Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

QUOTE(BlackGuardian @ Jan 29 2007, 15:05)

 

че брата мрънка че му дранчи пц-то докато спи и ако легна немога да го оставя да работи...

 

 

Ето затфа е яко да си по-големия брат

 

По-яко е да сте в отделни стаи, за да не може по-малкия да види какво правиш :rolleyes: В случая аз съм по-малкия, но все пак той не вижда какво правя :bgrin:

 

Както и да е.. в тази темичка открих сродни души :tongue Това със совите и чучулигите много ме изкефи (истината е че преди не го бях чел това, но сам стигнах до този извод). А и при мен е леко странно както и един друг беше написал - баща ми е чучулига, а аз съм чистокръвна сова.. не е много наследствено а?

Истината е, че от две-три годинки вече не мога да заспя преди полунощ (всъщност това беше допреди два месеца - сега не мога да заспя преди 3.30 :ph34r: )

Не знам защо се получи така.. каквото и да правя преди полунощ не мога да заспя (освен когато съм болен с температура - тогава спя по цели денонощия, и след това се събуждам здрав :zzz )

 

Обичам нощта.. обичам да съм единствен буден от цялата къща.. да си пусна филмче/музичка и да си пиша разни неща из нета (форуми, чат и т.н.) А днеска е тотално изключителен ден/нощ за мен.. бившата ми приятелка дойде от друг град в Пловдив.. и понеже не го познава града аз трябваше да я развеждам.. бяхме с една нейна приятелка и още един пич с който също се запознахме днес.. след това те отидоха да къркат (а аз като добро дете се прибрах малко преди полунощ).. тогава един приятел най-после се свърза с мен (цял ден не можем да се свържем) и вика "ай да излизаме".. и аз както бях накипял - "айде".. и кво става.. отиваме в тях (студено, баси), пък то стана един лаф.. към полунощ седнахме (и пихме кафе даже) и към два и нещо аз тръгнах да се прибирам.. (а да пия кафе по това време е сериозно нарушаване на принципите ми! забранил съм си да пия кафе след 17.00 точно защото не мога да спя нощем. Представете си сега как ще спя след кафето в 00.00 :bgrin: )

Прибирам се аз.. и сфарих една яка мадама :tongue в скайп и с нея почнахме .. тя обаче се измори към 3 без малко и си легна.. а аз след това дойдох да чета тази темичка (изчетох я цялата) и реших да си излея душата :punk

 

Чувствам че сте мои хора, и май често ще се виждаме с тия дет не спят през нощта :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
По-яко е да сте в отделни стаи, за да не може по-малкия да види какво правиш :rolleyes: В случая аз съм по-малкия, но все пак той не вижда какво правя :bgrin:

Чувствам че сте мои хора, и май често ще се виждаме с тия дет не спят през нощта :punk

Супер яко е да си по-големия :D .Аз нали съм по-голям и знам от опит-искам компа-ставай че ми тряа компа.Не ми са гледа тоя канал-дай дистанционното и т.н.Ма не си изграждайте представата че съм лош батко :P .Даже съм много добър да са еба в шматката.А за жалост аз не съм много редовен щот даскало-първа смяна,живота е една постоянна смяна и е много кратък както би казал Шишо Бакшишо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък така искам да поспя нормално... :zzz

Адски ми е омръзнала тая Инсомния :angry1

 

Избраузил съм целия Интернет и вече си търся друга мрежа :D

Май е време да се излиза от Матрицата... :allien

Link to comment
Share on other sites

Супер яко е да си по-големия .Аз нали съм по-голям и знам от опит-искам компа-ставай че ми тряа компа.Не ми са гледа тоя канал-дай дистанционното и т.н.Ма не си изграждайте представата че съм лош батко

 

То, че е яко - яко е. Никой не ти го отрича. Ама аз вече съм толкова зомбясъл, че той думичка не ми казва :rolleyes: Нищо че е 6 годинки по-голям (и аз не съм малък :devil ) като му кажа "ставай" той си става.. като добър по-голям брат..

 

Представи си докъде съм я докарал :bgrin: Не ти пожелавам да имаш по-малък брат като мен :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз си нямам никой.. и си рулирам по картата тука Пуша и лягам

 

Баси.. ще последвам примера ти.. и аз пуша, и аз лягам..

 

А и да спомена.. от скоро (откакто съм редовно на даскало първа смяна) разбрах че даже и първата смяна не ми влияе.. преди 2 не мога да си легна.. квот ще да става :bgrin: :wir

Link to comment
Share on other sites

Не спя по същата причина,която беше и миналите вечери :D .Една приятелка тука са хванала да чете срташни истории(тя е причината да пусна тема :D ) и я добазяло горката та ма е жал да я зарежа :P :)

Link to comment
Share on other sites

Току що приключих с 1 филм , за втори ша мисля сега :)

Link to comment
Share on other sites

Рисувам слънчогледи, ще ми отиват на корковата стена :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах телевизия (снукър) и сега мисля да погледам някой филм на щайгата и след това май май ще лягам... лека вечер и лека нощ на всички!

Link to comment
Share on other sites

Вчера са прибрах кам 2 часа в нас(доста по-рано от предвижданото) и до 6 цъках на компа като това май е единствения ден от ваканцията който легнах на сутринта!Сиа гледах един филм и са чуда кво да права щото хич не ми са спи!Ша гледам още някое филмче,ша драсна някое друго мнение и си лягам

Link to comment
Share on other sites

А де ? И аз тва се питам.Тъй или иначе вече и аз не знам кой филм да гледам ! Мисля си за едно дълго разцъкване на WC (играта де :blink: ) може би към 4-5 часово - Лелее аз ше изкуфея така :tongue

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да си разбера къде ми изчезна DVD писачката от My Computer :blink:

Повдигни малко My computer и виж...може да е изпаднала под него. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защото направих грешката да спя след обед. Макар и само за час и половина. И сега се блеща цяла нощ.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз дори да ставам в 7 сутринта преди 3-4 през ноща не мога да заспя. Но като се насъберат няколко такива дена и правя маратона на сънищата - 12-15 часа :D Покрай сесията късно през ноща е време за учене , писане на реферати и някое друго филмче за релаксацийка , колкото да не изпуши човек :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото си търся GSM.Търся го от 7 следобед...направих кратка почивка с едно филмче и сега пак съм по обяви...такъв е живота :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...