Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

Аз пуша защото ми харесва :) Поне не казвам че не пуша пред всички, а същевременно тайничко да си припалвам..

 

Сега модерното е да се правиш на непушач :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Ти да си чувал за действито на кавичките? Аз ли криво се изразявам или ти криво четеш - не знам. Имах предвид, че повечето 12-13 годишни така мислят, а не че е така! Трябваше ли да изписвам още един безсмислен пост, само, защото четеш както ти скимне?

 

И между другото, темата не е ли за жените непушачки във форума? Имаше си тема - Пушачи и непушачи(твоето право, моето право) или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид теб :) Имах предвид и себе си и всички други постове не по темата, включително и този :D Явно на последък не се изразявам правилно - никой не ме разбира какво имам предвид. Или причината е във вас, което е по-вероятно!

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид теб :) Имах предвид и себе си и всички други постове не по темата, включително и този :D Явно на последък не се изразявам правилно - никой не ме разбира какво имам предвид.

 

Мяй от дима ти се е замъглило зрението и не виждаш какво пишеш явно та затова и така с изразяването пък после що не те разбират хората :-P :-P :-P

Link to comment
Share on other sites

Така по темата. Лично аз съм момче и не пуша но искам да кажа за майка ми, която пуши от 7-ми клас. От години я навивам да ги отказва и най-накрая се реши. Преди 3 седмици почна да взима TABEX взимаше го околко 1 седмица и после го спря както и не пуши.Вчера я накарах да запали 1 цигара и тя ми каза така : "Немога да повярвам че толкова години съм ги ползвала тия лай**" Сега вече 3та седмица не пуши. Така че ако искате да спирате пробвайте като майка ми.

 

P.S.:Горд съм с нея че е тръгнала да ги спира надявам се и вие да ги спрете.

P.S.2:Няма да е приятно на децата ви ако умрете от рак на белия дроб (имам приятел познат на който му се случи преди няколко години ;( ;( ;( Майка му почина ;( )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To i az pu6a ot 8 klas niakde . Nai- gadnoto e 4e propu6ih za da se pravia na goliama, a o6te po- gadnoto e, 4e ne moga da spra da pu6a ... :cry

Хехе :) Най-сетне някой да каже истината :P Лошото е че никой не обяснява на децата .. родителите прикриват истината като .. просто не се говори... най много да ти кажат: "ако пушиш.. ще има джонги" поне на мен баща ми така ми беше казал.. хах... Все едно ти казва: Пуши! :angry:

 

clip_image003.gif

 

Dependence: How difficult it is for the user to quit, the relapse rate, the percentage of people who eventually become dependent, the rating users give their own need for the substance and the degree to which the substance will be used in the face of evidence that it causes harm.

 

Withdrawal: Presence and severity of characteristic withdrawal symptoms.

 

Tolerance: How much of the substance is needed to satisfy increasing cravings for it, and the level of stable need that is eventually reached.

 

Reinforcement: A measure of the substance’s ability, in human and animal tests, to get users to take it again and again, and in preference to other substances.

 

Intoxication: Though not usually counted as a measure of addiction in itself, the level of intoxication is associated with addiction and increases the personal and social damage a substance may do.

 

Source: Jack E. Henningfield, PhD for NIDA, Reported by Philip J. Hilts, New York Times, Aug. 2, 1994 “Is Nicotine Addictive? It Depends on Whose Criteria You Use.”

Link to comment
Share on other sites

Цигарите са най-отвратителното, най-гнусното и най-вредното от гореизброените. Направи ми се повдига като се забия на някой купон където 100% всички (пасивно и активно) пушат като комини. После се измирисвам след 2 часа в банята. Няма нищо по отвратително от жена пушачка. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Е.. всеки ден ако го практикуваш ... ще забравиш за важните неща :) И общо взето съществуването ти няма да има голям смисъл ;)

Link to comment
Share on other sites

тревица с кафе - най-безопасно, всяка сутрин, обед и вечер ;) (според на afx диаграмата)

и вечер с кафе-няма да ти дойде добре,ама виж с бира е друго :P :tongue

Link to comment
Share on other sites

косата (имам) и дрехите ми вонят ужасно!!!

наистина - ВОНЯТ УЖАСНО :(

:wacko:

 

За сметка на това устата им не вони... :love Много е яко да те целува някоя, която току що си е изпушила цигарата! :love

 

Толкова е еротично... :love и повдигащо! :love

Link to comment
Share on other sites

За сметка на това устата им не вони... :love Много е яко да те целува някоя, която току що си е изпушила цигарата! :love

Нищо еротично не виждам в това да ближеш пепелници. :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз до сега не съм пушила нямам и намерение да го правя

1) вредно е за здравето

2)миришеш на пепелник

3)имаш жълти зъби и нокти

4)финансово безотгворно е

И моят съвет: ако ви се пуши-идете в някое задимено кафене и се нагълтайте яко с дим... :)

Link to comment
Share on other sites

Пушенето е 50% зависимост и 50% нужда да си играеш с нещо докато си пиеш кафе и т.н

Научни изследвания го потвърждават!

Link to comment
Share on other sites

Общо взето аз съм против пушенето

Представям си ги бъдещите майки как павкат по цял ден

да не говорим че и вредат на бебетата в отробата си ( против пушенето на жените съм )

а и е друг въпроса че след някоя друга година може да установите че сте болни от някоя болест

има бая хора с подобни проблеми

такаче никога не е късно да ги откажете

иначе по една тревица за настроение не се отказва

Link to comment
Share on other sites

аз не пуша :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Много ми е интересно има ли жени непушачки в тоя форум!

Айде пребройте се!

 

Питанко :P Няма да ти кажа пък smokin.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз също никога не съм пушила и не смятам да го правя! Отврътителни са тези цигари начи....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...