Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

преди малко открих един невероятен коктеил. има някви ся нови такива от типа на нескафе 3 в 1, само че са някво якобс ли, кво е, незнам. Та такова якобс цолд кафе май се казва, демек кафе в студена вода, го разтворих в кола, избухнаха яки пяни, улях половината маса, като поутихна пяната досипах останалото прахче от пакетчето кафе, разбърках, добавих спрайт, пак разбърках, сместа като че ли се пресече, и накрая след яко бъркане да стане еднородна смес, която приличаше малко на тесто за палачинки, добавих и портокалов сок. Пак се пресече, и след още няколко минути бъркане стигнах до сместа, гордо наречена от мен "леле няма такъв тъпак" и почнах да пия. Вкусно беше, за учудване на всички околни, че някои даже се осмелиха и да опитат, други замалко да драйфат... малко приличаше на повърнато. Но съм горд, че съм измислил нещо непотребно на никой, което в същото време има лек портокалово-кофеинов вкус.

 

Иначе не спя, щот скоро не бях оставал след 11 часа, освен вчера, и щото след няколко дни имам изпит, два дни след няколкото дни пак имам изпит и общо взето така... а и гледах някъв филм по телевизията за едно психарче и ми стана тъпо, после се прибрах и седнах на компа да си убия няколко мозъчни клетки, щото скоро и на компа не бях сядал. Абе то било яко да не спи човек. Болката в главата от снощния алкохол май вече почва да ми минава, ама ще поседя още малко и ще видя. Станал съм бахти и пенсията, лягам си със сънчо, в което няма нищо лошо, щото децата са хубави хора. Като стана дума за деца, дворната котка май роди за първи път тая година, и ся чакам да почнат да ми се мотат котенца в краката. Абе общо взето пълна идилия. И незнам що, ама ако някой все пак е издържал да прочете края на тоя пост, който незнам що ми се струва, че е доста тъп и лишен от всякаква мисъл, му казвам евала и лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Гледам клипове :)

 

И мисля над въпроса.. кое повече би ми харесало:

 

- Вечно лято, моренце, дървета, мека тревичка (без буболечки) и всички да се обичаме един друг .. да се гушкаме и да пием мляко със сламки директно от кокосовите орехи. :love

 

- Hell on earth. afx управлява и всички слушат неговите заповеди безусловно. едновременно е мил към.. мадамите които искрено го обичкат.. и evil към тези които му се противопоставят. :devil

 

Избора е труден :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вечно лято, моренце, дървета, мека тревичка (без буболечки) и всички да се обичаме един друг .. да се гушкаме и да пием мляко със сламки директно от кокосовите орехи.
Link to comment
Share on other sites

Гледам клипове :)

 

И мисля над въпроса.. кое повече би ми харесало:

 

- Вечно лято, моренце, дървета, мека тревичка (без буболечки) и всички да се обичаме един друг .. да се гушкаме и да пием мляко със сламки директно от кокосовите орехи. :love

Всичко хубаво ама млякото от кокос опитвал ли си колко е гадно? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

e.t., ами всъщност не съм... :( ама.. който не обича кокосово мляко - няма да го взимам на островчето с мене :D

Link to comment
Share on other sites

тъй тъй... всички дето нямат 16 години да внимават с кока кола-та щото в по-големи количества може да се дрогират!

и сънищата по-хубави :)

Мда а всички под 35 да внимават с хероина,щото в по-големи количества може да те хване. ;)

Кофеина не те пита на 5 или 50 години си.Що за изказване е тва?!

Link to comment
Share on other sites

Офффф не ми се спи :) пък сутринта тряя да ставам за ши*аното даскало :cry ама може и да пропусна :rolleyes: след тва напиване тая вечер :lol: ..... аре наздраве за всички именници :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Офффф не ми се спи :) пък сутринта тряя да ставам за ши*аното даскало :cry ама може и да пропусна :rolleyes: след тва напиване тая вечер :lol: ..... аре наздраве за всички именници :beerchug :
Че кво пък е тва твойто напиване в 23:00? Аз току що се прибрах и то сега, защото реших днес да се прибера на време. А ако реша и да се напивам, то отиде 7-8 сутринта.
Link to comment
Share on other sites

Денят е прекалено малък, за да си разхищавам времето със сън.

Толкова много неща и толкова малко време... Книги за дочитане, някакви ръчно изработени подаръци в три сутринта... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Оле и аз имам проблеми с книги за дочитане :D. Цял ден не мога да се навия да чета, вечер си лягам в 12 и до 1.30-2.00 чета... Тепърва навлизам сериозно във фентъзито, така че само по-лошо ще става :D! Искам 36 часа денонощие ;(.

Link to comment
Share on other sites

Работя по предстоящия ми първи албум :D днес ми дойде музата :P Prepare for teh sickness! :devil

 

Бляк.. нов домейн.. сега пак трябва да минимизирам автомобилната и спортната секция. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...