Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Играя Heroes :D Сега правя кратка почивка, защото трябва да убия последния противник, но ме хванаха нервите.

супер яко :)

аз винаги си оставам фен на Heroes III - WoG :punk

Link to comment
Share on other sites

Ритам креационисти. Хванаха ме точно на момент. Главоболието, след съвсем кратко затишие, се завърна с пълна сила, решило окончателно да ме затрие.

Link to comment
Share on other sites

Сантасе онлайМ чампиън ^^. Искам да идва 2-ри август ;(.

Link to comment
Share on other sites

Винаги така става. Като ми се загнезди нещо в главата се сепвам по малките часове и ровя наляво-надясно в нета. В резултат на което спя още 2 часа докъм 6.00 и през деня съм утрепан отвсякъде.

Човек ТРЯБВА да спи.

Всяко нормално живо същество трябва да спи.

Link to comment
Share on other sites

Всяко нормално живо същество трябва да спи.
Хааа, мравките значи са undeath :D
Link to comment
Share on other sites

Нещо получава обриви от компютрите в последно време .. след open-air drum and bass party-то и гледам по възможност да ги отбягвам :) Затова шаря навън.. :)

Link to comment
Share on other sites

George Carlin :D :D :D

Невероятен е просто :). От години му се радвам... Препоръчвам ти Bill Hicks, Eddie Izzard, Richard Jeni, Mitch Hedberg. Ще припаднеш от смях :).

Link to comment
Share on other sites

Цяла вечер ме хапаха комари събих се 4-ри пъти ужасна работа е тва без мрежа дано наще сложат външните щори и мрежата по скоро,че не се живее така

Link to comment
Share on other sites

кой що не спи , яко , най вече заради филми :( бахти заразата , ако съм свободен през деня понякога ми се е случвало от сутринта до малките часове да гледам и чат пат ставам за хапване и питие ,

понякога и като се заровя в Нетя същото става, но вече почнах да гледам анимация и филми от 80-те , че Нема вече Кво да глееедааааам :blink:

Link to comment
Share on other sites

С тази FIFA 07 (мулти) не усетих кога е станало 1.00 :) Ако са ми останали сили може да си пусна някой филм :) Лека!

Link to comment
Share on other sites

С тази FIFA 07 (мулти) не усетих кога е станало 1.00 :) Ако са ми останали сили може да си пусна някой филм :) Лека!

мани аз до ся зарибявах за 534536 път NFSU2 ще полудея утре пак няма да мога да стана :lol: Лека :)

Link to comment
Share on other sites

Офф не мога да заспя, защото имам желанието да слушам музика. В момента съм си пуснал як хаус всички в нас спят, а аз на слушалките си дъня доволно от любимата порция зарибяващи тракове :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...