Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Огладнях, да го клецна...Я да виим ко има в ладилника. Абе въргозуняци, всички ли сте изпукали бе?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Броите се... То теб и Пламен заради възрастта ви е страх да заспите, че може да не се събудите...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Никога, ама никога не трябва да се пие алкохол на бизнес среща, когато на всичкото отгоре си и изморен - адски нелепо е да се опитваш да си събереш очите и да правиш нескопосани опити да гледаш целенасочено и умно... :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаха , това с напиване и умората е ДРОБ! 

Миналата седмица в Петък бях уморен, да не кажа капнал и само две като пийнах и щях да се залепя на масата.

След като си излекувах почти гърлото с твърдо сварен белтък и чаша морковен сок е време да поработя малко нощно, да гледам някоя серийка на сериала на Чарли Шийн и айде в леглото.

Link to comment
Share on other sites

Не спя, защото до сега пих...после с жената ...ала-бала...сещате се...И сега се чудя к'во да правя...ама май ще лягам..че утре (днес) пак ми се очертава пиенИе цял ден и цяла вечер....след това може пак ала-бала...та тъй...Аммм хлъц..наздраве...... и пак хлъц...бръммм.. :smile1: :FU: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хаха , това с напиване и умората е ДРОБ! 

Миналата седмица в Петък бях уморен, да не кажа капнал и само две като пийнах и щях да се залепя на масата.

 

След като си излекувах почти гърлото с твърдо сварен белтък и чаша морковен сок е време да поработя малко нощно, да гледам някоя серийка на сериала на Чарли Шийн и айде в леглото.

Мани, мани, бегай... :grin:

Да го е срам човек да каже, но аз се залепих на масата от едно, представи си, какво зле съм била... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Възможно е Чикаго да са имали и предишна титла :)

Тва за хокея ли бе? Имали са, това им е 5-тата, обаче предишната я взеха само преди три сезона. Чефо да се стяга утре да ходи на парада и да праща снимки. :)
Link to comment
Share on other sites

Между другото аз тази купа съм я пипал с ръцете си и съм се снимал, обаче някъде затрих снимките, мамка му. Бяха я донесли в офиса преди две години, когато Кануците играха на финала и се издъниха, защото фирмата е основен спонсор. Много ме е яд за тези снимки, така и не разбрах как се затриха. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Между другото аз тази купа съм я пипал с ръцете си и съм се снимал, обаче някъде затрих снимките, мамка му. Бяха я донесли в офиса преди две години, когато Кануците играха на финала и се издъниха, защото фирмата е основен спонсор. Много ме е яд за тези снимки, така и не разбрах как се затриха. :angry1

 

 И не си ги съдил! Ххахахах...  

Link to comment
Share on other sites

 И не си ги съдил! Ххахахах...  

Е кой да съдя бе, то аз съм си виновен. Най-вероятно съм прехвърлил снимките от служебния публичен архив в папка на същия диск, който се трие всяка неделя, вместо да си ги прехвърля на лаптопа или на персоналния мрежов сторидж. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам да превеждам толкова много, че ще пукне зората, докато свърша... И то на тема, която ми е безкрайно чужда, та всяко изречение е борба. Поне утре/днес все в един момент ще спяяяяя! :)

Link to comment
Share on other sites

Съблазнително предложение, но не мога да се възползвам. Имам още много за превод - хранителни добавки за коне. Още 19 продукта ме чакат:) Зачервих Гугъл от справки. :)

Link to comment
Share on other sites

Виден, Пламен и Дедо трябва официално да ги отчислим от човешкия род и да ги зачислим към бухалите...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам малко дете, на което му никнат зъби. Засега и аз съм извън човешкия род...По-скоро съм подвид "Таткус Младикус".....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...