Share on other sites

А не мислиш ли да споделиш :)...

 

Ами трябва да разбираш английски доста добре за да схванеш точно какво да правиш но... ето го

 

 

@sk8er : Като си с ЕВОЛЮШЪН естесвено че има такива резулатати :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами трябва да разбираш английски доста добре за да схванеш точно какво да правиш но... ето го

 

 

@sk8er : Като си с ЕВОЛЮШЪН естесвено че има такива резулатати :punk

Това не е бъг, а си е чисто чийтване... тъпичко е.
Link to comment
Share on other sites

Това не е бъг, а си е чисто чийтване... тъпичко е.

бъг е , чийтването е доста различно ама карай , чийт = чийт код.....тва да е код ? :devil

 

бтв : E****И лудия Корвет Ц6 - няма да повярвате ама.....1/4 миля драг - 403 км/ч мах скорост,7:59 секунди ..... :wir :allien даже се изджасках в стената на края на пистата :ghost :blink: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Онова не е ЕВО,а мустанг ГТ500. ;)

Аз с Вайпърчето правя 7.54 :lol: :P :P :P

ой верно че е ГТ 500 аз на моя Еволюшън имам Бодикит който в долната част е същия като тоя спойлер :devil

 

П.С изкарах 11,790 точки на тоя Драг с корвета :punk

 

Edit: сега ми се откл. всички коли..и видях тва Пагани 715 000 $ ??? ТЕЯ ОТ ЕА СА ИЗКРЕЙЗАЛИ !!! :P ми истинската кола е 400 000 , хахахаха

 

Едит2: четох че някой се чуди да си купува пагани и да го пуска на Драг......няма смисъл...на тая кола за кво и е хубав хендлинг-а ? ами за да не се кара смао направо :P ,

Link to comment
Share on other sites

Пичове незнам какво не ви харесва в играта

аз съм още в началото ( преди малко е пробвах на Х360-то ми )

и играта си ме грабна малко или много

пробвал съм съм спийд челинжа на демото а на пълната версия и на драга играх

играта си заслужава според мен и ще си е цъкам с кеф

а за тези които се оплакват да си вземат конзола вместо да прават Упгрейд на ПС-то и да видат за какви Racing животни става въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

един МАЛЪК недостатък има :P Паганито пари ужасно , 16к за поправка Лайт Демидж ? бтв : Паганито не става за Сектър Шоутаут направо ме духнаха :bgrin: изглежда понеже не е добро в завои :sick от Еа са осакатили най бързата кола :sick

 

П.С Corp не е ли време да едитнеш първия пост , че хората ще се заблудят вече :P :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми се прецака. Карам си с М3-ката, вчера вървеше идеално, а сега като тръгна да правя завой примерно на дясно, и след това на ляво, гумите си остават на дясно и се блъскам почти всеки път... някакви идеи? :с

Link to comment
Share on other sites

Инстала е ок ,първото състезание също.После обаче ме изхвърля в WIn каквото и да направя.Порбвах всякакви настройки?!PC е 2.4Ghz ,1Gb Ram и Sapphire 9600Pro 256MB и не вярвам да е от това.Дайте някаква идея, моля.

Link to comment
Share on other sites

един МАЛЪК недостатък има :P Паганито пари ужасно , 16к за поправка Лайт Демидж ? бтв : Паганито не става за Сектър Шоутаут направо ме духнаха :bgrin: изглежда понеже не е добро в завои :sick от Еа са осакатили най бързата кола :sick

 

П.С Corp не е ли време да едитнеш първия пост , че хората ще се заблудят вече :P :D

Ами утре може да добавя два реда към поста.

 

Не си давай парте за поправка, а си купувай маркери. Май се купуваха от нещо като маркер мениджър. За частичен демидж май беше 5000, а за такъв ако си се размазал 10 000.

Link to comment
Share on other sites

Ами утре може да добавя два реда към поста.

 

Не си давай парте за поправка, а си купувай маркери. Май се купуваха от нещо като маркер мениджър. За частичен демидж май беше 5000, а за такъв ако си се размазал 10 000.

карай да върви..а з ся с бъг-а тествам коли да вида как са,

 

П.С Забелязах че ДиДжея/КОментатор-а отбеляза че съм с Пагани Зонда , и спомена там чче дига 214 MPH и 3.5 сек. до 100...така че вече са вакрали малко A.I

 

 

Edit : Някой да знае дали е излезнал пач-а за Онлайин..или си работи без него...че ми омръзна с комп-а да се състезавам

 

Edit2:D: Току що разбрах кво е да каращ в Аризона на Спийд Чалиндж....:angry1 м/д Ево 10(Еволюшън) е ПЪРФЕКТНО за тея състезания,Невероятно ускорение , и дига от 250 до 340 за няма и секунда с Нитро

Link to comment
Share on other sites

Ами трябва да разбираш английски доста добре за да схванеш точно какво да правиш но... ето го...

Вместо да се занимаваш с глупости по-добре си свали трейнър и карай като белите хора. Или може би това е вид извинение, че не чийтиш? :blink:

 

...Edit: сега ми се откл. всички коли..и видях тва Пагани 715 000 $ ??? ТЕЯ ОТ ЕА СА ИЗКРЕЙЗАЛИ !!! :P ми истинската кола е 400 000 , хахахаха...

Вявай си... 400к др път. От ЕА пак са ни благословили, защото Zonda F гони 1 милион драги мой...

 

ПС: Пробвах Project Gotham Racing 4 за XboX 360 и мога да ви кажа, че това е играта мечта за всеки любител на recer-ъте като мен! Тази игра засенчва сякви там NFS-та и т.н. Единствение минус е това, че няма тунинг, но имайки предвид това, което предлага тунинга е без значение! ;)

Link to comment
Share on other sites

бъг е , чийтването е доста различно ама карай , чийт = чийт код.....тва да е код ? :devil

 

бтв : E****И лудия Корвет Ц6 - няма да повярвате ама.....1/4 миля драг - 403 км/ч мах скорост,7:59 секунди ..... :wir :allien даже се изджасках в стената на края на пистата :ghost :blink: :bgrin:

 

Над 1500 коня + профи пилот и тва време при добри условия е реалност ;). Изрудия и не нужно, но е реално

Link to comment
Share on other sites

ае Нерох що говориш ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.......

 

1. Трейнър не съществува или какъвто и да било чийт за Про Стрийт

2.това не е чийтване.......ако не виждаш е БЪГ с НФС , това че от Еа не са сложили Протекшън Систем против такива неща си е жив Бъг

3.Пагани Зонда е точно 450-500 000 Евро и залагам 10к че е така !

 

@чефо

 

Тоя Корвет беше 728 коня

бтв: Малко трудно за 250 метра ще дигне 400 км/ч ......От 0

Link to comment
Share on other sites

Абе някой има ли проблеми с това NFS. При мене вади много кадри, но самата анимация накъсва. НЗ що така. Изглежда все едно прескача по 3-4 кадъра и това през 5-10сек. мноо е кофти :S

Link to comment
Share on other sites

Абе някой има ли проблеми с това NFS. При мене вади много кадри, но самата анимация накъсва. НЗ що така. Изглежда все едно прескача по 3-4 кадъра и това през 5-10сек. мноо е кофти :S

 

И аз съм така..

Link to comment
Share on other sites

И аз съм така..
очевидно не върви добре на всякаква конфг. например на моята вари супер някой път,друг път накъсва ама ЯКО :blink:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...