Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз тотално си обърках режима,неможах да си направя ревърс :) През ноща чета разни форуми,свалям си разни филми и най-готиното е че си слушам музика без никой да ме прекъсва както е през деня ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо не спя? Ами защото по принцип обичам нощта, може би защото съм роден през нощта.Вечер е по-спокойно и както се изразява FalleN_213, "никой не ме прекъсва, както е през деня" . :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз ся незнам какво да правя !

Кажете кво правите !

Немога да заспя , а ми е огромна скука !

Link to comment
Share on other sites

Влезеш ли веднъж...измъкване няма. :bgrin:

Имаааа, аз имах един период, когато лягах винаги след 3, а понякога в 4 или 5. А вече си лягам към 12, само напоследък когато не съм зает сутринта до 1 и нещо.

Има измъкване. :P

Link to comment
Share on other sites

Ей тая нощ съвсем се оср*х. :bgrin: Имах доста работа през нощта (и ми спореше) - смятах пак като всеки път да легна към 6-7...Сега гледам часовника - минало 9...явно ще пропусна спането и ще наваксам довечера....обаче ставам все по-добър (и в неспането, и в работата си). :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз... не, изобщо не разбрах кога стана 2 часа, но как да не се отнеса, тука се случиха някакви невъзможни имба дропове и ...

 

char1up4.pngchar2fe2.png

imbaoe0.png

 

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

яки ASCII-based RPG-та :P малко самотен ще се чувствам ако започна да играя нещо такова :) някак си свикнах с мултиплеъра мама му стара :)

Link to comment
Share on other sites

Айде бе бухали...съвсем изпозаспахте... :D

Аз отново се очертава да не лягам до утре вечер, че сега трябва да свърша една работа, а сутринта в 10 имам среща навън....интересното е, че вече не ми се спи по принцип...лягам все още само по навик... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Айде бе бухали...съвсем изпозаспахте... :D

Аз отново се очертава да не лягам до утре вечер, че сега трябва да свърша една работа, а сутринта в 10 имам среща навън....интересното е, че вече не ми се спи по принцип...лягам все още само по навик... :blink:

 

Оо не си само ти ... моята среща е в 8;30 дори, принципното ми "неспане" не помня от кога датира, а за лягането "по навик" те разбирам напълно..... :ghost ;)

Link to comment
Share on other sites

Само така!!! без сън - към едно по-красиво бъдеще :Р... аз пък ще легна към обяд... не по навик... просто тогава май няма да има какво да правя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...