Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Дам, абе някой да е по на ти със настройките на колата, най вече на драг, щото нещо не мога да се справя. Иначе аз мисля че съм на 4-я или 5-я шоудаун, но доста трудничко взе да става на драг-а. Иначе имам Ево-9 на макс, едно прясно порше ГТР-2, за което събирам кинти ся едно ГТО-за дрифт и един Dodge STR10.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Един съвет-като ви изпише "Dominate" и ви пита дали искате да продължите Състезателния ден давайте ОК ако имате още състезания,които не сте минали.Като ги минете ви дава пак да си избирате от онея маркери за Бонус-ите :)

 

П.П.Поне на PS е така де,но не вярвам за PC да е различно :)

Link to comment
Share on other sites

Линк.

 

Това е ако си с двуядрен процесор. Според подписа ти си, въпреки, че не знам дали има 3500+.

Това важи ли и ако си с intel core duo 2.33.Трябва ли да си слагам някакъв драйвер за да върви добре играта защото като играя 10 мин и ми се прецаква и графиката и играта.

Link to comment
Share on other sites

Това важи ли и ако си с intel core duo 2.33.Трябва ли да си слагам някакъв драйвер за да върви добре играта защото като играя 10 мин и ми се прецаква и графиката и играта.

Ами не знам, потърсих в сайта на интел ама няма драйвъри. lil_stenly ако знае нещо и за интелските двуядрени процесори..?

 

Ти май беше писал, че играта ти спира. А опита ли да изчакаш малко да видиш дали ще тръгне? Щото при мен се случва да зацепи картината и звука, но след 5-10 сек. продължава.

И правил ли си оверклок на процесор, видео карта, рам?

Link to comment
Share on other sites

горе долу се оправих...ама зех си РХ - 8 за Драг и ся с 240СХ немога д амина Грип-а на първия Шоудаун :bgrin:

 

бтв : някои да ми каже с ква кола е минал 1-вия ShowDown ? не моге и не мога,Нисан 240 е прекалено слаб,и нз ква да зема О.о та ако някои помогне ще съм му благодарен

 

Ека каква. Няква със задно и повечеко коне под капака. Подменяш турбинката и после се мъчиш да я вкараш в пътя щото би трябвало да върви на страни :):)

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, потърсих в сайта на интел ама няма драйвъри. lil_stenly ако знае нещо и за интелските двуядрени процесори..?

 

Ти май беше писал, че играта ти спира. А опита ли да изчакаш малко да видиш дали ще тръгне? Щото при мен се случва да зацепи картината и звука, но след 5-10 сек. продължава.

И правил ли си оверклок на процесор, видео карта, рам?

Аз съм с двуядрен на интел, проблеми с него нямах. Само видео-то ... така, че едва ли това ти е проблема.
Link to comment
Share on other sites

почнах си на ново кариерата.без да барам колите , ще видим докаде ще ме избута НИсанчето :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Dominated го правя за 10-ти път сигурно ... и пак chicago - locked. Да не би да е в колата проблема, че ги сменям ? Ама пък то на първите 2 може само с Голф, на другите 2 Шеви и Сивик...

Link to comment
Share on other sites

човек,то не е само тва в средата , виж че нагоре и на долу има рисунки .... даваш стрелка надолу или нагоре да смениш на др. Raceday и когато спечелиш 4 от Батъл Машийн и доминираш 2 ти се отключва 1-вия Шоудаун

 

 

малее аз се чуда що сички коли ми изглеждат слаби срещу комп-а аз съм го бил пуснал на Кинг Асист...

@Corp изглежда Аssist Level променя и трудноста на играта...на Кинг едвам се влачех зад 4-ия а на Racer ся Летя на 100 км от тях

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, потърсих в сайта на интел ама няма драйвъри. lil_stenly ако знае нещо и за интелските двуядрени процесори..?

 

Ти май беше писал, че играта ти спира. А опита ли да изчакаш малко да видиш дали ще тръгне? Щото при мен се случва да зацепи картината и звука, но след 5-10 сек. продължава.

И правил ли си оверклок на процесор, видео карта, рам?

не съм клоквал нищо.Пробвах и да изчакам ама при мене не само забива ами след това и както казах графиката става на некви квадрати.Аз си мислех че е от видеото но картата не няква тъпа ,8600гт е, не е лоша пробвах всякакви драйвери ама не става,даже по зле.Интересното е че на др игри не прави такива работи,примерно вещерът си я цъкам без проблем но тия 2-те дето ги споменах не мога и е дразнещо,щото не мога да открия причината.

Link to comment
Share on other sites

Много тъпа игра. Много грозна графика. Отвратителни менюта...

 

Играх я осезаемо по-малко време, отколкото я теглих...

Link to comment
Share on other sites

човек,то не е само тва в средата , виж че нагоре и на долу има рисунки .... даваш стрелка надолу или нагоре да смениш на др. Raceday и когато спечелиш 4 от Батъл Машийн и доминираш 2 ти се отключва 1-вия Шоудаун

малее аз се чуда що сички коли ми изглеждат слаби срещу комп-а аз съм го бил пуснал на Кинг Асист...

@Corp изглежда Аssist Level променя и трудноста на играта...на Кинг едвам се влачех зад 4-ия а на Racer ся Летя на 100 км от тях

Е чакай ся не та разбрах.Пишеше,че King Assist-a ти помага да усетиш пълната мощ на колата.Аз реших,че това прави играта по-реална и цъкнах на него :bgrin: .Състезанията не мога да кажа,че са ми лесни ама не са и кой знае колко трудни.Особено със Subaru Impreza WRX и баааая тунинг по него ги прая да си барат ушите :lol: .Ускорението от 0-60 мили ми е под 5 секунди,а съм още в началото на играта :punk

Link to comment
Share on other sites

малее аз се чуда що сички коли ми изглеждат слаби срещу комп-а аз съм го бил пуснал на Кинг Асист...

@Corp изглежда Аssist Level променя и трудноста на играта...на Кинг едвам се влачех зад 4-ия а на Racer ся Летя на 100 км от тях

Ами, възможно е и така да е въпреки, че не е написано. А сигурен ли си, че другите стават по-слаби или просто асиста те вкарва в пътя и прави тебе по-бърз :bgrin: ?

Е чакай ся не та разбрах.Пишеше,че King Assist-a ти помага да усетиш пълната мощ на колата.Аз реших,че това прави играта по-реална и цъкнах на него :bgrin: .

Така е. Ако е на средното ти помага при спирането, а ако е на първото май даже ти помага при завиването (така поне беше описано). И аз за туй играя на кинг.

Link to comment
Share on other sites

Всичко ми върви до кат не пусна състезание..и тогава ми забива..защо ли си мисля, че ако си зема ново дъно на настолното пс..ще ми тръгне..на карта FX5500 :D :}

Link to comment
Share on other sites

Е чакай ся не та разбрах.Пишеше,че King Assist-a ти помага да усетиш пълната мощ на колата.Аз реших,че това прави играта по-реална и цъкнах на него :bgrin: .Състезанията не мога да кажа,че са ми лесни ама не са и кой знае колко трудни.Особено със Subaru Impreza WRX и баааая тунинг по него ги прая да си барат ушите :lol: .Ускорението от 0-60 мили ми е под 5 секунди,а съм още в началото на играта :punk

Е много ясно,че на кинг асист е най-яко да се играе,тогава нищо не ти помага и само ти си управляваш колата,другите са за някви дечица дето ги мързи да се помъчат малко...Иначе Субару-то наистина е животно,сложил съм го на драг и в момента ми е около 800HP и направо мачка. :punk

Иначе сега съм на 27%,тва се пада някъде след Showdown Autopolis и играта става все по-яка с по-мощните колици... :punk :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Всичко ми върви до кат не пусна състезание..и тогава ми забива..защо ли си мисля, че ако си зема ново дъно на настолното пс..ще ми тръгне..на карта FX5500 :D :}

Опитай да си махнеш демиджа на колата от настройките на графиката, някои от това ги изхвърля. И ако пак те изхвърля опитай всичко на off/low. Може да е от някоя екстра дето картата ти не поддържа.

Иначе Субару-то наистина е животно,сложил съм го на дрифт и в момента ми е около 800HP и направо мачка. :punk

Е, как на дрифт? Нали уж на предно и 4x4 пише no drifting?

Link to comment
Share on other sites

Опитай да си махнеш демиджа на колата от настройките на графиката, някои от това ги изхвърля. И ако пак те изхвърля опитай всичко на off/low. Може да е от някоя екстра дето картата ти не поддържа.

 

Е, как на дрифт? Нали уж на предно и 4x4 пише no drifting?

Дам мойто WRC не става за дрифт :blink: .Аз в момента имам две сериозни коли-Subaru-то ми е на Grip(или иначе казано Circut :P ) пистите.Едно Nissan-че 350Z за Sprint-овете.На Drag е Honda Civic и за дрифт съм оставил оня първия нисан :bgrin: .За сега учудващо,но на Drag-овете Civic-a ги мачка от всякъде.Незнам дали е заради колата или заради мен :lol: .Ама държи фронта :)

Link to comment
Share on other sites

Офф на драг бе объркал съм го в бързината... :lol:

Иначе тва субаро вече е история,щото ся като минах един рейс дей и накрая цъкам на едно бонусче и опааааааааааааа-безплатно купуване на кола от Car Lot-a... :lol: :D :rolleyes: Та сега съм горд собственик на Pagani Zondа... :lol:

Засега съм го оставил на драг,но се чудя къде ще се представи най-добре...Може би трябва да го оставя на Speed ...

Link to comment
Share on other sites

абе тва спирачките да спират малко,ама карах една писта абсолютно идентично и с двата асиста (беше Sector SHootout - в смисъл няма значение колко и каде излизащ от пистата.....) на Кинг еджам събрах 380 точки а на Racer напраих 1180 точки...

 

@asd брей,то и аз със СУбарото ама на Кинг ме мачкаха :blink:

Link to comment
Share on other sites

Значи проблемът е следният като пусна играта и тръгва и ми показва един син екран на който пише STOP:00x0000008 ati3dual.dll . Качих най-новите дривери обаче пак същият проблем се появява. Видеото е 1800XT

Link to comment
Share on other sites

Абе вие на тоя дрифт как се справяте ?

Аз иначе на грип състезанията с 240СХ ги къртя на кинг с по 15 секунди преднина .

Тайната е да залагате малко повече на окачване и аеро динамичност !

п.с. Има само 1 проблем ... може да се обърнеш на някой завой ако минеш през маркировките на завойте и тогава 40 хиляди за поправка и хубаво е да имаш талонче (един път ми се случи) ама сега вече съм свикнал и не стават такива инциденти .

th_nfs1.png th_nfs0.png th_nfs.png

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие на тоя дрифт как се справяте ?

Аз иначе на грип състезанията с 240СХ ги къртя на кинг с по 15 секунди преднина .

Тайната е да залагате малко повече на окачване и аеро динамичност !

п.с. Има само 1 проблем ... може да се обърнеш на някой завой ако минеш през маркировките на завойте и тогава 40 хиляди за поправка и хубаво е да имаш талонче (един път ми се случи) ама сега вече съм свикнал и не стават такива инциденти .

th_nfs1.png th_nfs0.png th_nfs.png

:laughing:

ами дано да ме изкара и мен така....аз за поправка въобще не се притеснявам , имам по 25 от всички Репейр-ове , аз нз,как става ама винаги целя Репейр Маркери от rewards , колкото до 240 СХ-овете на мен скороста му ми пречи,осбено на писти с по дълги прави , онея Американски Мускулчета ме издухват :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Аз залагам онея бръкми да ги дръпна на завоите .

Те докато намалят за да завият аз издувам двигателя .

Иначе ако завоя е лек мога да си пусна и азот .

Link to comment
Share on other sites

Лелеее таяя Зонда ми одира кожата. :wacko: Light Damage струва да се оправи около 15-20 хиляди :wacko: :wacko: :wacko: Май ще я продам и ще взема някоя трошка,за да я тунинговам на макс...Иначе тва е колата мечта.Минавам ги с над 10-15 сек на Грип. :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...