Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз пък си лягам в 8 9 10 сутринта и ставам към 18 19 20 часа !

И кво да направя , вече си свикнах с тва !

Сега ще гледам филми до сутринта ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Брей, още има потребители на форума, които не спят, хубаво е, човек не се чувства самотен, дори в този час на денонощието. Айде лека на всички.....

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си лягам скоро , защото просто незнам какво да правя !

Ако някой "втасва" тук през нощите ще е хубаво да си пусне скайп поне да лафим за нещо !

Може и някво нощно мулти на някаква игра да врътнем !

Вече ще изчаткам ! :)

Link to comment
Share on other sites

От 10 тази сутрин съм на изпит.. настроил съм си часовника за 08:30.. сега е 03:10 и слушам minimal techno by DJ Richie Hawtin (a.k.a. Plastikman) :evil

 

луда работа .. не е истина на какво са способни мислите.. особено когато има там някъде намесена и жена :)

 

не знам какви асоциации си правите от казаното.. затова най добре е да чуете малко от музиката на Plastikman .. особено албума Consumed :devil

Link to comment
Share on other sites

От 10 тази сутрин съм на изпит.. настроил съм си часовника за 08:30.. сега е 03:10 и слушам minimal techno by DJ Richie Hawtin (a.k.a. Plastikman) :evil

 

луда работа .. не е истина на какво са способни мислите.. особено когато има там някъде намесена и жена :)

 

не знам какви асоциации си правите от казаното.. затова най добре е да чуете малко от музиката на Plastikman .. особено албума Consumed :devil

Тоя тип много готина музика прави :)

Link to comment
Share on other sites

Брей, още има потребители на форума, които не спят, хубаво е, човек не се чувства самотен, дори в този час на денонощието. Айде лека на всички.....

Някой спим,за да се възстановяваме... :P Хората от секцията бб разбират,за какво става дума.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм лягал , защото бях гладен и сега си направих едни филийки !

Сега вече се чудя какво да правя !

Направо незнам как да си изкарам хубаво ... брата спи и няма компания за разговор !

Преди малко ми се спеше ама сега незнам какво ме прихвана !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се разпиша тука. Приспа ми се към 10 часа и направих ужасната грешка да се поддам и заспах, но в крайна сметка се събудих след 1 час и оттогава изобщо не ми се спи. Смятам да не спя тази нощ за да мога следващата да се насладя на спането

Link to comment
Share on other sites

Поредната нощ, в която се зачитам по разни форуми, статии, енциклопедии и т.н. :) Все едно преди малко погледнах часовника, който сочеше 00:15... Луда работа. Поне освободих един изпит, та сега имам 12 дни дупка до следващия, мога да си дам 2-3 дни почивка и да лентяйствам (и да се разплувам) пред компютъра. Лошото е, че след 6 часа трябва да ставам, че съм на репетиция...

Link to comment
Share on other sites

Мда.. :) Тази нощ ми дойде музата и поработих малко по новото ми парче. Тактиката вече е .. хващам си един проект и не се занимавам със друг докато не докарам текущия до край. :)

 

Стила е downtempo / ambient.. ще видим дали ще излезне нещо от цялата работа :)

Link to comment
Share on other sites

Бати странните процеси дет насъпват при мен.Неска 2 часа съм блъскал във фитнеса(не е много но съм начинаещ още няма да седа там по 5 часа я :P ) като избягах и километър на патеката с 8км/час ;) :) .Сега се предполага,че тряа да умирам за сън ама аз не та не.Не моа да заспя и тфа е.Пфууу :D .Айде сега пак се отправям към леглото дано имам успех :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя сесията.

Прекарвам непоносимо много време вмкъщи. Няма какво да ме измори. И не мога да спя. По 15 часа на тоя стол, това умора ли е...

Link to comment
Share on other sites

Проблема според мен е до голяма степен в кафетата. Откакто сесията мина ги намалих 3-4 пъти и си заспивам без проблеми рано рано. Днес съм до късно по изключение :zzz

Link to comment
Share on other sites

мисля да си лягам... в това си състояние няма да помогна на психологията като наука... освен това тъпото слънце ще се покаже скоро :P

Link to comment
Share on other sites

Шапшал, пак ли до 7 бе! Аз в 7 без 10 се събудих, преместих едно iso от C:\ на Е:\ и легах пак :)

Vseki s problemite si :P :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...