Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Ето ви замунда.

К'во ви разправям, че тая игра няма да закъснее. Ама ще я свалям утре. След училище ще сe почва.

Чудя се кой ли е предателя от EA, който открадва копие. Дали е някой програмист или пък чистач... Който и да е му благодарим.

 

Herbye, ти сериозно ли ще я играеш? Не ти ли е доста кофти с твоя комп?

 

 

 

не брат, няма предател. просто хората който са си я поръчали преди известно време (pre-order) са я получили 1 ден по рано. Официално излиза на 14 (днес) а на тях им е дадена на 13 ти

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
Чудя се кой ли е предателя от EA, който открадва копие. Дали е някой програмист или пък чистач... Който и да е му благодарим.

сигурно някой мексиканец, който събира боклуците открадва по някое копие на всички игри и филми :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах,тогава да е жив и здрав мексиканеца!!! :laughing: :laughing: :laughing:

Аз я пускам да се сваля и бягам на даскало,вечерта ще има яко бръъмммммм бръъъъъммммммммм... :punk :ph34r: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ми аз я дърпам в момента. Знам, че с демото не станаха нещата, но като фен на поредицата съм длъжен да пробвам пък, ако ще да върви и без това съм си загубил ентосязма... :(

Link to comment
Share on other sites

Споооооооооооооооооооокс,ще тръгне , надеждата е всичко.аз я иснталвам ся :)

Link to comment
Share on other sites

неее бахти....10 мин. след като пуснах тва на HKZonda са качили Релоадед...еми ще се сваля пак -=-

Link to comment
Share on other sites

SpI7_FiRe е прав, но аз все пак реших да пробвам и резулатата е наяве. Лага е същия като при демото, но само като първи впечатления ми се струва, че играта е много тъпо направено. Първо менюто е като сдъфкано и после повърнато. Идеите са много глупови. Спортен ден с кола за всяко съзтезание и резервна?! WTF?! Както и да е играта ще се превърти от мен рано или късно.

 

неее бахти....10 мин. след като пуснах тва на HKZonda са качили Релоадед...еми ще се сваля пак -=-

Ти си много зле харабия! Трябва да свалиш просто RELOADED крака и си готов...

Link to comment
Share on other sites

да не мислиш че не го помислих тва,ама Релоадед версията си е направо .исо-то и крака е вътре :ghost

Link to comment
Share on other sites

да не мислиш че не го помислих тва,ама Релоадед версията си е направо .исо-то и крака е вътре :ghost

Ми тогава си свали само крака на доста места го има... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Включително и тук http://bt.wrzru.com/details.php?id=12586&hit=1 . Двете версии се различават само по крака и ще е много тъпо ако сваляш още 4,6gb, за файл голям 40мб
ТЕНКС ! :) аз се чудех дали ще бачка,ако беше с разл. версия,ама тенкс де,Сваляне на поразия
Link to comment
Share on other sites

Ми кефи,доста е различна от другите НФС-та и още не мога да и свикна много.Тва да давам пари за да си оправя колата кога го е имало?!?!? :lol: :lol: Иначе зарибява,но нещо много лесни тия състезания,дано да станат по-труднички,че иначе скука...

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry Няма да мога да я играя шот процесора ми е по-слаб,супер съм нещастен!!

Баахти големите изисквания тва е мн секано

Link to comment
Share on other sites

чоВЕК ? Процесорът ти е слаб ???? че на 1.6 я подкарвам , процесорът няма голямо значение , ако не е под 1.2 Гхз

Link to comment
Share on other sites

Оооо подкарваш ли е СЕРИОЗНО,моя процесор е 1.62GHZ и си мислех чее няя да ми трагне щот преди няколкодни си свалих Call of duty 4и там минимума е 2.60GHz и тъй като на NFF-то пише че минимума е 2.8 си мислех че няя да стане раотата

Link to comment
Share on other sites

аз я подкарвам..е лаги доста но = Нвидиа ГФ ФХ 5500 , така че не е от процесора проблема,демото ми вървя на картинки,тука наподобява видео

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа , че крака на виталити работи на хкзонда релийза и си е играя без диск .

Незнам дали е излезнал патч , но май имаше и крака може да не работи с него .

Иначе , погледнете в папката има файл сървър.цфг и с хамачито може да стане ... незнам .

ЛИНК

Link to comment
Share on other sites

Малко off:

Как се прави коефицент в тракера :)

Качваш nfs pro street (4,68gb) + crack (40mb) за 24 часа = 73,3gb + 700mb = 74gb за един ден :sick

Така че сийдвайте, големи сте егоисти :excl:

/off end

Link to comment
Share on other sites

Малко инфо от драг състезание .

1/2 0.50 М сам - скайлине гт р (14.36 секунди) хех

Link to comment
Share on other sites

Можех и аз да си зема ПС за 1800лв и да ми тръгне играта..Даже сигурно и 3 поредици за напред..

Ама си зех лаптоп..Дано да не съм изпуснал много..

Е как е Геймплея и играта като цяло?

Link to comment
Share on other sites

Еми да ти кажа , не изпускаш нещо голямо .

Лично на мен първите поредици на играта , които бяха от тоя тип ме кефиха повече .

Много по-различна е от предишните серий и това малко ме метна в тъча ама бързо захапах клавиатурата .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...