Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Цикля WoW... :ghost

 

Оле, аз само чакам да почне лятната и се започва... Lord of the rings online... Нарочно не си я взимам сега, защото тепърва ще имам класни и контролни, а седна ли да играя игра свързана с LOTR и просто забравям кво е тва спане :laughing: .

Иначе аз продължавам стабилно да си четкам разни стабилно зарибени книжки :D.

Link to comment
Share on other sites

Цикля WoW... :ghost

леле... ама точно това мислех да напиша... даже в момента чакаме един пич от гилдията да се наяде пред третия бос на шадол лаб (мразя да го танквам тоя) и алт-табнах да разгледам форума :lol: айде, заминавам да видя да не е дошъл

Link to comment
Share on other sites

Цикля WoW... :ghost
То много хубаво, ама темата не се казва "Кво правите в момента?". Идеята е да пишат какво правят хора, които седят като бухали до малките чаосве. Ти ми пишеш в 21:21ч. Едва ли има нормален човек, който да спи по тва време. Аз не спя, щото пак бях да си изпия парите.
Link to comment
Share on other sites

Свалям аниме да гледам :wacko:

 

Циклих Neverwinter Knights .... б*х м*аму тука мн геймърье сме се събрали .... :D

Нещо си объркал името на играта -____-

Link to comment
Share on other sites

Свалям аниме да гледам :wacko:

Нещо си объркал името на играта -____-

И какво съм му объркал ? Заглавието на играта,мисля си , че е наред ...

Link to comment
Share on other sites

То много хубаво, ама темата не се казва "Кво правите в момента?". Идеята е да пишат какво правят хора, които седят като бухали до малките чаосве. Ти ми пишеш в 21:21ч. Едва ли има нормален човек, който да спи по тва време. Аз не спя, щото пак бях да си изпия парите.

 

Отивах в раид и след тва щях да забравя да пиша (пък и сяка вечер не спя заради WoW :ghost ) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бях шофиор до кам 12 и след това дай дай дай :) и сега викам да лягам но определено искам да ида някаде да се довърша но в момента най-сигурно е леглото :)

Link to comment
Share on other sites

......

Link to comment
Share on other sites

не спя защото сега лягам абитюренски раоти якоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

ооооооооооооооооо

виках повече от на мойта защото сега имах глас и пак и пак и пак на морето пак пак пак :)

Link to comment
Share on other sites

Must... Play... Tomb Raider... Must play... MORE!!!

Аа и хапвам толумбички ^^.

Направо не ми се мисли как утре вечер пак ще легна в 3-4 и ще стана в 6 ;( .

Link to comment
Share on other sites

Гледам Earthlings...

:angry1

 

 

А.. и за да не е чак толкова подтискаща нощта... Луната в момента залязва и е оранжево-червена далеч на запад :devil

 

В такъв момент задължително трябва да се пусне:

 

Boards of Canada - Forest Moon :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

DVJ BAZUKAAAAAAAAAA

Не спиме оти си идваме от дискотячницата и до сега сме писали протоколи по физика... Или може би, защото бях шафиорче и изпих 2 червени бика при условие, че не пия кафе и отказвам колата... Хммммм... Ми - не знам. Просто не спим.

Link to comment
Share on other sites

...ся се прибирам от ЧРД. Учудващо трезвен съм.

 

Не знам колко си трезвен, но интересно как се връщаш от ЧЕСТИТ рожден ден? :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sleep to awake ratio-то ми е към 1/6 от 4-5 дена насам.

При мен това си е перманентно....а миналия месец по едно време даже беше 1:10. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...