Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

аз не пуша просто смятам ,че по този начин си скъсявам живота

НЕ НА ПУШЕНЕТО

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

На мен пък ми се струва глупаво да определяш някой от това дали пуши или не, познавам адски умни хора, които пушат супер много, от друга гледна точка можеш да видиш и всеки циганин зидар по улиците с цигара Парламент в устата, тъй че всичко е много относително.

 

Разбира се, че е лош навик и в крайна сметка не носи нищо хубаво, но има ситуации, в които съм изпадал, когато изпушването на 1 цигара е нещо несравнимо :)

 

Колкото до жените/момичетата...някои хора виждат много секси някоя с цигара в устата или в ръката, на мен не би ми променило отношението мнението за нея 1 цигара, 1 лош навик, а кой знае дали не я запалила за момента и т.н.

Също така не ми пречат и сериозните пушачки :)

 

Бтв, само малка поправка...беше на мода да не си пушач последните 2-3-4 години, ся взе пак да идва ;)

Link to comment
Share on other sites

vijte kakvo,sq na4i 90% ot horata sa po4nali za GAZARIQ(az si go priznavam priznaite go i vie)a puk posle stava navik i ve4e si sviknal i zapo4va leka poleka da ti haresva....A I SPRETE DA OPREDELQTE HORATA PO TOVA DALI PU6AT ili NE!tova si e tehen izbor priemete go kato ne6to normalno(vsei no4i pie sok4e Queens)!! :)

Link to comment
Share on other sites

karamanе, пресен опит ми е ситуацията в Италия. Там пушенето наистина е забранено. Само на открито можеш да пушиш. В заведения, хора като теб са щастливи. Въпреки тези мярки (които се опитват и в България да въвеждат), пушачите не са намалели. Заведенията, в които се събираха вечер младежите, бяха празни. Всичките клиенти бяха насядали по тротоара пред заведението, с халба бира в едната ръка и цигара в другата. Най-много това и при нас да стане, но е и да се спре пушенето. Няма как да се съобразяват пушачите.

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласна с karaman. Големи егоисти са пушачите. В моето сем. всички пушат без мен, освен че ме тровят аз непрекъснато се притеснявам за тях. Но уви, явно най-близкият ти човек не е достатъчен мотив да ги спреш.

Link to comment
Share on other sites

че сме нахални-нахални сме,но кво пък :lol: аз когато не пушех,не мрънках кат за световно,а пък на който не му понася-той се изнася! :P докато не ме изхвърлят от въпросните публични места,няма да спирам да димя,много сори за непушачите,но кой е казал че живота е справелив :blink: :bgrin:

от толкова приказаки за цигари,не ми остава друго освен да запала :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

пълни глупости!

много ясно, че малката ламя разсъждава като завършен егоист!

 

пушачите винаги забравяте, че миризмата и димът не са само във ваша вреда, но и пречат и вредят на околните!

 

еми аман от такива забравани!

не живеете сами дявол ви зел!

въобще не се съобразявате с нас, непушачите!

 

особено пък тая извратена мода да се пуши по заведения и обществени места! ужас!

 

изберете друг начин да се ликвидирате, вместо да тровите околните!

 

аман от вас, пушачи!

 

Правилно. Подкрепям :)

Link to comment
Share on other sites

пълни глупости!

много ясно, че малката ламя разсъждава като завършен егоист!

 

пушачите винаги забравяте, че миризмата и димът не са само във ваша вреда, но и пречат и вредят на околните!

 

еми аман от такива забравани!

не живеете сами дявол ви зел!

въобще не се съобразявате с нас, непушачите!

 

особено пък тая извратена мода да се пуши по заведения и обществени места! ужас!

 

изберете друг начин да се ликвидирате, вместо да тровите околните!

 

аман от вас, пушачи!

Подрепям. Така си е :)

 

Аз също не пуша , но пия ....

хахахах и аз :) :D :D

Link to comment
Share on other sites

vijte kakvo,sq na4i 90% ot horata sa po4nali za GAZARIQ(az si go priznavam priznaite go i vie)a puk posle stava navik i ve4e si sviknal i zapo4va leka poleka da ti haresva....A I SPRETE DA OPREDELQTE HORATA PO TOVA DALI PU6AT ili NE!tova si e tehen izbor priemete go kato ne6to normalno(vsei no4i pie sok4e Queens)!! :)

 

 

От това по-глупаво изказване по въпроса не бях виждал...

 

Ламя ли си, малка ли си, голяма ли си - хайде ела да ти шибна един ляв прав в носа - приеми го като нещо нормално, vsei no4i (тва преполагам значи "все едно че") съм те погалил приятелски... а? Съгласен? Ще кажеш, че не е все едно, щото ще те заболи, нали? Ами, умнико, като си пиеш сокчето, не вредиш на хората около теб, докато ако димиш ми вредиш. Как реши, че е vsei no4i не знам... Въпрос на избор било - ми въпрос на избор е и дали да ти ударя един ляв прав или да ти подам ръка за здрасти, като се срещнем... Нали така? Моя избор е да поздравявам хората с ляв прав в носа... нормално - vsei no4i се ръкуваме. Не става, а? Тоя мой личен избор няма да мине нещо, щото засяга и другите, не само мен.

 

А това за харесването, че им харесвало да пушат... не познавам пушач, който честно и с ръка на сърцето да каже, че му харесва да пуши... Кое да му харесва? Че вони устата му на пепелник? Че като види, че му намаляват цигарите и заебава всичко от притеснение? Че ако няма цигари е половин човек и за една цигара свирки прави? Че му пожълтяват ноктите и зъбите от дима? Всичко това е наистина прелестно... как да не го харесваш...

 

Ако питаш пушачите дали са съгласни да ти броят сто лева, ако направиш така, че като се събудят утре да не им се пуши никога вече - сигурен съм, че всеки ще се съгласи с радост и ще ти е благодарен до живот.

Link to comment
Share on other sites

Само да допълня описанието. Жълти зъби, жълти и чупливи нокти, при жените често сива кожа и бръчки на 30 :). Баси кефа, а :D...

 

На мен винаги ми е било интересно едно нещо, който и да съм питал все го е започнал за гъзария, но и то йсамият не може да си обясни как като пуши ще се почувства по-голям гъзар. Ако някой тука може да го направи плс :pirate .

Link to comment
Share on other sites

...Че ако няма цигари е половин човек и за една цигара свирки прави?....
Е, чак пък толкова...вярно - пак става въпрос за алкалоид, но не бъркай никотина с естерифициран морфин :) Аз си попушвам стабилно, но ако ми свършат цигарите - здраве да е :) До някаъде непушачите имат право да си търсят правата в заведения, но все пак който го е страх от мечки - не ходи в гората. Наистина звучи егоистично, но и аз примерно нямам кола, а останалите с коли ми замърсяват въздуха, но си трая, защото така или иначе това ще се случва - като искам чист въздух, ще живея в планината.

 

/едит: Blitz_krieg_1941 - ами това че пушиш е признак, че си "порастнал". Примерно аз пропуших в 8-ми клас. И тогава се чувствах по-голям от моите врастници, защото бях "по-отворен" - цигарката, бирата и някоя сгодна женица - пълен кеф. Сега не съм на тоя акъл, но навика остана. Не мога да си обясна само, защо хора на по 23-24години пропушват - би трябвало да са преминали тая възраст, в която си мислиш, че цигарата те прави зрял.

Link to comment
Share on other sites

Отново неподходящ пример, бате... Колите принасят повече полза, от колкото вреда, дори и за тебе и за мене - дето нямаме коли и сме пешехоци. Така че при колите баланса в крайна сметка е положителен - полезни са и ползват всички.

 

Нещо което не можеш да кажеш за цигарите по никакъв начин. Не носят полза нито на пушещия, нито на непушещите - само 100% вреда за всички.

 

Изобщо няма разумен довод в полза на пушенето - не ми е ясно защо се опитвате през девет кладенеца от десети да носите вода...

 

За свирките... де да знам. Видя цяла България на какво са способни пушачите когато нямат цигари... дори да не ядат само и само да димят...

Link to comment
Share on other sites

В същност - прав си! Нищо полезно няма в цигарите. Единственото е, че имат известен успокоителен ефект, но валеряна има 10-пъти по-силен ефект. :) Тоя дето ги е измислил - бял ден да не види :D

Link to comment
Share on other sites

В същност - прав си! Нищо полезно няма в цигарите. Единственото е, че имат известен успокоителен ефект, но валеряна има 10-пъти по-силен ефект. :) Тоя дето ги е измислил - бял ден да не види :D

що си мислиш че са изтрепани индианците? това им е отмъщението срещу наглия бял човек....

Link to comment
Share on other sites

Имам си една мечта:

Да забранят изцяло пушенето в дискотеки, барове, кафенета, ресторанти. Изобщо навсякъде с изключение на предназначените за това места.

Link to comment
Share on other sites

Сега не съм на тоя акъл, но навика остана. Не мога да си обясна само, защо хора на по 23-24години пропушват - би трябвало да са преминали тая възраст, в която си мислиш, че цигарата те прави зрял.

 

Лесно :) Аз понапушвам чат-пат, да кажем, че съм пушач, макар, че последната 1 седмица съм изпушил 1 кутия и даже имам още 2 цигари в нея...

Като бях 11-12 клас в гимназията още разни приятели пушеха, чат-пат като изпием по 4-5 бири в даскало и се понапие малко човек, му се иска да вземе и 1 цигарка, за гъзария..за кеф...де да знам защо...

Така и бях свикнал цялата година да паля по 1 цигара чат-пат, но все пак се случваше рядко, преди това...някъде докато бях на 18 години, не бях дърпал никога от цигара, въпреки това не са ме дразнили пушачите както всички тук им се дразните :)

После в университета...първата година, първия семестър някви скучни лекции ;) някви тъпи упражнения, неща, които изобщо не ти се учат, но първата година навсякъде е така...

Единственото готино нещо е да излезеш на почивката навън за цигарка...

Отиваме в кафето, от 5-6 човека само аз не пушех в началото...

Почти всичките ми приятели пропушиха също преди около годинка и малко повече :) Като си стоя вкъщи 2-3 дни подред примерно може изобщо да не се сетя да пуша, обаче като излезна и всички около мен пушат.

Сега ще кажете че нямам воля и т.н., но истината е там, че не ми пука за момента, че цигарите ми вредят и т.н. Като се случи 1 път на 2 месеца да се замисля за 5 мин аджеба що пуша си викам...е голяма работа и без тва пуша супер малко :)

Ето ти малко по-обстоен отговор на въпроса как може някой по-голям да пропуши, та сериозно съм пропушил на 19 някъде...преди около 5-6 месеца примерно...ако изобщо можем да го наречен сериозно...

 

Колкото до цигарите и колите, цигарите също са полезни - пълнят джобовете на Булгартабак ;)

Link to comment
Share on other sites

да уе кво ви дреме кои пуши кои не нали вие не пушите не се тровите ваша раота.

Аз пуша и ме е яд че ваобще пропуших, ама кво значение има за непушачите тва

Link to comment
Share on other sites

да уе кво ви дреме кои пуши кои не нали вие не пушите не се тровите ваша раота.

Аз пуша и ме е яд че ваобще пропуших, ама кво значение има за непушачите тва

това че ако запалиш цигара до мен в затворено помещение, ще се наложи да дишам и аз от същия въздух, да се вмиришат и моите дрехи и най-вече да вдигна с една стотна процента на вероятност да гепна некой от сладките малки рачета на гърлото или на белия дроб, от които се умира по-рано от обикновено и с доста болка.

аз проблем нямам. проблема ще стане веднагически твой, защото съм по-голям егоист от теб и толкова малко ми пука за теб, че с най-голямо удоволствие и ужасяващо садистична усмивка ще ти завра цигарата в гърлото както е запалена, та да не пропуснеш некой грам никотин да вкараш там. или поне ще е изгася върху езика ти, ако съм в по-добро настроение.

нищо лично, нали разбираш? просто не ми харесва да пуша.

Link to comment
Share on other sites

това че ако запалиш цигара до мен в затворено помещение, ще се наложи да дишам и аз от същия въздух, да се вмиришат и моите дрехи и най-вече да вдигна с една стотна процента на вероятност да гепна некой от сладките малки рачета на гърлото или на белия дроб, от които се умира по-рано от обикновено и с доста болка.

аз проблем нямам. проблема ще стане веднагически твой, защото съм по-голям егоист от теб и толкова малко ми пука за теб, че с най-голямо удоволствие и ужасяващо садистична усмивка ще ти завра цигарата в гърлото както е запалена, та да не пропуснеш некой грам никотин да вкараш там. или поне ще е изгася върху езика ти, ако съм в по-добро настроение.

нищо лично, нали разбираш? просто не ми харесва да пуша.

 

SO GANGSTA

Link to comment
Share on other sites

/едит: Blitz_krieg_1941 - ами това че пушиш е признак, че си "порастнал".

 

БРАВО, какво брилянтно заключение. Достоен си за нобелова награда направо. Пушиш - следователно си порастнал. Ти се нареждаш измежду най-великите философи на света бе момче. Интересно хората които не са пропушили и до 30 годишна възраст дали въпреки това са порастнали или са си останали недоразвити нещо?

 

 

Примерно аз пропуших в 8-ми клас. И тогава се чувствах по-голям от моите врастници, защото бях "по-отворен" - цигарката, бирата и някоя сгодна женица - пълен кеф. Сега не съм на тоя акъл, но навика остана. Не мога да си обясна само, защо хора на по 23-24години пропушват - би трябвало да са преминали тая възраст, в която си мислиш, че цигарата те прави зрял.

 

Общо взето доказваш една моя теория че хората пропушват именно заради "позата" за да се правят на по-отворени отколкото са. Гадно е, неприятно е на всички но въпроса е в "гъзарията". Питал съм 100тина човека "защо пропушихте" отговора е или "от гъзария" или "ми не знам".

 

Ще ме прощават пушачте за заведенията ама наистина е гадно когато пушека идва в теб а ти си хапваш или пийваш нещо. Прочетох преди време една мисъл, че разделянето на заведенията на зони за пушачи и зони за непушачи е същото като да се разделят басейните на зони за пикаещи и зони за непикаещи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...