Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

А според вас колко FPS е г/д нормална да се пуца? И на мен сиг ще ми варви нако на колегата :lol: :lol: :lol:

 

 

30 и на горе

 

 

аз съм с 4000+ 2гб рам гефорс 7600гс @ 7600 гт+

на 1024 85 херза почти сичко на хай без сянките

2х филтър

 

и ебем ти яката графика... много е красиво всичко

но нещо не ми хареса демото...

ще чакам цялата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
ей ся пробвах с колко ФПС ми бърви... 1-2 фпс , някой път качва до 4 :blink: :bgrin:

Така възможно ли е да се играе. Подкарвал съм игри с под 10 кадъра и е супер трудно да се движиш в правилната посока. Не става въпрос само за ралита.

30 и на горе

аз съм с 4000+ 2гб рам гефорс 7600гс @ 7600 гт+

на 1024 85 херза почти сичко на хай без сянките

2х филтър

 

и ебем ти яката графика... много е красиво всичко

но нещо не ми хареса демото...

ще чакам цялата

Процесора ти X2 ли е? И върви ли ти гладко, без засичания? Щото аз с кадрите нямам проблем, ама леко спича и сигурно ще си купувам такъв процесор (не само заради играта естествено :bgrin: ). Рама ми е 1GB, ама едва ли това е проблем.

 

 

Абе, пак ни минаха с тоя демидж. Много приказки за нищо. Лъжат кът дърти циганки. Аз като гледам си е само визуален. Нито се влошава управлението нито се губи мощност. Или ако има нещо е незначително. Само дето, ако се потряскаш малко и състезанието свършва. И това е нещо.

Нещо което ме подразни днес е, че гледах някво клипче и там някъв разправя, че били докарали демиджа (за визуалния става въпрос), до най-високо ниво, уж над всички други игри. Пълни глупусти. Толкова е повърхностен тоя демидж. Веднага се сещам за три игри с по-добър: FlatOut, CMR, TOCA. А има и толкова още и такива, за които аз не знам.

Link to comment
Share on other sites

Те пак хубаво са направили че е с damage

а иначе си прав къде къде по реалистични racing заглавия има с по добър damage една от тях е ForzaMotorsport 2

Link to comment
Share on other sites

Не очаквах много обаче те са дори под тези мои очаквания.. Както поредното заглавие от ЕА и тази игра съкс много яко... Играта е невероятно тежка ! И е адски грозна ! На комп 3,2 GHz и 2GB ram и GF 6600 играта неможе да отлепи от low... Всичко друго насича... Адски тежка.. На low всичко си е наред ,само дето мяса на нфс 1 ... Fifa sux , NFS sux -> EA sux...Няма да коментирам повече... :sick :sick Играта си казва/показва всичко ,което трябва да се знае...

 

Баси провала....

Link to comment
Share on other sites

Процесора ти X2 ли е? И върви ли ти гладко, без засичания? Щото аз с кадрите нямам проблем, ама леко спича и сигурно ще си купувам такъв процесор (не само заради играта естествено :bgrin: ). Рама ми е 1GB, ама едва ли това е проблем.

 

X2 е и върви гладко да

вече съм адски разочарован от играта... вдигнаха ми много очакванията след undergrond & carbon и ся мисля че се нааааака*а жестоко...

Link to comment
Share on other sites

Те пак хубаво са направили че е с damage

а иначе си прав къде къде по реалистични racing заглавия има с по добър damage една от тях е ForzaMotorsport 2

 

Кажи ми, че я има за комп :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми, че я има за комп :rolleyes:

Чефо като чу Forza и му светнаха очичките. :laughing: :laughing: :laughing: trifo тебе да те питам имаш ли някакви проблеми с играта? Защото PC-то ти е силничко, аз може би щ взимам нещо подобно, а каза, че караш без някои ефекти. Обще взето кажи как ти върви. И ако някой чатка от CMR 2005 моля да поглеедне в темата й! Писал съм там едно въпросче и ако моеже някой да ми отговори ще съм много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Чефо като чу Forza и му светнаха очичките. :laughing: :laughing: :laughing: trifo тебе да те питам имаш ли някакви проблеми с играта? Защото PC-то ти е силничко, аз може би щ взимам нещо подобно, а каза, че караш без някои ефекти. Обще взето кажи как ти върви. И ако някой чатка от CMR 2005 моля да поглеедне в темата й! Писал съм там едно въпросче и ако моеже някой да ми отговори ще съм много благодарен!

 

Не знам кой прави онази игра, но като видях броя на колите и броя на Фераритата вътре.......НФС пасти да яде от всякъде. Видях я и в "ТУБАТА"........жалко, че я няма за ПС.

 

Наблегни между 37-мата и 40-тата секунда ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен тва е играта
Само заради нея бих си зел конзола.

Пич бих те посъветвал да опиташ FlatOut 2. Като гледам игрите имат доста голяма прилика, а и FlatOut 2 има и за PC ;)

Link to comment
Share on other sites

Чефо като чу Forza и му светнаха очичките. :laughing: :laughing: :laughing: trifo тебе да те питам имаш ли някакви проблеми с играта? Защото PC-то ти е силничко, аз може би щ взимам нещо подобно, а каза, че караш без някои ефекти. Обще взето кажи как ти върви. И ако някой чатка от CMR 2005 моля да поглеедне в темата й! Писал съм там едно въпросче и ако моеже някой да ми отговори ще съм много благодарен!

 

 

не нямам проблем брат

играе се супер

и е много красива

просто самата игра нещо... куца

Link to comment
Share on other sites

не нямам проблем брат

играе се супер

и е много красива

просто самата игра нещо... куца

Ами това е супер! Картата ти 256 ли е? И все пак да изчакаме цялата версия дано там има по-малко проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове играта ще се играе това е ясно друг е въпроса че всеки и намива кусури

Лично аз смятам графиката за леко картонена с вкарани цветове :) ма тва си е мое мнение ще е играя ли да ще е играя

че има куп добри Racing игри има но на да ли ще видят бял свят и за ПС

А и пълната версия ще излезе до няколко дена такаче дайте да не пишем повече глупости докато не пробваме цялата геймка

Link to comment
Share on other sites

Ами това е супер! Картата ти 256 ли е? И все пак да изчакаме цялата версия дано там има по-малко проблеми.

 

 

128MB е обаче работи на 600/1500 мхз :)

Link to comment
Share on other sites

До колкото си спомням от миналите дни из интернет се наблюдаваше само бълване на кусури относно тази игра .

Аз смятам за сега , че пълната версия няма да избие бъговете ама веднага ще пуснат патч за който пак ще се правят кракове и прочие .

То официално утре е пускат и след три дни ще е играем кракната ... ако спазят традицията да е пускат само с един секу ще се играе почти веднага .

Link to comment
Share on other sites

До колкото си спомням от миналите дни из интернет се наблюдаваше само бълване на кусури относно тази игра .

Аз смятам за сега , че пълната версия няма да избие бъговете ама веднага ще пуснат патч за който пак ще се правят кракове и прочие .

То официално утре е пускат и след три дни ще е играем кракната ... ако спазят традицията да е пускат само с един секу ще се играе почти веднага .

Дам, първият пач излиза скоро след пускането на играта. И винаги добавя възможността да се играе в нет. Не знам защо го правят така.

 

Не се притеснявайте за излизането на пиратското копие. Ако не се появи през нощта на 14-15 (на 14 е официалната дата), то до края на 15 ще я дърпаме от замунда или който откъдето дърпа. Такава нашумяла игра всеки бърза да кракне и да си сложи името/името на екипа. Освен ако не използват някоя силна система против кракване, а EA не го правят. А това, че в Еропа излиза по-късно не ни интересува, щото ние играем американската версия. А MW цъфна в бившия локал ден преди официалната дата на излизане.

 

Давам 90% достоверност на думите си.

Link to comment
Share on other sites

то по принцип кога е дата-та на излизане... 14-ти Ноември ама 00:00 вечерта или през деня на 14 ? :devil

Link to comment
Share on other sites

играта вече я има в мининова, като има адските спорове фейк ли е или истинска...

истинска е :)

утре ще я има и в замундата

аре дано да ни изненада причтно :cry

 

 

http://www.mininova.org/tor/992521

 

73 seeds, 2472 leechers

;)

 

 

http://img144.imageshack.us/img144/2658/nf...04494939vv3.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/9109/nf...04582392qe3.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/2584/nf...04583984jh5.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/7163/nf...04592504bs6.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/7292/nf...04592504hs8.jpg

Link to comment
Share on other sites

олеееееееееееее не ... има моя любим Сивик...сутринта ГАЗ до дупка сваляне

Link to comment
Share on other sites

Ето ви замунда.

К'во ви разправям, че тая игра няма да закъснее. Ама ще я свалям утре. След училище ще сe почва.

Чудя се кой ли е предателя от EA, който открадва копие. Дали е някой програмист или пък чистач... Който и да е му благодарим.

 

Herbye, ти сериозно ли ще я играеш? Не ти ли е доста кофти с твоя комп?

Link to comment
Share on other sites

кофти,да,но е НФС,И не смятам да изпусна и 1 серия от играта...и без това утре-другиден новия компютър каца тук....ще пробвам като почивам на надеждата...НФС Демо е винаги по тежко от колкото цялата игра....Карбон го потвърди ! :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...