Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Не спя щот тъпия котак реши да скочи от перваза на прозореца право върху мен. Отнесе си боя, ма и аз се разсъних...Нищо, ся ще друсна едно маломощно лайно със среден обсег на действие и ще стягам багажа за после.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Едно време почти всяка нощ се разписвах в тази тема, ама вече ми омръзна и отдавна не съм пускал пост тук. А беше хубаво време...с дедото редовно си хортувахме по тези часове....напоследък и той се покри нещо и сега след 4 час̀а никой няма - гледам само няк'ви юзъри онлайн - опитах се да завържа разговор с тях, ама нещо големи темерути излезнаха, не отговарят и мълчат като комунисти на разпит....обаче са ми познати отнякъде и ще се сетя по някое време...и направо ще им тегля по един бан....и двамата с няк'ви идиотски никнеймове - Google и Facebook...от сумати време седят и мълчат...ще кажеш, че шпионират из форума...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно време почти всяка нощ се разписвах в тази тема, ама вече ми омръзна и отдавна не съм пускал пост тук. А беше хубаво време...с дедото редовно си хортувахме по тези часове....напоследък и той се покри нещо и сега след 4 час̀а никой няма - гледам само няк'ви юзъри онлайн - опитах се да завържа разговор с тях, ама нещо големи темерути излезнаха, не отговарят и мълчат като комунисти на разпит....обаче са ми познати отнякъде и ще се сетя по някое време...и направо ще им тегля по един бан....и двамата с няк'ви идиотски никнеймове - Google и Facebook...от сумати време седят и мълчат...ще кажеш, че шпионират из форума...:lol:

Google и Facebook съм ги шамарил лично и от тогава не обелват нито дума. Иначе можех да ти правя компания, ама бях твърде зает с чилийската ракия, салатката и след това сърмичките и винцето. :lol: :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Що не спя? Хех, борбата с debian е безмилостна - трудно взимам битки, но няма се предаваме я ... Па и бира пих и после реших да се правя на умен по нощите. Тююю, спи и хъркай, то това край няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ами работя затова не спя.

 

И аз тъй. Ма точно сега колко ми се спи не е истина :zzz

Link to comment
Share on other sites

Критично е между 5 и 6 сутринта,но пък всичко е въпрос на организъм.

През нощта да работиш е някак по спокойно към 6 -7 часа чуруликат птички палиш си цигара и оставаш сам с мислите си .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Щот оправям едни бази, пък се закучи нещо. но поне попаднах на един спор в раздела за филми, та чакането ми минава по-бързо. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Побачках малко, отхвърлих известно количество работа, налях си една кола, отворих си чипсче и от половин час цъкам един виртуален белот и слушам готина музика от едно време. И аз като дедо, дето днес писа какво било по неговото време...:P...ще кажа, че днешната музика не е като едновремешната музика. Откак излезнаха тия компютри, единствено саундът се подобри, но пък идеите отидоха в 9-та глуха - основно циклене и друго няма...а едно време хората пееха и свиреха и ако не си добър, дори и в студио не може да влезнеш, пък и да влезнеш, нали ако не го можеш, трябва да повтаряш до припадък, щото по онова време най-много лентата да резнат и толкова, а пък студийното време скъпо, продуцентът се нерви...А сега може-не може...изпява го колкото да не е без хич и тръгва с думите - карай, ще го оправиш с компютъра. Лошо, Седларов - лошооо....ама добре, че другиден светът свършва, че да се оправим. :laughing1: Айде стига съм писал, че не мога да цъкам по картите....

 

П.П. Обаче е готино да имаш звукоизолирано помещение и в 3 през нощта да си надуваш музиката и да се кефиш на воля! :punk

 

band1.gifband2.gifdrummer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...