Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
някой може ли да ми каже как да ми лагва по малко тая игра с 512 МБ рам съм :(

Видео, процесор?

Ако смяташ, че покриваш другото, а рама нещо не върши работа и си с XP или Vista - вдигни приоритито на играта от таск менеджъра. Това ще задели повече от наличната памет за играта, което би е направило по-добре реагираща и евентуално по-малко лагава (ако покриваш изискванията за проц и видео).

Link to comment
Share on other sites

Видео, процесор?

Ако смяташ, че покриваш другото, а рама нещо не върши работа и си с XP или Vista - вдигни приоритито на играта от таск менеджъра. Това ще задели повече от наличната памет за играта, което би е направило по-добре реагираща и евентуално по-малко лагава (ако покриваш изискванията за проц и видео).

ем процесора ми е 1.8 гигахерца а видеото го покривам

та казаха ми че вдигането на виртуалната рам би помогнало

какво ще кажете?а и има ли някакъв шанс да ми гръмне рам-а?

Link to comment
Share on other sites

уУфФ има некви бъгове преди карах демото на МАХ с АМД АТЛОН Х2 4400,2гб рам и 8600гт 512мб реинстанах си уиндолса и ся демото и играта ми сечат на минимум графика и 1024х768 едно сечене мн гадно пробвах с драйвари видео аудио и дирктХ ама па сече плс кажете нещо...чувал съм че и други имат тоя проблем...

Link to comment
Share on other sites

ем процесора ми е 1.8 гигахерца а видеото го покривам

та казаха ми че вдигането на виртуалната рам би помогнало

какво ще кажете?а и има ли някакъв шанс да ми гръмне рам-а?

Проца ти е достатъчен...

Вдигането на виртуалната памет няма да ти помогне. Ще ти го обясня възможно най-просто. Виртуалната памет е част от хард диска ти, която се заделя, за да се ползва вместо рам (суап файл). Харда ти обаче работи в пъти по-бавно от рам паметта. Този суап файл всъщност се ползва за кеширане и в твоя случай е нормално да е около 500 мб - 1 гб. Ако играта не и стига РАМ, то минаването на суапа се осеща като дразнещо късане на кадрите. Разбирай, че ако стигнеш до ползване на суап вместо рам си просто жив загинъл. Ако ще и 3 гб за суап да отделиш все тая. Рама не гърми, той изгаря... имай предвид, че това е един от чарковете с най-дълъг живот в една компютърна система. Би имало възможност да изгърми ако работи на по-висок волтаж (овърклок). Ами тва е... май ти отговорих на всичките въпроси :)

 

уУфФ има некви бъгове преди карах демото на МАХ с АМД АТЛОН Х2 4400,2гб рам и 8600гт 512мб реинстанах си уиндолса и ся демото и играта ми сечат на минимум графика и 1024х768 едно сечене мн гадно пробвах с драйвари видео аудио и дирктХ ама па сече плс кажете нещо...чувал съм че и други имат тоя проблем...

Проблема е, че не си сложил драйвъра на дъното. Поне така предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Това при вас е леко казано бъг и вече май има патч за играта .

Всички хора с амд атлон на два процесора да си свалят новите драйвери от сайта на амдто .

Това според мен ще оправи проблема .

Link to comment
Share on other sites

Имам драйвъри на дъното даже за тва ми се бъгна старият уинолс щото нямах драйвъри ами вървеше перфект тогава..ще пробвам новите драйвъри на АМДто дано има резултат.......

ОООлее мерси човек тва било свалиг си нови драйвъри за ХП И някъв оптимайзер... и стана не трепва...преди видео дравърите праиха проблеми ся и на проца...мерси мн ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си инсталнах играта,но като поиграя известно време 5,10 мин се чува някакъв продължителен звук от тонколоните и графиката на играта се скапва - или е черен екран или е на някви квадратчета,после и като излеза от нея и мн бавно зарежда компа.Значи порбвах с драйвери на видеокарта - не става пак същия проблем.От монитора да е мн малко вероятно ми се струва даже невъзможно.На емпире еарт 3 пак правеше същия проблем.Конфигурацията е intel core duo 2,33ghz,1gb ram,nvidia 8600gt ако някой знае от какво е проблема и как да се оправи или да помогне някак си ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Дееба много се ядосвам сега,щото направих неравномерен тунинг на колите и сега някои са ми слабички или пък нямат достатъчно чаркалъци,а пък други са по-здрави от колкото трябва...Ама кво да се прави не ми се почва от начало,ще гледам да пооправя нещата.

Link to comment
Share on other sites

еми то за това се пазят стандартните Блупринтове :) и аз нз ко напраих,уж тунинговах Сивик-чето да е по добро от стнадартната апа то зе че стана 106 коня от 212 преди :angry1 абе тоя тунинг (перформънс) в тая игра е мн. ПРЕЦАКАН :sick

Link to comment
Share on other sites

еми то за това се пазят стандартните Блупринтове :) и аз нз ко напраих,уж тунинговах Сивик-чето да е по добро от стнадартната апа то зе че стана 106 коня от 212 преди :angry1 абе тоя тунинг (перформънс) в тая игра е мн. ПРЕЦАКАН :sick

Блупринта който ти идва с колата включва перформънс ъпгрейдс, които иначе не са отключени за дадената кола. Разбирай, че е напълно нормално ако започнеш от самото начало чисто нов блупринт твоя да е по-слаб от този по подразбиране... поне в началото. Аз имам 1 субару импреса ъпгрейданата на макс за драг и 1 сивик - нова генерация, който пък ми е за пистите и който е ъпгрейднат на всичко. Резервата ми е 1 нисан 350Z, който си стои на стндартните настройки.

Link to comment
Share on other sites

горе долу се оправих...ама зех си РХ - 8 за Драг и ся с 240СХ немога д амина Грип-а на първия Шоудаун :bgrin:

 

бтв : някои да ми каже с ква кола е минал 1-вия ShowDown ? не моге и не мога,Нисан 240 е прекалено слаб,и нз ква да зема О.о та ако някои помогне ще съм му благодарен

Link to comment
Share on other sites

горе долу се оправих...ама зех си РХ - 8 за Драг и ся с 240СХ немога д амина Грип-а на първия Шоудаун :bgrin:

 

бтв : някои да ми каже с ква кола е минал 1-вия ShowDown ? не моге и не мога,Нисан 240 е прекалено слаб,и нз ква да зема О.о та ако някои помогне ще съм му благодарен

 

Nissan 350Z :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си я минах с олд скуул нисан-а. :blink:

Иначе мойте коли са за драг-Chevrolet Chevelle SS,за грип-Pontiac GTO(новата) и за дрифт Нисан 350Z.

Link to comment
Share on other sites

Така съм чувал, че още не се пишат оптимизирани за 2те ядра.

Всъщност ето ти един артикъл ако искаш да разбереш защо - http://www.digit-life.com/articles2/video/dualcore.html :)

Дам, това е интересно. Предполагам, че в бъдеще ще игрите и програмите ще стават по-оптимизирани за двуядрени процесори.

 

 

 

Аз скоро ще минавам втория showdown и още си карам с 240SX. Даже без спирачки и с нитро второ ниво. Малко му е ниска макс. скорост и на по-дългите прави я достигам, и губя време. За драга имам 350Z, ама нещо не го бива, за дрифт почти сток RX-8, а за speed BMW M3 - по-старото.

 

Интересното е, че преди да излезне играта се пишеше много повече. Ся сигурно хората са заети да играят вместо да пишат :P .

 

Ама нещо тая игра почва да ми омръзва. Както казах съм още преди втория showdown. Много новости, ама цъкнеш тук-там и ти писва. Нищо интересно не става.

 

Много ме дразни, че не мога да си правя таратайки за quick race или там каквото е. Или ако може не знам как. А за тея на кариерата трябва да харча пари.

Link to comment
Share on other sites

Добре де защо ми сече на ЛОЛ НАСТРОЙКИ От ПЦ-то на подписа..:(..Малко хелп..Сменях драйварите на Видеото и пак няма резулатат..:(

 

Добре де защо ми сече на ЛОЛ НАСТРОЙКИ От ПЦ-то на подписа..:(..Малко хелп..Сменях драйварите на Видеото и пак няма резулатат..:(

Link to comment
Share on other sites

Nissan 350Z :blink:
10x ще се пробвам сега...на мен проблема ми бешв в Грип-овете с Joe Tackett
Link to comment
Share on other sites

Добре де защо ми сече на ЛОЛ НАСТРОЙКИ От ПЦ-то на подписа..:(..Малко хелп..Сменях драйварите на Видеото и пак няма резулатат..:(

 

Добре де защо ми сече на ЛОЛ НАСТРОЙКИ От ПЦ-то на подписа..:(..Малко хелп..Сменях драйварите на Видеото и пак няма резулатат..:(

Всички хора с амд атлон на два процесора да си свалят новите драйвери от сайта на амдто .

Това според мен ще оправи проблема .

Линк.

 

Това е ако си с двуядрен процесор. Според подписа ти си, въпреки, че не знам дали има 3500+.

Link to comment
Share on other sites

Играта е доста яка, поне от това , което виждам. Всичко на high си върви идеално, но какви са ония World бля бля, в настройките на graphics? А и като съм в 'race day', по колко пъти трябва да мина състезанията да мога да продължа, защото ги минах по 1 път и ако там leave race day следващия път съм щял да бъда с 0 points?

Link to comment
Share on other sites

А ве на карерата като съм и като доминирам в първия ден(в невада) кво да правя. Ако излезна ми нулира резултатите и точките, как да продължа???

Link to comment
Share on other sites

ако доминираш в първия ден,избер си друг ден , с стрелките нагоре и надолу,и така докато минеш 4 от дни-те тогава ти се отключва 1-вия шоудауи...и така

 

@dunata след като минеш състезанията ти дава точки,с тея точки събирап докато не ти даде : Dominated тогава може да напуснеш деня и ще си минал 1 от дните...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...