Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Видях аз. Интересно как ли ще ви сънува тази нощ? :lol:

 

Никак - сънищата са плява, понякога доста опасна! laughing1.gif

 

Естествено някои чукундури не го осъзнават докато не видят резултата ... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Никак - сънищата са плява, понякога доста опасна! laughing1.gif

 

Естествено някои чукундури не го осъзнават докато не видят резултата ... biggrin1.gif

 

Аааааа, ъъъъъ, аз обещавам повече да не те ядосвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спамят я, хем колко пъти съм напомнял кога трябва да пишат....ей сега ще изкарам голямата метла. :woot

 

 

П.П. Така и така съм пуснал пост, Пешо - ей за "тия отвратителни емотикони на Виден" ли говориш, дето ги пляскал из постовете си? Наистина са доста отвратителни. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Така и така съм пуснал пост, Пешо - ей за "тия отвратителни емотикони на Виден" ли говориш, дето ги пляскал из постовете си? Наистина са доста отвратителни. :laughing1:

 

100% Не са лоши ама са доста големки.

 

ПС: Вече се стъмни и бат' Пламен не може да има много напреки, нищо че е 8 само (без 10)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Така и така съм пуснал пост, Пешо - ей за "тия отвратителни емотикони на Виден" ли говориш, дето ги пляскал из постовете си? Наистина са доста отвратителни. :laughing1:

 

Много движение има тука, не знам на Виден как не му се повдига милия..

Link to comment
Share on other sites

Уф, къде ми трябваше да играя с мъжа ми на вързано на боулинг. Размаза ме. :) Сега ще трябва цяла събота и неделя да го глезя. А имах добри шансове в началото на уговорката. Винаги се спичам като стане дума за вързано. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Когато играя на вързано си внушавам, че наградата са клечки за зъби или други подобни "безценни" вещи. Внуши си такава идея и си й повярвай, а после дай всичко от себе си и ги размажи! ;)

Link to comment
Share on other sites

Подсъзнателно си искала да загубиш защото си искала да глезиш мъжа си. ТАКА ТРЯБВА! :P

Днес явно е хубав ден, защото първо се наспах добре. После стигнах до едно доста изгодно споразумение с моята жена да ме глези малко идните месеци... А сега виждам че не съм бил само аз :)

Link to comment
Share on other sites

...После стигнах до едно доста изгодно споразумение с моята жена да ме глези малко идните месеци...

 

А какво предложи от твоя страна в споразумението...защото е ясно, че за да се споразумееш с една жена, обикновено трябва да дадеш или обещаеш нещо. ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно е предложил нещо изключително впечатляващо, че чак да бъде глезен за през "идните месеци"... ей така ще си заспим с незадоволено любопитство. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей как се знаем. При това почти позна кога ще се включа (само някакви си 15 минути разлика) :)

 

Ами разхода по едни не-много евтини козметични процедури ще ги поема аз. То аз и без това имах намерение да го направя :)

Link to comment
Share on other sites

Тоа па са не спря :laughing:

Не знам за вас, но аз асоциирам глагола "глезя" вече само и единствено с наш дедо. Той е глезанчо. :tongue

Link to comment
Share on other sites

В наща компания отдавна е така. Когато някой реши да се похвали "днес как се поглезих" или нещо от този род, винаги се намира някой да каже: А ти Дедо ако знаешшшшшшшшшшш.... То твойто не е нищо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...