Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

С теб отказвам да коментирам - ти си тинейджър т.е. нямаш разум! То времето ще те научи... :punk

редовния номер. толкова е глупаво това. по-младите не разбират от нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

От мен да го знаете - Непушачите умират здрави! :D

Пушенето причинявало бавна смърт - че кой бърза?

И за да спра да се правя на остроумен ще ви кажа едно: Цигарите не са толкова вредни, колкото ги представят. Всичко е въпрос на политика. Цигарите са пробили на пазара чрез измама, контролира се тяхната продажба чрез измама и ще се затрият чрез измама!

Link to comment
Share on other sites

В този живот трябва да опитате всичко, защото е само 1 и втори шанс няма да имате!!!

 

Особенно да пиеш цианкалий, да скочиш от моста на магистралата, да се гмурнеш сред ято акули или да си пуснеш куршум в устата... а може да пробваш да се изчукаш със спинозер партньор... или да идеш в "Столипиново" и да се провикнеш - "Циганите на сапун"

 

:D

 

 

Пушенето причинявало бавна смърт - че кой бърза?

И за да спра да се правя на остроумен ще ви кажа едно: Цигарите не са толкова вредни, колкото ги представят. Всичко е въпрос на политика. Цигарите са пробили на пазара чрез измама, контролира се тяхната продажба чрез измама и ще се затрият чрез измама!

 

Евааа... егати световната конспирация... :) Сигурно евреите са виновни! :D

 

 

редовния номер. толкова е глупаво това. по-младите не разбират от нищо.

 

:) Ти не си по-млад, ти си по-малък. :) Sorry! :D Като стане на 25 ще разбереш, за какво говоря! :) Пък тия 6 годинки минават толкоз бързо.... :angry:

 

 

Edit: Всъщност сега като си помисля, хич не ми изглежда стилно жени да пият бира - жените да пият шампанско или нещо по-елегантно.

Link to comment
Share on other sites

А защо си мислиш, че като си на 25 и знаеш всичко? Поинтересувай се как са се пръкнали цигарите на пазара и направи някое и друго изследвание на днешните цигари(ти все пак си на 25, би трябвало да можеш), за да видиш какво им е истинското съдържание на никотини, катрани и СО, след това се поинтересувай какво причиняват тези дози на организма и тогава се бъзикай с хората, които изказват мнение, защото като гледам в тази тема минат се не минат 2 поста и хоп...1 твой и то не по темата!

 

/ На останалите - сори за офтопика, ама не съм свикнал да ми се подиграват!

Link to comment
Share on other sites

А защо си мислиш, че като си на 25 и знаеш всичко? Поинтересувай се как са се пръкнали цигарите на пазара и направи някое и друго изследвание на днешните цигари(ти все пак си на 25, би трябвало да можеш), за да видиш какво им е истинското съдържание на никотини, катрани и СО, след това се поинтересувай какво причиняват тези дози на организма и тогава се бъзикай с хората, които изказват мнение, защото като гледам в тази тема минат се не минат 2 поста и хоп...1 твой и то не по темата!

 

/ На останалите - сори за офтопика, ама не съм свикнал да ми се подиграват!

 

:) 25 съм ги минал ;) Просто това е възрастта, за която съм забелязал, че на хората почва да им идва акъла.

 

А за цигари не ми говори - баща ми е работил дълги години в и с Булгартабак, а колко ме е мъкнал из цигарени фабрики и бирени такива из цялата страна пък ;) Ти да още си ходил на четири крайника, той ми е обяснявал, какво представлява цикъла на производство на цигари + какво значи бит и байт (не че нещо съм разбирал). Тъй че - сус! По-добре питай някой доктор, който работи в моргата, какво намира в дробовете на пушачите :D

 

:) Мен благодарение на глупостта на пушачите са ме изхранилr! ;)

Link to comment
Share on other sites

:) Цигарите и алкохола ще ти помогнат точно за това - да живееш 20 години :) като по млад - непълноценен живот, като преждевременно изкуфял и неподвижен старец!

 

:D Пък като дойде време за умирачката - няма да мислиш така :D Ще викаш като пра-баба ми на 999 години - "Ех, няма ли да оздравея, за да си поживея още малко." А жената беше напълно неподвижна, дори на тоалетна не можеше да ходи сама.

 

:D - на някои им доставя удоволствие да си пъхат разни неща в задника - наистина им доставя!

 

:D

Ако нищо друго не е вярно - то едно нещо си е очебийно - пушачите погрозняват доста бързо, особенно жените!

 

На по-голямата част от човечеството им доставя удоволствие да си/им пъхат разни неща отзад ? И можем ли да ги осъдим - не май :)

 

И много ми е интересно възоснова на какво твърдиш, че непушачите водят непълноценен живот, в който ТЕ ( непушачите ) задължително стават "преждевремеНо изкуфяли и неподвижни старци!"

Първо ти не водиш такъв живот.. т.е нямаш база за сравнение и не можеш да коментираш неща възоснова на догадки и реклами по БиТиВи. Как беше... "Задръж огъня" и бля бля бля.

 

"Пък като дойде време за умирачката - няма да мислиш така" - А каква ти е гаранцията, че като си непушач ще живееш по-дълго от пушачите ? Не ми излизай с клишета, че създаваш поне основа за това... това звучи смешно в наши дни и особено в днешна България. Ядем боклуци, преработваме се за жълти стотинки, дишаме някакъв замърсен въздух ... и ти намери за косур цигарите. Смешно е разбираш ли ? Можеш да умреш поради хиляди независещи от теб причини. ( И както казах няколко поста по-горе " на кой, квот' му е писано " )

 

А това, че пушачите погрозняват по-бързо.... единственото, което се случва и то под натиска на годините, а не само цигарите ( т.е комплексно е.. просто цигарите облогородяват процеса ) е, че кожата ти се променя.. Ама това се случва след достатъчно на брой години.. и не винаги можем да кажем, че резултата е лош (или пък достатъчно забележим). Така, че и тук нещата са твърде относителни, за да осъждаш пушенето от позицията на непушач.

 

Та това е... точка на спора... той и без това е глупав..

Link to comment
Share on other sites

Та това е... точка на спора... той и без това е глупав..

:punk

и все пак..."Малкия дим"-е мой приятел :D

повече от 2 месеца не бях си дърпал и ми беше кофти по някога, но с цигарките това го няма :tongue

Link to comment
Share on other sites

Lame, гадно е да видиш жена на 30-35, която пуши от 14-15 годишна с жълти зъби, бръчки, жълтеникави чупливи нокти и сивкава кожа. Повярвай ми повечето пушачки на тази възраст са такива.

И пак казвам: ГАДНО Е ДА ЦЕЛУВАШ ПУШАЧКА! Дори да дъвче дъвки, устата й пак ще мирише на качак! :sick

Link to comment
Share on other sites

Lame, гадно е да видиш жена на 30-35, която пуши от 14-15 годишна с жълти зъби, бръчки, жълтеникави чупливи нокти и сивкава кожа. Повярвай ми повечето пушачки на тази възраст са такива.

И пак казвам: ГАДНО Е ДА ЦЕЛУВАШ ПУШАЧКА! Дори да дъвче дъвки, устата й пак ще мирише на качак! :sick

 

Аз май не съм ходил с непушачка... сега като се замисля :) И знаеш ли.. явно си набарал някакъв нов модел пушачки, щот' устите на всичките ми бивши приятелки не са дъхали на качак да ти кажа :)

А виждал съм достатъчно жени пушачки и над 30, 35, 40 години и честно да ти кажа тук въпроса опира до лична хигиена.. Зъбите могат да ти станат жълти и от кафето дори и да не пушиш. Просто трябва да ги поддържаш.

Ноктите са чупливи поради липса на определени витами в организма, които не липсват щот' си пушач или щот' не си. Жълтото по ноктите и пръстите пак опира до личната хигиена. И тук ми идва да те попитам... а бе ти с к'ви хора общуваш ?

Бръчките могат да се появят поради доста причини.. не може да обвиняваш единствено цигарите за това.

 

ЕДИТ: Спомних си ...ходил съм с непушачка.. късаше ми цигарите само..

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Спомних си ...ходил съм с непушачка.. късаше ми цигарите само..

Само една непушачка ли има в Овчиполци? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само една непушачка ли има в Овчиполци? :laughing:

 

Ахаха :) Е от думите ти излезна, че цялото Овчиполци е минало през мене... Аз да не съм някой лек мъж бе !!! Цели 75, 76 кг. тежа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз май не съм ходил с непушачка... сега като се замисля :) И знаеш ли.. явно си набарал някакъв нов модел пушачки, щот' устите на всичките ми бивши приятелки не са дъхали на качак да ти кажа :)

А виждал съм достатъчно жени пушачки и над 30, 35, 40 години и честно да ти кажа тук въпроса опира до лична хигиена.. Зъбите могат да ти станат жълти и от кафето дори и да не пушиш. Просто трябва да ги поддържаш.

Ноктите са чупливи поради липса на определени витами в организма, които не липсват щот' си пушач или щот' не си. Жълтото по ноктите и пръстите пак опира до личната хигиена. И тук ми идва да те попитам... а бе ти с к'ви хора общуваш ?

Бръчките могат да се появят поради доста причини.. не може да обвиняваш единствено цигарите за това.

 

ЕДИТ: Спомних си ...ходил съм с непушачка.. късаше ми цигарите само..

 

Повярвай ми с гореописаните хора не общувам, не знам защо намери за нужно да изопачиш думите ми, ама явно само така си можел да напишеш нещо горе-долу смислено... Аз не обвинявам ЕДИНСТВЕНО цигарите, но те ускоряват процеса многократно. Между другото и кафе не пия, не мога да ти кажа кога съм пил за последно кафе... От дъх на кафе ми става още по-гадно, да не говорим, че ако пия кафе и съвсем няма да мога да спя нощем. Ооо... А кафе + цигари комбинацията е убиец да знаете :D!

Ами... Ти пушиш и не ти прави впечатление, но на непушачите им прави впечатление, когато този, с когот се целуват мирише на цигари... А да те питам... Що почна да пушиш? Предполагам за гъзария...

Link to comment
Share on other sites

Повярвай ми с гореописаните хора не общувам, не знам защо намери за нужно да изопачиш думите ми, ама явно само така си можел да напишеш нещо горе-долу смислено... Аз не обвинявам ЕДИНСТВЕНО цигарите, но те ускоряват процеса многократно. Между другото и кафе не пия, не мога да ти кажа кога съм пил за последно кафе... От дъх на кафе ми става още по-гадно, да не говорим, че ако пия кафе и съвсем няма да мога да спя нощем. Ооо... А кафе + цигари комбинацията е убиец да знаете :D!

Ами... Ти пушиш и не ти прави впечатление, но на непушачите им прави впечатление, когато този, с когот се целуват мирише на цигари... А да те питам... Що почна да пушиш? Предполагам за гъзария...

 

Бе ти разсъждаваш като 14 годишен тийн бе :) Къде видя дори нотка на изопачаване на думите ти ? И кой те кара да пиеш кафе не разбрах ? Казах ти, че има десетки причини да ти пожълтеят зъбите и кафето е една от тях.. А ти пък чак ми разказа историята на борбата ти с кафето.. "Who Cares ?" И не, не започнах да пуша от гъзария.. но не смятам да го обсъждам с теб ...и без това ти е трудно да асимилираш правилно думите ми... защо да те натоварвам допълнително ?

 

Айде сполай .... и бай дъ уей се пише "междудругото"

Link to comment
Share on other sites

Айде сполай .... и бай дъ уей се пише "междудругото"

 

АХАХАХАХХАХАХАХАХАХААА!!!

Ти знаеш :P.

 

Karaman -> :punk .

 

Ламе, всички почват за гъзария... Просто не си го признават... Е, има някои, които си мислят, че едва ли не цигарите ще и мрешат всички проблеми, ще ги успокоят и т.н. Успокояват за 5 минути, после искаш да палнеш още една... А всички тея пари, дето ги хвърляш за да се тровиш, да миришеш на качак и да си мислиш, че всичко е ок могат да бъдат използвани за други работи.

Link to comment
Share on other sites

и бай дъ уей се пише "междудругото"

И бай дъ уей никога не се е пишело "междудругото" :lol:

Ламе, всички почват за гъзария... Просто не си го признават... Е, има някои, които си мислят, че едва ли не цигарите ще и мрешат всички проблеми, ще ги успокоят и т.н. Успокояват за 5 минути, после искаш да палнеш още една... А всички тея пари, дето ги хвърляш за да се тровиш, да миришеш на качак и да си мислиш, че всичко е ок могат да бъдат използвани за други работи.
Мммм повечето почват за гъзария, така е. Но някои и по други причини - за да са като другите, да "пораснат", да изглеждат по-отворени и непукисти и т.н. - абе комплексарска работа... Ама тези, които не са пушили никога, не могат много да го разберат това, да ти кажа. Като не си бил там - друго е....

 

А за успокояването - вярно е, че успокояват цигарите. Обаче успокояват абстинентния синдром, който идва след като не си пушил определено време. Който абстинентен синдром е дошъл откъде? От цигаааарите! :) Ама като си пушач, някакси успяваш да се заблуждаваш години наред, че така ти харесва, че пушиш за кеф, за отмора, че можеш да спреш веднага, като си пожелаеш (само че не желаеш), че пушенето не вреди и други такива щуротии.

 

Та... за да се откажеш, се иска сила. Сила да си признаеш, че си зависим, най-напред. После - да си повярваш, че можеш да го направиш. Оттам нататък е лесно. Непушачите, като нападате пушачите, не им помагате да станат по-силни - тъкмо напротив... стресирате ги още повече.

Link to comment
Share on other sites

Караман, пак преби кравата! :D

 

И много ми е интересно възоснова на какво твърдиш, че непушачите водят непълноценен живот, в който ТЕ ( непушачите ) задължително стават "преждевремеНо изкуфяли и неподвижни старци!"

Първо ти не водиш такъв живот.. т.е нямаш база за сравнение и не можеш да коментираш неща възоснова на догадки и реклами по БиТиВи. Как беше... "Задръж огъня" и бля бля бля.

 

Eвох, евох, евох... яз ли съм толкоз изкукуригал... или.... къде съм казвал, че непушачите водят непълноценен живот... не помня... склерозата ли ме е хванала, затуй че не си пуша всекидневно 3 кутии цигари?

 

Май, май... цигарите си оказват влиянието върху мисловната дейност... :wacko: и то не положително... :wacko:

 

 

Айде сполай .... и бай дъ уей се пише "междудругото"

 

:) спри да се излагаш Lame :) пише се "ин битвиийн"

 

 

И пак казвам: ГАДНО Е ДА ЦЕЛУВАШ ПУШАЧКА! Дори да дъвче дъвки, устата й пак ще мирише на качак! :sick

 

:) То е ясно... само че Леймъра момичетата са няква нова порода... немиризливи...

Link to comment
Share on other sites

аз пропуших за гъзария. не мога да ги спра, но ми харесва. в момента ме боли глава от цигарите, кофти ми е, но знам, че като ми мине пак ще запаля.

зъбките не са ми жълти, защото си ги мия, ноктите не са ми жълти, защото си пия витаминчета, кожата си ми е окей, абе няма кофти ефект от цигарите.

Link to comment
Share on other sites

:) Ай да видим, като станете на 30 :D и натрупате "стаж"!

 

Без да пуши, пушачът си личи в 9/10 от случая! Какъвто и дим да дишаш - той си влияе, още повече тютюнев, а тоя катран, който поглъщате и който се трупа в дробовете - за него да не говорим!

 

:) Пък ако си имате на представа, колко радиоактивен тютюн са изпушили българските пушачи, хептен ще ви угасне фитила.

 

Хай, хубаво пуши! Щом на някой му се пуши - да си пуши, стига да не пречи на други и да не се опитва да обяснява, че цигарите не вредяли, ами били полезни. Поне да се осъзнава, какво прави.

 

Аз отдавна съм разбрал, че с пушач, не можеш се разбра, тъй че хич не се вземам на сериозно, като ме гледате.

Link to comment
Share on other sites

не, не, много насериозно се взимаш. но то явно щото друга работа си нямаш, освен да висиш във форума и да философстваш как по-малките от нищо не разбират, а ти, едва ли не, си написал "Тютюн".

Link to comment
Share on other sites

:) сигурно си нямам друга работа :) затуй! :D

 

"Тютюн" - така и не го прочетох, упорито отказах :) и пак ми писаха 6 по литература - :D

 

Бегай сега да четеш "Тютюн" да станеш по-умен от мен! :D

Link to comment
Share on other sites

Само не намесвайте кафето с цигарите плс...

Проблема е че като се гледаш в огледалото и си мислиш че всичко е ОК. Но вътрешно си вредиш много. Цигарите забавят растежа, това е доказано. Ако почнеш 6-7 клас, шанса да стигнеш 1.80 м си е доста малък. Въздействат вредно и на мозъка...а ве хиляди негативи които рано или късно ще избият някъде. Сега си млад, силен здрав, прав и 5 пари не даваш. После плащаш. С лихвите.

Нямам нищо против пушачите, да се тровят колкото искат. Само не понасям някъв келеш да ми я размотава пред лицето.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...