Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply
Охооо... :lol: :gangstah:

Няма да стигне мястото... :ohmy: :ph34r:

и кво ве герой ли си?Пушел е и,ми трови се знаеш ли колко ми дреме,само не се фукай с това!

Link to comment
Share on other sites

и кво ве герой ли си?Пушел е и,ми трови се знаеш ли колко ми дреме,само не се фукай с това!

Аз не пуша!

Някъде да пише,че пуша???

...много ти знае устата!

Link to comment
Share on other sites

и кво ве герой ли си?Пушел е и,ми трови се знаеш ли колко ми дреме,само не се фукай с това!
Аз пуша! И к'во? На мен знаеш ли пък колко ми дреме, че на теб не ти дреме? Кой каквото прави - сам пада в него! Така, че няма нужда от безмислени постове.
Link to comment
Share on other sites

Защо не каза че си жена като ти бях на гости за да взема дисковете на World of Warcraft :bgrin:

 

@afx: Ти т'ва ли правиш с жените? Извратеняк! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Цели 8 непушачки? Брей, сигурно всички непушачки в Пловдив са се събрали в тая тема...

Link to comment
Share on other sites

Е, яко ли е да парадирате с това, че пушите? Гъзарки ли се усещатате или баровки? Или космонавтки...? Хмм?

 

Преди време пък една интелектуалка приведе доказателства, че всички най-умни хора в България - пушат! С други думи - ако ви е ниско IQ-то пушете, за да поумнеете!

 

:devil:

Link to comment
Share on other sites

когато разбереш значението на думата "парадираш",тогава ми се обади за да ти обяснявам каквото и да било ;) още повече в конкретната тема!!!! ;)

ооопс,някъде ми изчезна куота:(

Link to comment
Share on other sites

Поради липса на български онлайн тълковен речник прилагам английското тълкувание на използваната в българския език дума "парадирам":

 

Show Off - парадирам

Verb

1. Display proudly; act ostentatiously or pretentiously.

 

Очаквам с нетърпение обясненията! B)

 

А освен цитат прилагам и факт:

 

пуша,като разпрана не моа се спра,ама така ми харесва tongue.gif

 

:P

 

Пък ако не те драскаше нещо в съвестта едва ли щеше да се обадиш. Странно защо по-горе визират предимно теб... ;) Всъщност дали изобщо е странно? Хм?

Link to comment
Share on other sites

kефиш :P :D до тук добре с обясненията на думите,само че сега ако можеш да ми кажеш кой по дяволите парадира,усеща се гъзар,баровец и т.н. ще ме изкефиш още повече ;)

просто се брои кой пуши и кой не,не видях някой да прави нещо от тва което си изредил :(

aide peace da ima :P :zzz

Link to comment
Share on other sites

kефиш :P :D до тук добре с обясненията на думите,само че сега ако можеш да ми кажеш кой по дяволите парадира,усеща се гъзар,баровец и т.н. ще ме изкефиш още повече ;)

просто се брои кой пуши и кой не,не видях някой да прави нещо от тва което си изредил :(

aide peace da ima :P :zzz

 

Хехе....Ако можеш да ми обясниш, защо изобщо пушиш, може и аз да успея да ти обясня ;) Само отговорът да не е: "Щот ми харесва!" - твърде е елементарен.

 

Хайде, че след малко ще се покажат едни момчета с големи секири и ще почнат да парадират с дадените им модераторски права и да обясняват, как сме се отклонили от темата! :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе....Ако можеш да ми обясниш, защо изобщо пушиш, може и аз да успея да ти обясня ;) Само отговорът да не е: "Щот ми харесва!" - твърде е елементарен.

 

Хайде, че след малко ще се покажат едни момчета с големи секири и ще почнат да парадират с дадените им модераторски права и да обясняват, как сме се отклонили от темата! :D

едно въпросченце мамка му и пак никъв отговор,само още въпроси :( такъв е живота,кво да се прави :blink:

а на твоя -защо пуша??? :wacko: :blink: сам по себе си въпросът е доста глупав,нямам намерение по същата логика да ти задавам други също толкова глупави въпроси,за да разбереш собствения си ;)

Link to comment
Share on other sites

чувствам се по-самоуверена

... а и все пак никотина има леко успокоителен ефект

катрана и саждите подсилват предпочитаните от мен тъмни и черни гримове и леко жълти лакове за нокти

винаги мога да си загася цигарата по някоя част на тялото, причинявайки си болка и прилив на всички видове хормони, които идват с нея...

 

защо пропуших - чувствах се смотана, а всички около мен го правеха... исках да опитам, а и малко на инат на пустия му живот...

 

(to be continued)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

golqma tema napravihte s tova koi za6to pu6el i koi za6to, ne. moga gordo da stana da kaja 4e i az ne pu6a ama se znae na kolko ot vas im puka za tova - na nikoi. stra6no mnogo v BG sa horata pristrateni kym nikotina. edna ot vode6tite strani sme po broi pu6a4i sprqmo broi naselenie i na koi mu puka pak za tova - na nikoi. vsi4ki znaqt 4e PU6ENETO UBIVA i kolko ot pi6a4ite sprqha cigarite kogato go razbraha - nikoi. vseki znae 4e godi6no umirat stotici ot cigari na koi mu puka - nikoi. a nqkoi ot vas v dena na pu6a4ite pone otkaza li cigarite - edva li. za6to ne obsydite tezi temi vmesto da se karate na koi mu bil po golqm.

 

 

P.S. otnosno temata pu6a4i devstveni i alkoholi4ki, na nito edna ne otkazvam no predpo4itam tezi pred koito stoi "NE"

Link to comment
Share on other sites

Тоя лудия три ли си четири ли си не знам, ама много благодаря, че вдигна темата, да я прочета и аз, та да се хиля тук и да накарам единствения друг човек в общежитието да заключи вратата при тоя сатанински смях. Просто шапка ви свалям... От време на време се намира по някоя тема като тая, дето всеки се заяжда с всеки. Никой нищо не знае, но за спорта...и все цветущи. И там в глъчта я Гудо, я бат' Жоро да се изкажат и те... Адаш, чакам си продължението, че много интригуващо. Аз вече през цял океан се чувствам достатъчно защитен, та да мога да питам и за теб...девствената...

Link to comment
Share on other sites

чувствам се по-самоуверена

... а и все пак никотина има леко успокоителен ефект

катрана и саждите подсилват предпочитаните от мен тъмни и черни гримове и леко жълти лакове за нокти

винаги мога да си загася цигарата по някоя част на тялото, причинявайки си болка и прилив на всички видове хормони, които идват с нея...

 

защо пропуших - чувствах се смотана, а всички около мен го правеха... исках да опитам, а и малко на инат на пустия му живот...

 

(to be continued)

плашиш ме :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тоя лудия три ли си четири ли си не знам, ама много благодаря, че вдигна темата, да я прочета и аз, та да се хиля тук и да накарам единствения друг човек в общежитието да заключи вратата при тоя сатанински смях. Просто шапка ви свалям... От време на време се намира по някоя тема като тая, дето всеки се заяжда с всеки. Никой нищо не знае, но за спорта...и все цветущи. И там в глъчта я Гудо, я бат' Жоро да се изкажат и те... Адаш, чакам си продължението, че много интригуващо. Аз вече през цял океан се чувствам достатъчно защитен, та да мога да питам и за теб...девствената...

хаха, смях си се на собствения пост :)

обаче от тогава съм забравила какво е било продължението

но ще гледам да го напиша

по-по-другата седмица

 

живот - кво да го правиш!

Link to comment
Share on other sites

Мда ве... Много е яко гаджето ти да мирише на качак, а при всяка целувка да имаш чувството, че облизваш пепелник ^^.

 

защо пропуших - чувствах се смотана, а всички около мен го правеха... исках да опитам, а и малко на инат на пустия му живот...

 

Много true за съжаление. Повечето пушат да се правят на големите какички. Пък и пушенето вече бил old-fashioned :P... уж...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...