Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

В момента навън въздуха е прохладен, с характерен, но неопределим сладникав аромат.

Трябва да си лягам, а не ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

Времето навън е страхотно! Един такъв свеж въздух като никога. Толкова приятно чист въздух в Пловдив не съм дишал от години. И при това мирише хубаво а не на някакви лайна и химии

Link to comment
Share on other sites

Таааамън мислех да лягам и хоп - идеи за сайта. И като знам как ако не ги реализирам на момента - идеите се изпаряват както са дошли... Аре беги драскай, като ти е толкоз акъла...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е т'ва е да ти се обади клиент за препълнен /var партишън... с грешки от скриптовете, които те са писали...

 

Като знам, че в 7:30 ми е хафтобуса за морето... к'во да лягам въобще...

Link to comment
Share on other sites

Като знам, че в 7:30 ми е хафтобуса за морето... к'во да лягам въобще...

Като спомена хафтобуса за морето веднага ме налазиха спомени за единствения път, когато съм ползвал публичен транспорт до там. Май беше точно лятото преди да вляза в казармата. Хванах някакъв нощен влак за Бургас и много добре си спомням как целия път изкарах почти на един крак в коридора на един от претъпканите вагони (губят ми се спомените къде точно ми е бил багажа, но все си мисля, че е логично да ми е бил заврян под единия крак, щом съм стоял като щъркел). Баси експириънса беше. След това от гарата в Бургас на още по-претъпкания автобус (доволно стар икарус с разпадащо се гофрирано платнище между двете части) за Слънчев бряг. Тогава се бях заклел да не повтарям никога подобно изпълнение и така и стана, независимо, че ситуацията с транспорта за морето може би отдавна не е същата. :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Като спомена хафтобуса за морето веднага ме налазиха спомени за единствения път, когато съм ползвал публичен транспорт до там. Май беше точно лятото преди да вляза в казармата. Хванах някакъв нощен влак за Бургас и много добре си спомням как целия път изкарах почти на един крак в коридора на един от претъпканите вагони (губят ми се спомените къде точно ми е бил багажа, но все си мисля, че е логично да ми е бил заврян под единия крак, щом съм стоял като щъркел). Баси експириънса беше. След това от гарата в Бургас на още по-претъпкания автобус (доволно стар икарус с разпадащо се гофрирано платнище между двете части) за Слънчев бряг. Тогава се бях заклел да не повтарям никога подобно изпълнение и така и стана, независимо, че ситуацията с транспорта за морето може би отдавна не е същата. :lol: :laughing1:

 

2011 от центъра на Слънчев бряг (от хотела Кубан, стария соц хотел) хванах рейс до Какао бийч -  3/4км по-нагоре, не беше по-различно от това което описваш. На връщане, сутринта се прибрах пеша за 25-30 минути, но никога повече тия рейсове  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Дописвам си дипломната работа, пия jagermeister  и се радвам на спокойствието :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Да събудя темата - абе не ща да звуча като расист, ама де*а и тъпите маймуни, де*а! Звъни ми един павиан от Кения, и първо 20 минути не може да отвори тикет в правилния проект, после - не може да ми обясния коя от услугите, (които са писали те) праща заявка през нашия софтуерен модул (който са конфигурирали те), намирам си всичко сам накрая и откривам, че тъпите животни са осрали конфигурацията на половината си платформа. Еми да ме прощават, ама разбирам що IBM нямат проекти в Африка...

Link to comment
Share on other sites

Бирата няма да ми помогне да стоя цяла нощ буден и с относително свежа глава... Иначе в друга ситуация няма и да помириша от тия гадости, ама вече правя 25-ти час будуване (вечерта дремнах за два часа), та... си трябва нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Обикновено не ми е проблем в нормален делничен ден (дето сутринта ставам в 8-9) да откарам до 2... Сега, понеже си е дежурство - броя минутите до 2 часа...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък пак обърнах режима - будувам по цяла нощ, лягам си към 7 и спя до обяд. Обаче по-непредвидим от Дедо няма - вчера му звъннах към 4 следобед, а той един такъв сънен и кисел....оказа се, че съм го събудил таман по средата на съня. :moon:

 

П.П. Пешо, 2 часа стана...изчезвай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...