Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Да бе да, ти доста преди да ти се роди детето ставаше преди аз да си легна :) Сега можеш да се оправдаваш ако се будиш по 3 пъти на нощ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Тогава ставах по други причини, които в момента не съществуват ;) 

Link to comment
Share on other sites

За протокола - все още не съм ставал посред нощ заради детето. Явно съм богопомазан  :laughing:

Или крааааайно неебателен :))

Link to comment
Share on other sites

Не бе човек, не се е налагало. Будувал съм като вдигне температура над 39 докато се уверя че е добре. Но това 2-3 пъти, не повече.

Link to comment
Share on other sites

Паника голяма е. Трябваше да видиш първия път като шурна кръв от носа на детето... Наистина ми изкара акъла и на мене... Какво ли не помислих в тия 10 секунди преди да я видя, че е добре....

Link to comment
Share on other sites

10 последователни поста (11 с моя) в офтопик-време - засрамете се! :shy:

Моите не се броят - освен това онзи в 7:46 още не си бях легнал та той пък хèптен :)

Link to comment
Share on other sites

Виден, Пламен и Дедо трябва официално да ги отчислим от човешкия род и да ги зачислим към бухалите...

:grin:

Мани, и мен ме зачислете към бухалите... И най-гадното е, че сутрин трябва да ставам рано заради детето, работа и т.н...  Баси и шантавия биологичен часовник... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Тия дето са от другата страна на океана, като Чефо и Кръстника например, не знам да ги числим ли към бухалите, че с тая часова разлика не мога да им хвана спатиите...

Link to comment
Share on other sites

Тия дето са от другата страна на океана, като Чефо и Кръстника например, не знам да ги числим ли към бухалите, че с тая часова разлика не мога да им хвана спатиите...

Да си го тура на гатегорията сополив и то. В 5 сутринта се прибирам от работа, а след малко трябва да ставам, че ще ходим на езерото на плаж. Обаче там не може да се пие и за това ще надувам бири и ще кажа да ме вземат готов от нас :-D. Тъкмо ще имам време за разни разкрасителнипроьедури, освен ако не се нарежа беЗ ДА искам :-D

Link to comment
Share on other sites

Защо няма нощни прожекции? Ей сега примерно около 2-3 бих могъл да ида на кино :(

 

Щото само аз и ти будуваме по това време и за 2-ма човека нещо се губи далаверата да поддържат персонал. ;)

Може да напарвите официално запитване до компанията оперираща киносалона. Предполагам, че ако двамата платите минималната сума за ефективност на една прожекция, то нощния пазач може да ви пусне да си изгледате филма сами в киносалона. :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аааа....сам с дедо в 3 през нощта не ходя на кино, щото на другия ден във форума ще ни скъсат от... :effemine3: :effemine2: :effemine3: :effemine2: :effemine3: :effemine2: .......... :laughing:

 

 

П.П. Иначе идеята за нощните прожекции е добра, но определено няма да имат хора и ще ги закрият още на втория месец. Както се получи с денонощните магазини в Пловдив например....имаше 2-3 преди време - вече няма (в Тракия все още може и да има някой...там не знам) ; МЕТРО също работеше и през нощта за няколко месеца, но бързо-бързо се отказаха след като прецениха, че за десетина човека не си заслужава да поддържат 20 човека персонал, че и да им плащат нощни.

Link to comment
Share on other sites

На Васко магазина не беше ли денонощен? Иначе около нас има няколко денонощни магазинчета, верно 2 от тях продават само алкохол но третия има и сирене и кисело мляко и тоалетна хартия. Явно са ме надушили къде живеч и около нас са направили :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа....сам с дедо в 3 през нощта не ходя на кино, щото на другия ден във форума ще ни скъсат от... :effemine3: :effemine2: :effemine3: :effemine2: :effemine3: :effemine2: .......... :laughing:

 

 

П.П. Иначе идеята за нощните прожекции е добра, но определено няма да имат хора и ще ги закрият още на втория месец. Както се получи с денонощните магазини в Пловдив например....имаше 2-3 преди време - вече няма (в Тракия все още може и да има някой...там не знам) ; МЕТРО също работеше и през нощта за няколко месеца, но бързо-бързо се отказаха след като прецениха, че за десетина човека не си заслужава да поддържат 20 човека персонал, че и да им плащат нощни.

Денонощният на сточна гара винаги си е работил, бе. Редовно си пазарувам от там посред нощите.

Link to comment
Share on other sites

Метро ходих няколко пъти късно, но и на мен ми се струваше някак необичайно подобен голям магазин да работи през нощта.

Денонощният на сточна гара винаги си е работил, бе. Редовно си пазарувам от там посред нощите.

Тоя не го знам. На Руски в кършака има няколко и мисля че до пазарчето на Младежка също има 1

Link to comment
Share on other sites

Метро ходих няколко пъти късно, но и на мен ми се струваше някак необичайно подобен голям магазин да работи през нощта.

 

Тоя не го знам. На Руски в кършака има няколко и мисля че до пазарчето на Младежка също има 1

Той е там от поне 15 години, бе. На самото кръстовище, до фурната...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ник'ви птици тая вечер... Да бЕх ви опукал със ситни сЪчми за пъдпъдък с Беретата, поне щЕхте'се оплаквате :)

Link to comment
Share on other sites

Ми наздраве бре, Ники! Преди минута мина жената покрай мен с един поглед, който за малко да наруши вибрациите в слушалките.... ХАХАХАХХАХА

Link to comment
Share on other sites

 

Ай пак наздраве!

 

Сам ли пиеш бре - не ти ли е скучно? :woot

 

П.П. Добра жена имаш...щом само с погледи се разминаваш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...